Skip Navigation Linksصفحه اصلی نمایش جزئیات
مشخصات کلی

چاقوی آشپزخانه و سرآشپز حرفه ای مدل KBK کد 32

قیمت برای شما : 530,000 تومان
در صورت نیاز می توانید بصورت خرید کارت به کارت ،خرید خود را انجام دهید!برای اطلاع دقیق کلیک کنید
حمیدرضا قربانلو - بانک ملت
شماره کارت : 7372-7509-3374-6104
حمیدرضا قربانلو - بانک مهر ایران
شماره کارت : 7263-6815-7310-6063
چاقوی آشپزخانه و سرآشپز حرفه ای مدل KBK کد 32


طول کل:   
31 سانتیمتر  
طول تیغه:   
20 سانتیمتر  
طول دسته:   
11 سانتیمتر  
عرض تیغه:   
4 سانتیمتر  
جنس تیغه:   
5160 فولاد  
جنس دسته:   
چوب ونگه آفریقایی  
وزن:   
220 گرم  
برند:   
استاد هادی فضلی  
نوع محصول:   
مخصوص آشپزی و آشپزخانه  

توضیحات تکمیلی محصول

چاقوی آشپزخانه و سرآشپز حرفه ای مدل KBK کد 32

با این چاقوی آشپزخانه مدل مدل KBK بسیار راحت و دلچسب تر میتوانید گوشت و استیک و مرغ را برش دهید و کارهای آشپزی را با این چاقو انجام دهید. چاقو مدل KBK یک چاقوی 31 سانتی میباشد که سازنده ی آن استاد هادی فضلی یکی از نام آشناترین سازندگان استان زنجان در زمینه ی ساخت چاقوهای سفارشی میباشد که با نهایت دقت و استفاده از متریال باکیفیت ساخته شده است.این چاقوی آشپزی دارای طول تیغه 20 سانتی میباشد و در ادامه 11 سانتیمتر طول دسته این چاقو مدل KBK میباشد که در کل 31 سانتیمتر طول کل این چاقوی آشپزخانه بسیار باکیفیت میباشد. چاقوهای آشپزخانه باید دارای ویژگی های مهمی باشند این ویژگی ها عبارت دارند از: کیفیت ساخت خوب، رعایت نکات ساخت و اصولی سختکاری تیغه، تیزی و برش بالا تیغه ، تیز شدن راحت تیغه و بدون دردسر، حفظ ارگونومی مناسب و بهداشتی بودن چاقو ویژگی های بسیار مهمی است که در خرید یک چاقوی آشپزی باکیفیت باید مدنظر شما باشد. متریال به کار رفته در تیغه ی این چاقو آشپزی از فولاد 510 میباشد که بصورت سنتی استاد فضلی این فولاد را فورج کرده اند( فورج به آهنگری و چکش کاری فولاد میگویند) تا کیفیت فولاد بالاتر برود و شما بتوانید به راحتی از این چاقو سالیان سال استفاده کنید. ضخامت تیغه ی این چاقو 3 میلیمتر میباشد که ضخامت عالی و مناسبی برای چنین چاقویی با کاربردهای گفته شده میباشد.برای برش گوشت و مرغ و سبزیجات و پیاز یکی از بهترین انتخاب ها به شمار میرود که با توجه به کیفیت وقدرت بالای برش یک تجربه ی بی نظیر برای شما خواهد بود.


چاقوی آشپزخانه باکیفیت باید دارای چه ویژگی هایی باشد؟

در خرید چاقو باید اول از همه نیاز خود را بسنجید و بدانید که به چه چاقویی با چه مشخصاتی نیاز دارید. برای کار بعضی از خریداران خرید چاقو ارزان تر و به طبع آن کمی کیفیت پایین تر هم پاسخگو میباشد ولی برای بعضی از خریداران این چنین چاقوهای باکیفیت و در حدود قیمت 500 هزار تومانی مناسب کارشان است و حتی برای بعضی از خریداران خرید چاقوهای آشپزخانه ای چند میلیون تومانی مناسب بعد از اینکه بوجه و نیاز خود را سنجیدید میتوانید یک انتخاب عاقلانه داشته باشید. این چاقو برای کسانی که روزانه استفاده ی زیادی از چاقو خواهند داشت طراحی و ساخته شده است و همانطور که ملاحظه میکنید حتی برای خالی کردن شکم ماهی نیز نوک تیغه طراحی مناسبی شده است تا به راحتی بتوانید این چاقو را در سوپر پروتئینی ها هم استفاده کنید. صفر تا صد پروسه ی ساخت این چاقو بصورت کاملا دستساز و سنتی انجام شده است و برای ساخت هر کدام از این چاقوها 2 روز زمان صرف میشود این زمان برای ساخت چاقوهای تیراژی میتواند به تولید 100 150 عدد برسد که ما کیفیت را فدای تعداد تولید نکرده ایم و با خرید این چاقو متوجه خواهید شد که چرا این چاقو این قیمت را دارد و دلیل آن چیست!


تیغه چاقوی مدل KBK مناسب برای برش گوشت و مرغ و ماهی 

یکی از استانداردترین و پرطرفدارترین سبک تیغه های چاقوهای آشپزخانه در دنیا همین طراحی میباشد. برای مصارفی چون برش گوشت و مرغ و ماهی و خرد کردن سیب زمینی و پیاز بدون شک بهترین است و کاملا از نوک تا انتهای تیغه برای شما کاربرد خواهد داشت.برش تیغه بسیار استثنایی میباشد و کافی است کمی اشاره کنید تا تیغه چاقو گوشت را به دو قسمت مساوی تقسیم کند. فولاد 5160 یک فولاد کربن بالا میباشد که بهشما حفظ لبه و تیز شوندگی خوبی میدهد ولی از سوی دیگر این فولاد در تماس بلند مدت با رطوبت و لکه دچار واکنش و زنگ زدگی خواهد شد.برای جلوگیری از زنگ زدن تیغه همیشه به یاد داشته باشید هر دو سمت تیغه آغشته به مقدار کمی چربی باشد. بهترین چربی و روغنی که میتوانیم برای شما پیشنهاد دهیم روغن پارافین خوراکی میباشدکه میتوانید از داروخانه ها نیز تهیه کنید استفاده از سایر روغن و چربی ها هیچ مشکلی ندارد ولی چون این روغن کاملا بدون رنگ و بو میباشد هنگام آشپزی و استفاده از چاقو هیچ مشکلی برای شما و طعم مواد غذایی شما پیش نخواهد آورد. بعد از کثیف شدن و شستن تیغه نیز سریعا تیغه را با یک دستمال نرم و خشک تمیز کنید و سپس آغشته به چربی نمایید و نگهداری کنید. میتوانید هر دو هفته یکبار تیغه را به مقدار کمی روغن پارافین آغشته کنید.دقت کنید به هیچ وجه نباید از نوک و لبه ی این چاقو برای استفاده های غیرکاربردی نظیر شکستن استخوان ، برش گوشت یخ زده و استفاده برای اجسام فلزی استفاده کنید زیرا یقینا باعث خرابی لبه ی این چاقو خواهند شد.با استفاده و نگهداری اصولی از این چاقو میتوانید سالیان سال با هزینه ی معقول از داشتن یک چاقوی باکیفیت لذت ببرید.


بهداشتی بودن چاقوهای آشپزخانه بسیار مهم و ضروری است

چاقوهای آشپزخانه در کنار کیفیت و ویژگی های دیگر باید یک ویژگی دیگر یعنی بهداشتی بودن را داشته باشند.باید سعی شود در ساخت چاقوی آشپزخانه از متریالی استفاده شود که بالاترین ضریب بهداشتی را داشته باشد و یا هنگام کثیف شدن بدون دردسر بتوانید کل چاقو را از مواد فاسد شدنی پاک کنید و مواد فاسد شدنی نتوانند بر روی سطح چاقو ماندگار شوند.این چاقو به راحتی هر زمان که احساس کردید نیاز به شستشو دارد پاک و تمیز میشود و هیچ نقطه ای در این چاقو وجود ندارد که مواد فاسد شدنی بتواند در آن نفوذ کند و ماندگار شود و باعث به چالش کشیدن شما شود.


چه خبر از ارگونومی و طراحی چاقو مدل KBK

سعی شده است طراحی این چاقو به نوعی هم امروزی و هم حالت سنتی داشته باشد و تا حدود زیادی توانستیم به این امر برسیم. این چاقو از لحاظ کارایی و کیفیت واقعا ارزش بالایی دارد و بعد از خرید و استفاده به گفته های ما خواهید رسید.ما به گونه ای این چاقو را ساخته ایم که بانوان که نسبت به مردان دارای دست ظریفی هستند بتوانند بصورت بلند مدت از این چاقو بصورت پیوسته در آشپزخانه استفاده کنند و وزن و ارگونومی چاقو به هیچ عنوان دست آن ها را اذیت نکند. این چاقو با طول 31 سانتیمتر و ضخامت تیغه 3 میلمیتری تنها و تنها دارای 220 گرم وزن کلی میباشد. این وزن واقعا وزنی به حساب نمی آید و اگر جز آن دست از کسانی هستید که به دنبال خرید چاقوی آشپزی سبک وزن هستید این فرصت استثنایی را از دست ندهید. به راحتی دسته در دست شما قرار میگیرد و با خیال راحت میتوانید مشغول به آشپزی شوید بازهم تاکید میکنیم این چاقو یک تجربه ی بی نظیر و فراموش نشدنی برای شما برجای خواهد گذاشت.


جنس دسته چاقوی آشپزی مدل KBK

مقاومت در برابر حمله حشرات : در مقابل حمله موریانه بسیار بادوام و مقاوم است. کاربردهای متداول: روکش ، ساخت تابلو ، مبلمان ، اشیاء قیمتی و آنتیک و آلات موسیقی. نظرات: معمولاً WHEN-gii یا WHEN- چوب خاکستری تلفظ می شود ، چوب از مقاومت و استحکام بسیار خوبی برخوردار است و همچنین به اندازه کافی تیره است . که به عنوان جایگزین آبنوس مورد استفاده قرار می گیرد. این چوب دارای رگه های تیره و کمی قرمز رنگ میباشد و به نوعی حالت پلنگی دارد دوام و کیفیت آن کاملا ثابت شده میباشد و در صنایع مختلفی نیز مورد استفاده قرار میگیرد. این چوب با سه پین آلومینیومی 8 میلیمتری بر روی دسته نصب شده است که سازنده برای راحتی شما دسته را به گونه ای طراحی و سنباده زده است که کاملا صاف و صیقلی باشد و به راحتی بتوانید چاقو را در دست بگیرید و استفاده نمایید.


رعایت بالانس چاقو مدل KBK ( انتقال وزن)

تصویر زیر دارای نکات بسیار مهمی است منظور از این عکس این است که کاملا وزن این چاقو بالانس میباشد و نوک تیغه تا انتهای دسته دارای وزن مساوی هستند که هنگام استفاده این بالانس بودن بسیار برای مصرف کننده تعیین کننده خواهد بود.اگر چاقو بالانس نباشد هنگام استفاده قطعا وزن چاقو به یک سمت کشیده خواهد شد و این کار موجب خواهد شد که شما نیروی زیادی به چاقو هنگام استفاده وارد کنید تا آن گونه که میخواهید چاقو در دست شما باشد ولی با رعایت بالانس وزنی چاقو این مشکل به هیچ عنوان برای شما پیش نخواهد آمد و به راحتی میتوانید از این چاقو فوق العاده و تمام دستساز زنجان استفاده کنید.


ویدیو معرفی: در ویدیوی زیر میتوانید به نکات و مشخصات کاملتر این چاقوی آشپزخانه و سرآشپز حرفه ای مدل KBK دسترسی داشته باشید و سپس جهت خرید از وبسایت اقدام کنید.

محصولات مشابه
نظرات کاربران
نام:  
ایمیل:  
متن دیدگاه: