Skip Navigation Linksصفحه اصلی نمایش جزئیات
مشخصات کلی

چاقوی پوست کنی طرح لانه زنبوری 19 سانتی

قیمت برای شما : 85,000 تومان
در صورت نیاز می توانید بصورت خرید کارت به کارت ،خرید خود را انجام دهید!برای اطلاع دقیق کلیک کنید
حمیدرضا قربانلو - بانک ملت
شماره کارت : 7372-7509-3374-6104
حمیدرضا قربانلو - بانک مهر ایران
شماره کارت : 7263-6815-7310-6063
چاقوی پوست کنی طرح لانه زنبوری 19 سانتی


طول کل:   
19 سانتیمتر  
طول تیغه:   
10 سانتیمتر  
طول دسته:   
9 سانتیمتر  
عرض تیغه:   
4 سانتیمتر  
جنس تیغه:   
فولاد فنر  
جنس دسته:   
چوب جنگلی  
وزن:   
113 گرم  
برند:   
استاد میلاد  

توضیحات تکمیلی محصول

چاقوی پوست کنی طرح لانه زنبوری 19 سانتی

یک چاقوی قیمت مناسب با کیفیت ساخت مناسب و قیمت اقتصادی این چاقو که طرح تیغه ی آن لانه زنبوری نام گذاری شده است.دارای طول کل 19 سانتیمتر و طول تیغه 10 سانتی میباشد که مابقی اندازه یعنی 9 سانتیمتر آن را دسته تشکیل میدهد! جنس متریال استفاده شده از فولاد فنر میباشد که بصورت اصولی سختکاری شده است و دارای درجه تیزی بالایی نیز میباشد که میتوانید برای مصارف طبیعتگردی آفرود و شکار از این چاقو برای انجام کارهای جزئی در طبیعت استفاده کنید! برای برش گوشت، برای جدا کردن پوست چوب برای تهیه آتش گزینه ی مناسب و کاربردی نیز است و یا زمانی که شکاری کرده اید میتوانید با این چاقو و تیغه اش پوست حیوان را از گوشتش جدا کنید!

 

جنس تیغه مناسب و پاسخگوی شما است!

فولاد فنر یکی از رایج ترین فولادهای مصرفی در ساخت تیغه ی چاقو و شمشیر در زنجان میباشد.آلیاژی که برخلاف باور برخی دارای کیفیت خوب و قابل قبولی است و دارای قیمت بسیار مناسبی نیز است و میتواند برای مصارفی چنینی کاملا پاسخگوی نیاز شما باشد. این آلیاژ به لطف کیفیت خوب ساختی که دارد دارای قدرت مانور دهی بالایی هنگام ساخت و مرحله ی سخت کاری میباشد و به راحتی سازنده میتواند این فولاد را سختکاری کند و مانند برخی فولادها شکننده نیست به راحتی لبه قابل تیز شدن مجدد است و تا مرحله ی تراشیدن موهای دست میتوانید تیغه ی این چاقو را تیز کنید که نهایت تیزی چاقو به حساب می آید. از نام گذاری این چاقو برای شما عجیب است باید اشاره کنیم بر روی تیغه شیارهای نسبتا عمیقی ایجاد شده است که دارای شکل لانه ی زنبور میباشد . به همین دلیل این چاقو به چاقوی لانه زنبوری نام گذاری شده است.

 

وزن سبک ارگونومی عالی و کاملا کاربردی

وزن این چاقوی پوست کنی کوچک تنها 113 گرم میباشد.این وزن واقعا وزن کمی برای یک چاقو میباشد و این بدان معناست میتوانید برای طبیعتگردی شکار و مسافرت این چاقو را با خود در کوله پشتی در جیب و یا در ماشین حمل کنید و هر زمان به این چاقو نیاز داشتید از آن استفاده کنید.طراحی دسته ی به گونه ای میباشد وقتی دسته در دستان شما قرار میگیرد کاملا تیغه آماده به کار میباشد و تیغه کمی حالت تبری نیز دارد و برای قطع شاخ و برگ ضعیف هم میتوانید از تیغه ی این چاقوی لانه زنبوری استفاده کنید یک چاقوی باکیفیت و طراحی به روز با قیمتی بسیار مناسب که میتواند سالیان سال در کنار شما باشد.

 

جنس دسته از چیست؟

چوب جنگلی، استفاده از سایر چوب های خاص در این چاقو زیاد اصولی نبود زیرا هم قیمت کلی چاقو را افزایش میداد و هم باعث این میشد زمان بیشتری در ساخت این محصول صرف شود که در کل باعث افزایش قیمت این چاقو میشد از سوی دیگر از چوب جنگلی در دسته ی این چاقو استفاده شده است که همانطور که مشاهده میکنید دارای یک سوراخ برای آویزان کردن بند میباشد و دسته بصورت تمیز و مرتب بر روی تیغه نصب شده است که کاملا در طبیعت و شکار و مسافرت این متریال مصرفی میتواند پاسخگوی نیاز شما باشد.

نکته مهم در خصوص تیغه: همیشه هنگام استفاده یا هنگام نگهداری تیغه را به مقدار کمی روغن پارافین آغشته کنید روغن پارافین باعث جلوگیری از زنگ زدن تیغه میشود و میتوانید تیغه را همیشه بدین گونه زیبا و تمیز داشته باشید البته زنگ زدن تیغه به هیچ عنوان دلیل بر بی کیفیتی فولاد مصرف شده نیست و تنها یک واکنش شیمیایی رطوبت و مایعات با مواد کربن که تشکیل دهنده ی فولاد میباشد است.

محصولات مشابه
نظرات کاربران
نام:  
ایمیل:  
متن دیدگاه: