Skip Navigation Linksصفحه اصلی نمایش جزئیات
مشخصات کلی

چاقوی طبیعتگردی و مسافرتی مدل بوشکرافت دست پلکسی گلاسT14 با رنگ الکترواستاتیک

قیمت برای شما : 190,000 تومان
در صورت نیاز می توانید بصورت خرید کارت به کارت ،خرید خود را انجام دهید!برای اطلاع دقیق کلیک کنید
حمیدرضا قربانلو - بانک ملت
شماره کارت : 7372-7509-3374-6104
حمیدرضا قربانلو - بانک مهر ایران
شماره کارت : 7263-6815-7310-6063
چاقوی طبیعتگردی و مسافرتی مدل بوشکرافت دست پلکسی گلاسT14 با رنگ الکترواستاتیک


طول کل:   
23 سانتیمتر  
طول تیغه:   
13 سانتیمتر  
طول دسته:   
13 سانتیمتر  
عرض تیغه:   
3/4 سانتیمتر  
جنس تیغه:   
فولاد Ck75 ( رنگ الکترواستاتیک)  
جنس دسته:   
پلکسی گلاس (مشکی و قرمز)  
وزن:   
230 گرم  
برند:   
استاد بیات  
غلاف:   
دارد  
جنس غلاف:   
برزنتی ضدآب  
نوع محصول:   
مخصوص طبیعتگردی و کوهنوردی  

توضیحات تکمیلی محصول

در هنگام خرید به رنگ مورد نظر اشاره کنید تا اولویت ارسال با رنگ مدنظر شما باشد و در صورت نبود رنگ مورد نظر شما رنگ دیگر جایگزین و ارسال شود.

چاقوی طبیعتگردی و مسافرتی مدل بوشکرافت دست پلکسی گلاسT14 با رنگ الکترواستاتیک

برایتان خیلی مهم است چاقوی طبیعتگردی که خریداری میکنید ضدزنگ باشد و همیشه بدون تغییر ظاهری بتوانید از آن استفاده کنید؟ خب خبر خوب اینکه محصول مورد نظر را پیدا کردید! چاقوی طبیعتگردی و مسافرتی مدل بوشکرافت دست پلکسی گلاسT14 با رنگ الکترواستاتیک محصولی بسیار با کیفیت و کاملا دستساز که حاصل دست رنج و زحمت هنرمندان زنجانی و استاد بیات میباشد که از متریال های بسیار باکیفیت در ساخت آن استفاده شده است و میتوانید با هزینه ی زیر 300 هزار تومان یک چاقوی بوشکرافت و بقا کاملا دستساز داخلی را داشته باشید و از لحاظ کیفیت و کارایی کاملا و بصورت صد در صدی از مدل های چینی و بی کیفیت سرتر باشد. این چاقوی بوشکرافت طراحی بسیار عالی و زیبایی دارد و طول کل آن 26 سانتیمتر میباشد و طول تیغه آن به ترتیب 13 سانتیمتر و طول دسته نیز 13 سانتیمتر میباشد.در این بوشکرافت مدل T14 یک ویژگی بسیار عالی اضافه شده است و آن هم رنگ الکترواستاتیک تیغه میباشد. رنگ الکترواستاتیک یک پوشش بسیار مقاوم میباشد که در صنایع مختلفی کاربرد دارد و چند سالی است در صنعت چاقوسازی نیز از آن استفاده میشود و با استفاده از رنگ الکترواستاتیک در تیغه های پرکربن دیگر خبری از زنگ زدن تیغه نیست و تیغه نیز در برابر خط و خش نیز بسیار محافظت میشود و این خبر خوبی برای چنین چاقویی میباشد که در جنگل و شرایط آب و هوایی مختلفی مورد استفاده قرار خواهد گرفت. روزها و ساعت ها میتوانید چاقو را داخل آب بگذارید هیچ زنگ زدگی و هیچ تغییری بر روی این چاقو ایجاد نخواهد شد.

 

مشخصات و جزییات تیغه چاقوی طبیعتگردی و مسافرتی مدل بوشکرافت دست پلکسی گلاسT14 با رنگ الکترواستاتیک

هیچ تغییری در متریال تیغه T14 نسبت به مدل های قبلی چوبی و پلکسی گلاس بدون رنگ الکترواستاتیک صورت نگرفته است و همانند مابقی از فولاد CK75 استفاده شده است. تیغه کاملا عملیات سختکاری و تمپر و کوئیچ را بصورت اصولی و دقیق سپری کرده است و تیغه از کیفیت و قدرت بالایی برخوردار است.میتوانید برای کاربردهایی نظیر کندن زمین، کندن پوست چوب، شکستن چوب و حتی آشپزی در طبیعت و کوهنوردی بر روی این چاقو حساب ویژه ای باز کنید مشکلی از بابت تیز کردن نخواهید داشت و اگر تجربه ی این کار را داشته باشید و از ابزار استانداردی استفاده کنید تیغه به راحتی در عرض چند دقیقه تیز میشود. البته تیغه کاملا تیز و قابل استفاده میباشد و این مورد برای زمانی گفته شد که چاقو را مدتی است استفاده کرده اید و تیغه دچار کند شدگی شده است. تیغه کاملا در برابر رطوبت و مایعات به لطف رنگ الکترواستاتیک مقاوم است. این رنگ یک پوشش بر روی مواد میباشد که بسیار مقاوم و با طول عمر بالایی است. 

 

مشخصات ارگونومی چاقوی طبیعتگردی و مسافرتی مدل بوشکرافت دست پلکسی گلاسT14 با رنگ الکترواستاتیک

این چاقوی بوشکرافت مناسب برای بقا و کمپ در طبیعت است و فرد میتواند استفاده های بسیاری با این چاقو در طبیعت داشته باشد. این چاقو از کیفیت بالایی برخوردار است و در صورت استفاده ی صحیح و نگهداری اصولی قطعا میتوانید سالیان سال از این چاقو بصورت پیوسته استفاده کنید. منظور از استفاده ی اصولی ضربه نزدن با لبه ی تیز چاقو به جسم فلزی و آهنی میباشد و یا ضربه زدن به استخوان های بزرگ حیواناتی نظیر گاو و گوسفند که این چاقو برای این موارد ساخته نشده است. دسته به گونه ای طراحی شده است تا فرد نگرانی از بابت آسیب به دسته نداشته باشد و بتواند با خیال راحت از چاقو استفاده کند.ساعت ها میتوانید بصورت پیوسته از این چاقو استفاده کنید دسته بسیار نرم و چفت دست شما میشود و خاطره ی لذت بخشی را برای شما به ارمغان خواهد آورد.

 

مشخصات و سبک تیغه چاقوی طبیعتگردی و مسافرتی مدل بوشکرافت دست پلکسی گلاسT14 با رنگ الکترواستاتیک

این چاقوی بوشکرافت برای استفاده در طبیعت و کوهنوردی و گردش ساخته شده است. سبک تیغه ی این چاقو بصورت فول تنگ میباشد و کاملا سرتاسر تیغه را میتوانید در تصویر زیر مشاهده کنید. ضخامت تیغه 4 میلیمتر از فولاد باکیفیت CK75 میباشد و تمام پروسه ی ساخت این چاقو کاملا دستی انجام پذیرفته است. وزن چاقو حدود 230 گرم میباشد و با این وزن میتوانید این چاقو را با خود در طبیعت به همراه داشته باشید و در مواقع نیاز از چاقو استفاده کنید.

 

مشخصات دسته چاقوی طبیعتگردی و مسافرتی مدل بوشکرافت دست پلکسی گلاسT14 با رنگ الکترواستاتیک

متریال دسته ی این چاقو از پلکسی گلاس ساخته شده است ولی در دو رنگ قرمز خالص و مشکی و زرد که در تصویر هر دو رنگ را میتوانید مشاهده کنید و از نظر کیفیت و کارایی هیچ تفاوتی ندارند و تنها تفاوت آنها رنگ آنها میباشد. رنگ قرمز برای کسانی مناسب است که اغلب وسایل خود را در طبیعت و کوه  گم میکنند به لطف دسته ی قرمز رنگ چاقو بسیار دید خوبی دارد و امکان گم کردن چاقو در زیر شاخ و برگ در جنگل بسیار کم میباشد و به راحتی میتوانید چاقو را از لابه لای شاخ و برگ ها پیدا کنید ولی اگر جز افرادی هستید که کاملا هواستان جمع است پیشنهاد ما به شما دسته مشکی با یک لایه ی زرد رنگ زیبا میباشد. چاقویی با ظاهری زیبا و خشن که ابهت خاصی دارد. متریال دسته مقاومت کاملی در برابر رطوبت و مایعات دارد و میتوانید دسته و کل چاقو را روزها داخل آب و مایعات قرار دهید هیچ خللی در کیفیت و کارایی چاقو ایجاد نخواهد شد. بر روی دسته شیارهای مشاهده میکنید که سازنده هدفش از ایجاد این شیارها خوش دستی بهتر دسته ی این چاقو بوده است. هنگام استفاده ممکن است دست شما آغشته به خون حیوان ویا چربی و یا رطوبت داشته باشد و دسته ی چاقو در دست شما لغزنده باشد با ایجاد این شیارها لغزنده بودن دسته ی این چاقو کاهش چشمگیری پیدا میکند.

 

مشخصات و جزییات جلد چاقوی طبیعتگردی و مسافرتی مدل بوشکرافت دست پلکسی گلاسT14 با رنگ الکترواستاتیک

این چاقو برای طبیعت طراحی شده است و نیازمند این است که یک جلد خوبی برای حمل آن داشته باشد به همین علت یک جلد برای این چاقو از جنس پارچه ی صنعتی برزنتی ساخته شده است. این پارچه دارای کیفیت وضخامت خوبی است و کاملا تیغه ی چاقو را پوشش میدهد و فرد میتواند چاقو را داخل جلد گذاشته و سپس با قفلی که در دسته ی این چاقو تعبیه شده است چاقو را به جلد وصل کند و سپس جلد را به دور کمر خود ویا در کوله پشتی خود حمل کند. این جلد کیفیت و کارایی بسیار خوبی دارد وقابل شستشو نیز میباشد فقط هنگام داخل کردن تیغه حتما دقت کنید نوک چاقو با جلد تماسی نداشته باشد در غیر اینصورت منجر به پاره شدن جلد خواهد شد.

ویدیوی محصول: در ویدیو زیر میتوانید توضیحات تکمیلی این چاقو را مشاهده کنید و سپس جهت خرید این محصول اقدام کنید.

محصولات مشابه
نظرات کاربران
نام:  
ایمیل:  
متن دیدگاه: