Skip Navigation Linksصفحه اصلی نمایش جزئیات
مشخصات کلی

کیف چاقوی سرآشپز7 تایی چرم طبیعی دستدوز

قیمت برای شما : 988,000 تومان
در صورت نیاز می توانید بصورت خرید کارت به کارت ،خرید خود را انجام دهید!برای اطلاع دقیق کلیک کنید
حمیدرضا قربانلو - بانک ملت
شماره کارت : 7372-7509-3374-6104
حمیدرضا قربانلو - بانک مهر ایران
شماره کارت : 7263-6815-7310-6063
کیف چاقوی سرآشپز7 تایی چرم طبیعی دستدوز


طول کل:   
52/5 سانتیمتر  
طول تیغه:   
-  
طول دسته:   
-  
عرض تیغه:   
-  
جنس تیغه:   
-  
جنس دسته:   
-  
وزن:   
-  
برند:   
350 گرم  
نوع محصول:   
کیف مخصوص چاقوی سرآشپز  

توضیحات تکمیلی محصول

کیف چاقوی سرآشپز7 تایی چرم طبیعی دستدوز

یکی از دقدقه و نیازهای بسیار مهم سرآشپزانی که در طبیعت و خارج از آشپزخانه میخواهند آشپزی کنند به همراه داشتن لوازم آشپزی خودشان است که مهمترین آنها چاقوها و لوازمی برای تیز کردن آنها میباشد! واقعیت امر این است نمیتوان چندین چاقو را بدون محافظ و بدون جعبه ی مخصوص خود حمل کرد زیرا هم باعث آسیب به خود فرد و یا لوازم فرد خواهد شد و هم در پی روی هم بودن چاقوها باعث خط و خش افتادن بین آنها خواهد بود! در این بین یک کیف چاقوی سرآشپز میتواند این دردسر بزرگ را پوشش دهد و کاملا حل کند! مجموعه ی چاقوی زنجان همیشه به فکر این بوده است با عرضه محصولات باکیفیت و نیاز مشتریان تا حدود بسیار زیادی از خرید مدل های خارجی آنها که هم قیمت بسیار بالایی دارند و هم کیفیت پایینی دارند جلوگیری کند! که امروز با معرفی یک کیف چاقوی سرآشپز7 تایی چرم طبیعی دستدوز از مجموعه ی چاقوی زنجان در خدمت شما خواهیم بود!

طول کل این جلد 52/5 سانتیمتر میباشد و دارای 7 مکان تعبیه شده برای گذاشتن چاقوها میباشد! ارتفاع نهایی که این جلد برای حمل چاقو از آن ساپورت میکند حدود 38/5 سانتیمتر میباشد! یعنی شما میتوانید چاقوهایی و یا مصقل هایی تا حدود طول 38/5 سانت را بدون خارج شدن از جلد با این کاور زیبا و باکیفیت حمل کنید! مکان های تعبیه شده بر روی این جلد برای انواع چاقوها میباشد! ردیف های اول برای چاقوهایی با دسته های کم عرض تر میباشد و ردیف های اخر برای ساتور و چاقوهایی با دسته های بزرگ و پهن طراحی شده است تا دسته بصورت کاملا و فیت بر روی این کاور قرار گیرد!این کیف دارای یک بند بلند برای به دوش انداختن کیف میباشد که این بند نیز کاملا از جنس کیف میباشد و کاملا چرم طبیعی مرغوب میباشد!

جنس استفاده شده برای این کیف از چرم بسیار مرغوب و باکیفیت میباشد که بسیار نرم و با ضخامت استاندارد ساخته شده است! عموما برای ساخت کیف مخصوص چاقوهای سرآشپزان باید از چرم های نرم و باکیفیت و درجه یک استفاده شود تا هنگام باز و بسته کردن و تا زدن این جلد دچار ترک بر روی چرم نشوید! به دلیل ساخت کاملا دستی این کیف، کیفیت کار ودوخت و لوازم مورد استفاده بسیاربالا میباشد و در بین مدل های مشابه کاملا چندین رده از همه ی آنها و مدل های خارجی بالاتر میباشد!

این کیف در کنار 7 مکان برای حمل چاقو یا جا برای حمل چاقوهای کوچک و لوازم کوچک سرآشپز دارد که برای خارج نشدن این اقلام با زیپ پوشش داده شده است! از قفل تا زیپ استفاده شده برای این کیف سرآشپز همگی از متریال های باکیفیت و درجه یک بوده است و کاملا میتوانید به صحت گفته های ما زمانی که از نزدیک این کاور زیبا را مشاهده کردید برسید!

در نمای زیر میتوانید به کیفیت دوخت و چرم مورد استفاده نیم نگاهی داشته باشید! کیفیتی کاملا رقابتی و عالی که میتواند سالیان طولانی جوابگوی نیاز شما باشد و از خرید مدل های خارجی با کیفیت پایینتر منصرف شوید! همانطور که میدانید چرم به میزان عمر بالاترین عمر را دارد و  به دلیل استفاده از چرم مرغوب و با ضخامت عالی این کیف سالیان طولانی در کنار شما خواهد بود! نکته ای که باید به آن ذکر شود این است که عموما کیف های حمل چاقوی سرآشپز معمولی به دلیل استفاده از چرم های بی کیفیت یا بسیار نازک بعد از مدت کوتاهی دچار سوراخ شدن به وسیله ی نوک چاقوها میشود ولی در این کیف کاملا تمام این موارد مد نظر ما بوده است و سعی شده است با یک ضخامت استاندارد کاملا این مشکل را حل کنیم!

محصولات مشابه
نظرات کاربران
نام:  
ایمیل:  
متن دیدگاه: