Skip Navigation Linksصفحه اصلی نمایش جزئیات
مشخصات کلی

کارد طبیعتگردی و شکار مدل کوسه 3 سوراخ دسته چوبی

قیمت برای شما : 175,000 تومان
در صورت نیاز می توانید بصورت خرید کارت به کارت ،خرید خود را انجام دهید!برای اطلاع دقیق کلیک کنید
حمیدرضا قربانلو - بانک ملت
شماره کارت : 7372-7509-3374-6104
حمیدرضا قربانلو - بانک مهر ایران
شماره کارت : 7263-6815-7310-6063
کارد طبیعتگردی و شکار مدل کوسه 3 سوراخ دسته چوبی


طول کل:   
32 سانتیمتر  
طول تیغه:   
18 سانتیمتر  
طول دسته:   
14 سانتیمتر  
عرض تیغه:   
5/5 سانتیمتر  
جنس تیغه:   
فولاد ck 75 کره ای  
جنس دسته:   
چوب جنگلی  
وزن:   
380 گرم  
برند:   
استاد بیات  
غلاف:   
دارد  
جنس غلاف:   
برزنتی  
نوع محصول:   
مناسب طبیعتگردی و شکار  

توضیحات تکمیلی محصول

کارد طبیعتگردی و شکار مدل کوسه 3 سوراخ دسته چوبی

اگر به دنبال یک کارد طبیعتگردی مطمئن و باکیفیت با طراحی و ارگونومی مناسب میگردید که در طبیعت بتوانید با نهایت اطمینان استفاده کنید به هیچ عنوان کارد طبیعتگردی و شکار مدل کوسه 3 سوراخ را از دست ندهید! طراحی کلی این کارد طبیعتگردی از اناتومی بدن کوسه الگوبرداری شده است! تیغه ای بسیار مستحکم و باقدرت که کارایی بالایی در طبیعت خواهد داشت! اگر از آن دست از طبیعتگردانی هستید که بی رحمانه از کارد استفاده میکنید و به دنبال چاقوی خوبی هستید پیشنهاد صددرصدی ما این کارد طبیعتگردی مدل کوسه 3 سوراخه میباشد! وزن کلی این کارد 400 گرم میباشد و گزینه ی مناسبی برای شکستن شاخ و برگ و تنه ی درختان میباشد! شما باید در طبیعت فکر همه چیز را بکنید زیرا طبیعت همیشه ما را غافل گیر میکند! این چاقو توانایی شکستن تنه ی درخت را دارد! شاید بخواهید در طبیعت کمپ کنید و شب را در دل کوهستان و جنگل سپری کنید با استفاده از این چاقو میتوانید به راحتی چوب ها و الوارهای بزرگ را تکه کنید و برای درست کردن آتش استفاده کنید!

 

جنس تیغه و قدرت برش کارد طبیعتگردی و شکار مدل کوسه 3 سوراخ

جنس تیغه از فولاد CK75 تولید کشور کره میباشد! این فولاد بصورت ورقه ای به کشور وارد میشود و دارای کیفیت قابل قبولی میباشد! این فولاد یک فولاد پرکبن میباشد که برای سختی بالا گزینه ی مناسبی است! تیغه از فولاد 4 میلیمتر میباشد و 18 سانتیمتر طول دارد! در طبیعتگردی شما به دنبال چاقویی هستید که بتوانید بسیاری از نیازهای خود را با آن برآورده کنید! برای شکار، برای محافظت از خود، برای تهیه آتش ، برای خیلی از موارد دیگر به چاقوی خوب نیاز دارید باید گفت به علت طراحی به روزی که این چاقو دارد بسیاری از نیازهای شما را برآورده میکند! هیچ نگرانی از بابت زنگ زدن تیغه نخواهید داشت زیرا به علت رنگ الکترواستاتیک تیغه که انجام شده است تیغه در مقابل رطوبت و مایعات و خط و خش بسیار مقاوم است و این خبر بسیار خوبی برای شما خواهد بود.

 

طراحی و ارگونومی این محصول چگونه است؟

شکل کلی این کارد طبیعتگردی از اناتومی بدن کوسه الگو برداری شده است و همانطور که در تصویر مشاهده میکنید حالت تهاجمی دارد! شما میتوانید از نوک تیغه برای برش های سطحی استفاده کنید و برای قطع کرده و استفاده های سنگین از قسمت وسط تیغه استفاده نمایید! یکی از دلایل محبوبیت این کارد طبیعتگردی مدل کوسه خوش دستی و ارگونومی مناسب آن میباشد که بسیار برای دست اندازه و پرکاربرد نیز میباشد!

 

جنس دسته از چیست؟

جنس دسته این چاقوی طبیعتگردی از متریال چوب جنگلی میباشد! این متریال دارای کیفیت بسیار خوبی است و همانطور که در تصویر مشاهده میکنید بر روی دسته ی چاقو برای حفظ و ثبات بیشتر چاقو در دست شیارهایی ایجاد شده است این شیارها به شما این امکان را میدهد دسته ی چاقو کاملا چفت دست شما شود و از دست شما چاقو هنگام فشار زیاد بصورت ناگهانی خارج نشود! در پایان این چوب با روغن های مخصوص پوشش داده شده است تا در مقابل رطوبت و مایعات مقاوم باشد.

محصولات مشابه
نظرات کاربران
نام:  
ایمیل:  
متن دیدگاه:

 
امین گفته : 1399/06/28تاریخ درج نظر :
سلام ، این چاقو دستساز میباشد ؟
ghorbanloochaghoozanjan1376 گفته : 1399/06/28تاریخ درج نظر :
سلام
بله کاملا
امین گفته : 1399/10/20تاریخ درج نظر :
سلام از کدام بخش این چاقو میتوان برای قطعه قطعه کردن چوب استفاده کرد ؟ (بالا ؟ وسط؟)
ghorbanloochaghoozanjan1376 گفته : 1399/10/27تاریخ درج نظر :
سلام وسط تیغه مناسب تره