Skip Navigation Linksصفحه اصلی نمایش جزئیات
مشخصات کلی

تبر مخصوص کمپینگ و طبیعتعگردی 22 سانتی

قیمت برای شما : 105,000 تومان
در صورت نیاز می توانید بصورت خرید کارت به کارت ،خرید خود را انجام دهید!برای اطلاع دقیق کلیک کنید
حمیدرضا قربانلو - بانک ملت
شماره کارت : 7372-7509-3374-6104
حمیدرضا قربانلو - بانک مهر ایران
شماره کارت : 7263-6815-7310-6063
تبر مخصوص کمپینگ و طبیعتعگردی 22 سانتی


طول کل:   
22 سانتیمتر  
طول تیغه:   
12 سانتیمتر  
طول دسته:   
10 سانتیمتر  
وزن:   
452 گرم  
برند:   
تولیدی خدایی  
غلاف:   
-  
جنس غلاف:   
-  

توضیحات تکمیلی محصول

تبر مخصوص کمپینگ و طبیعتعگردی 22 سانتی

اگر به دنبال یک تبر کوچک و قابل حمل در طبیعت و گردش های پایان هفته هستید حتما یک نیم نگاهی به این تبر 22 سانتی داشته باشید! این تبر دارای قابلیت خرد کردن الوارهای کوچک را دارد و مناسب برای استفاده در باغ برای خرد کردن الوار چوب برای تهیه هیزم میباشد و میتوانید در طبیعتگردی ها هم با خود این تبر سبک وزن را حمل کنید وزن کلی این تبر تنها 452 گرم میباشد که با توجه به کارایی و قدرت مانوری که هنگام استفاده خواهید داشت وزنی مناسب و استانداردی میباشد! جنس تیغه ی این تبر از فولاد فنر سختکاری شده و فورج شده میباشد و بصورت دایره ای طراحی شده است یعنی چوب به درون تیغه متصل میشود و با یک میخ فولادی کاملا فیت دسته شده است! طراحی دسته بصورت پنجه ای میباشد و طراحی و ارگونومی خوب و مناسبی نیز دارد!

 

چه کارهایی با این تبر میتوانید انجام دهید؟

مناسب برای خرد کردن الوار کوچک برای تهیه هیزم و درست کردن آتش، مناسب برای خرد کردن یخ ( بعضی از فروشگاه ها از تبر برای خرد کردن یخ استفاده میکنند) تیغه ی این فنر کاملا آهنگری شده است و دارای کیفیت خوبی میباشد و قابلیت های اشاره شده را میتواند به راحتی انجام دهد!  سطح تیغه حالت آهنگری سنتی را حفظ کرده است و این شکل و شمایل جدید تیغه را زیباتر نیز کرده است!

 

جنس دسته از چیست؟

جنس دسته از چوب میباشد! در تبرها اولین قسمتی که بعد از چندین مدت آسیب به آن وارد میشود دسته میباشد که امری کاملا طبیعی میباشد که میتوان با یک دسته ی چوبی دیگر جایگزین کرد! البته چوب استفاده شده از چوب باکیفیت زردآلو میباشد و حالا حالاها نیازی به تعویض نخواهد داشت ولی شکستن دسته در تبر به علت ضربه هایی که تحمل میکند کاملا امریست طبیعی که سعی شده است با انتخاب متریال خوب و باکیفیت این تغییر به تاخیر بیوفتد!

 

طراحی و ارگونومی

شاید با اندازه ذکر شد کاملا طول کل این تبر را درک نکنید ولی با دیدن این تبر در دست یک فرد مانند تصویر زیر کاملا به جثه و اندازه ی کلی این تبر ریزنقش پی خواهید برد! این تبر بسیار پرکاربرد برای طبیعتگردان، افرود و استفاده در باغ مناسب و کاربردی است و تمام پروسه ی ساخت آن در زنجان و در تولیدی استاد سعید بصورت تمام دستی صورت گرفته است و با یک قیمت خوب و کیفیت مناسب از الان قابل دسترس میباشد!

محصولات مشابه
نظرات کاربران
نام:  
ایمیل:  
متن دیدگاه: