Skip Navigation Linksصفحه اصلی نمایش جزئیات
مشخصات کلی

چاقوی طبیعتگردی و کمپینگ مدل بوشکرافت TK-10

قیمت برای شما : 175,000 تومان
در صورت نیاز می توانید بصورت خرید کارت به کارت ،خرید خود را انجام دهید!برای اطلاع دقیق کلیک کنید
حمیدرضا قربانلو - بانک ملت
شماره کارت : 7372-7509-3374-6104
حمیدرضا قربانلو - بانک مهر ایران
شماره کارت : 7263-6815-7310-6063
چاقوی طبیعتگردی و کمپینگ مدل بوشکرافت TK-10


طول کل:   
26 سانتیمتر  
طول تیغه:   
15 سانتیمتر  
طول دسته:   
11 سانتیمتر  
عرض تیغه:   
4 سانتیمتر  
جنس تیغه:   
Ck75 پرکربن  
جنس دسته:   
چوب راش با پیج آلن  
وزن:   
330 گرم  
برند:   
استاد وفی  
غلاف:   
دارد  
جنس غلاف:   
برزنتی ضدآب  
نوع محصول:   
مخصوص آفرود و طبیعتگردی و مسافرت  

توضیحات تکمیلی محصول

چاقوی طبیعتگردی و کمپینگ مدل بوشکرافت TK-10

حساب ویژه ای بر روی کیفیت و کارایی و دوام این چاقوی بوشکرافت مدل TK-10 باز کنید.زمانی که به جنگل نوردی و طبیعتگردی رفته اید تنها اقلام بسیار محدودی میتوانید با خود حمل کنید و یکی از این اقلام هم چاقو میباشد که باید به گونه ای تحقیق کنید که با میزان بوجه ای که دارید بتوانید یک محصول بسیار پرکاربرد و باکیفیت تهیه کنید تا شرایط بحرانی بتواند حتی جان شما را نیز نجات دهد.چاقوی بوشکرافت مدل TK-10  یک اثر کاملا دستساز با ارگونومی عالی و طراحی به روزی میباشد که بسیار طراحی عالی و پرکاربردی نیز دارد. این اثر ساخته ی دست استاد وفی میباشد که استاد وفی از متریال فولاد CK75 با ضخامت 5 میلیمتر در تیغه ی این چاقوی بوشکرافت مدل TK-10  استفاده کرده است. این چاقوی بوشکرافت مدل TK-10  تنها بوشکرافت مجموعه ی چاقوی زنجان تا به اکنون میباشد که از یک تیغه ی 5 میلیمتری برخوردار است چرا که اغلب چاقوهای بوشکرافت برای طبیعتگردی دارای ضخامت های 4 و زیر 4 میلیمتر میباشند. این ضخامت دست شما را در طبیعت هنگام استفاده از این چاقو بسیار باز خواهد گذاشت و میتوانید فشار بیشتری بر روی این چاقو وارد کنید. جنس دسته از چوب راش میباشد که با دو پیچ آلن نیز نصب شده اند که در ادامه توضیحات جامع تری از دسته ی این چاقو به شما ارائه خواهد شد.


تیغه با ضخامت 5 میلیمتر آن هم از فولاد CK75 

این چاقوی بوشکرافت مدل TK-10  یک اثر کاملا دستساز میباشد که از فولاد Ck75 نیز در تیغه برخوردار میباشد. از این تیغه میتوانید برای خرد کردن کنده های درخت نیز به راحتی استفاده کنید. حتما در کلیپ های طبیعتگردی مشاهده کرده اید که طبیعتگرد تیغه ی چاقو را وسط کنده ی چوبی قرار میدهد و با چکش و یا سنگ ضربه های محکمی به پشت تیغه وارد میکند که تیغه کنده ی خشک را به دو قسمت مساوی تقسیم میکند این امکان و کاربرد در این چاقو و تیغه محیا میباشد. ضخامت 5 میلیمتری تیغه باعث این میشود بتوانید فشار بیشتری بر روی تیغه و این چاقو وارد کنید. گرایند لبه به گونه ای میباشد که میتوانید کارهای سنگین را با تیغه به راحتی انجام دهید حتی میتوانید با این چاقو آشپزی کنید و گوشت و مرغ را تکه تکه کنید. خبری از زنگ زدن تیغه در این چاقو نیست دلیل آن هم این است که هر دو طرف سطح تیغه آغشته به متریالی شده است که تیغه را در برابر مایعات و رطوبت پوشش میدهد و بدون دغدغه ی زنگ زدن چاقوی با فولاد پرکربن میتوانید از این چاقو استفاده کنید. لبه ی تیز این چاقو کار شما را بسیار راحت میکند. تیز کردن تیغه بعد از مدتی استفاده و کند شدن نیز به دلیل سختکاری اصولی و استاندارد بسیار راحت است و میتوانید از مسقل و سنگ چاقوتیزکن برای تیز کردن مجدد تیغه ی این چاقوی بوشکرافت مدل TK-10  استفاده کنید و تیغه را به نهایت تیزی یعنی تراشیدن موهای دستتان تیز نمایید.


آیا چاقوی فول تنگ کیفیت بالاتری دارد؟

چاقوهایی که به سبک فول تنگ ساخته میشوند از یک تکه فولاد یکدست و کاملا ساخته میشوند.چاقوهایی که مانند تصویر زیر میباشند به چاقوی فول تنگ نیز معروف میباشند. در چاقوهای فول تنگ ویژگی های خوبی نیز وجود دارد که از این ویژگی ها میتوان به مواردی چون: وزن چاقو در این گونه مدل متعادل تر میباشد و به نوعیوزن بالانس میباشد. مدت زمان و فشار بیشتری میتوانید بر روی چاقوهای فول تنگ وارد کنید زیرا چاقوهای دسته هیدن هم وزن کمتری از چاقوهای فول تنگ دارند و هم کمی از لحاظ استحکام ضعیف تر میباشند.


این چاقو ساخت کجا است؟

این چاقو ساخت استان زنجان و استاد وفی میباشد همانطور که در این تصویر قابل مشاهده است لوگوی استاد وفی با اطلاعات جزئی از این چاقو بر روی تیغه نیز حک شده است. این چاقو بصورت کاملا دستساز و با استفاده از متریال باکیفیت ساخته شده است. تمام سعی و تلاش گروه و مجموعهی چاقوی زنجان این بوده است که محصولی تولید کنیم که طبیعتگردان و کوهنوردان که نیازمند چاقوی خوب و باکیفیت برای سفرهای خود میباشند با هزینه ای معقول و مناسب و در دسترس بتوانند یک چاقوی تمام دستساز زنجانی با کیفیت بالا تهیه نمایند.


به طراحی دسته  چاقوی بوشکرافت مدل TK-10 توجه ویژه ای شده است

جنس دسته از متریال چوب میباشد که اگر بخواهیم بصورت دقیق تر اشاره کنیم چوب راش میباشد که سازنده برای اینکه دسته ارگونومی مناسب و خوش دست باشد شیارهایی بر روی دسته ایجاد کرده است این شیارها باعث این میشود که دست شما اگر خیس و یا چرب باشد دسته ی چاقو از دست شما خارج نشود و قرص و محکم کف دست شما دسته ی این چاقو را بگیرد و بتوانید از این چاقو با نهایت قدرت استفاده کنید. شایع ترین مشکلی که برای چاقوها پیش می آید این است که ممکن است در مواقعی دسته ی چوبی در فشار استفاده و یا دلایل این چنینی آسیب ببیند و یا بشکند در بسیاری از مواقع امکان تعویض دسته ی چاقو بسیار مشکل و یا نشدنی است ولی در دسته ی این چاقوی بوشکرافت مدل TK-10  با استفاده از پیج های الن میتوانید با باز کردن این پیچ ها به راحتی دسته ها را باز کنید و تعویض کنید و یا دسته ی دیگر را جایگزین کنید این ویژگی بسیار عالی و خوب میباشد.


ارگونومی چاقوی بوشکرافت مدل TK-10 

این چاقو مختص استفاده در طبیعت و شکار و کوهنوردی طراحی و ساخته شده است. به گونه ای این چاقو ساخته شده است که در شرایط سخت در کنار شما باشد. ارگونومی و طراحی این چاقوی بوشکرافت مدل TK-10  بسیار عالی و کاربردی میباشد و دست شما هنگام به دست گرفتن این چاقو حس خوبی را تجربه خواهد کرد. قدرت مانور دهی این چاقو بسیار بالا است دسته و تیغه کاملا هم اندازه و فیت هم میباشد و وزن این چاقو با ضخامت 5 میلیمتر و طول کل 26 سانتیمتر 330 گرم حدودا میباشد وزنی خوب و سنگین که برای کسانی که به دنبال خرید یک چاقوی محکم و قوی هستند گزینه ی ایده آلی به حساب می آید.


کاور چاقوی بوشکرافت مدل TK-10  از چه جنسی ساخته شده است؟

چاقویی که داری طول 26 سانتیمتری است و یک تکه میباشد باید حتما یک کاور و محافظ داشته باشد. این کاور وظیفه ی پوشش کل تیغه را برعهده دارد و میتوانید برای حمل و نقل این چاقو این تیغه را داخل کاور بگذارید و سپس با خود حمل کنید. این کاور از جنس پارچه ی بزرنتی میباشد که دارای کیفیت عالی و خوبی میباشد کاملا میتوانید این کاور را بشویید و دوباره استفاده کنید. در پشت این جلد نیز محلی تعبیه شده است که میتوانید کمربند خود را از قسمت پشتی رد بکنید و کاور را به دور کمر خود متصل کنید و در سریعترین زمان به چاقو دسترسی داشته باشید. کاور باعث میشود که زحمت حمل و نقل چاقو به شدت کاهش یابد و به راحتی با متصل کردن کاور به دور کمر خود بدون حس کردن و اشغال فضا این چاقو را همراه خود داشته باشید.


ویدیو معرفی: در ویدیوی زیر میتوانید به مشخصات و اطلاعات این چاقوی بوشکرافت مدل TK-10  دسترسی داشته باشید و سپس جهت خرید از وبسایت چاقوی زنجان اقدام به خرید کنید.


 

محصولات مشابه
نظرات کاربران
نام:  
ایمیل:  
متن دیدگاه: