Skip Navigation Linksصفحه اصلی نمایش جزئیات
مشخصات کلی

چاقوی سرآشپز مدل ژاپنی P10

قیمت برای شما : 635,000 تومان
در صورت نیاز می توانید بصورت خرید کارت به کارت ،خرید خود را انجام دهید!برای اطلاع دقیق کلیک کنید
حمیدرضا قربانلو - بانک ملت
شماره کارت : 7372-7509-3374-6104
حمیدرضا قربانلو - بانک مهر ایران
شماره کارت : 7263-6815-7310-6063
چاقوی سرآشپز مدل ژاپنی P10


طول کل:   
33 سانتیمتر  
طول تیغه:   
23 سانتیمتر  
طول دسته:   
10 سانتیمتر  
عرض تیغه:   
5 سانتیمتر  
جنس تیغه:   
80CRV2 STEEL HIGH CARBON  
جنس دسته:   
پسته وحشی  
وزن:   
230 گرم  
برند:   
مجموعه چاقوی زنجان   
نوع محصول:   
چاقوی آشپزخانه حرفه ای  

توضیحات تکمیلی محصول

چاقوی سرآشپز مدل ژاپنی P10

چاقوهای آشپزخانه ژاپنی به دلیل طراحی که دارند در سرتاسر دنیا محبوب و آشنا هستند طراحی تیغه و سبک این نوع چاقوها به گونه ای است که در نگاه اول شما متوجه میشوید این چاقو محصولی از شرق آسیا میباشد! کشور ژاپن یکی از کشورهای بسیار پیشرفته در دنیا میباشد که حتی کمبود منابع طبیعی آن این کشور را از پیشرفت های امروزس دور نکرده است! سرآشپزان این کشور معمولا از چاقوهایی تیغه مدل ساطوری استفاده میکنند! این تیغه ها کاملا تماس کاملی با تخته گوشت دارند و از نوک تا انتهای تیغه بر روی تخته تماس دارند و میتوانند از تمام تیغه هنگام آشپزی استفاده نمایند! چاقوی پیش رو یک مدل چاقوی آشپزخانه مدل ژاپنی میباشد که کاملا دستساز زنجان میباشد! نوک تیغه ی این چاقو تیزی بالایی دارد و برای تهیه سوشی نیز میتوانید از تیغه ی این چاقو استفاده نمایید!

 

جنس تیغه از چیست و چه نوع طراحی این تیغه دارد؟

آلیاژ محبوب 80crv2 در تیغه ی این چاقوی سرآشپز مورد استفاده قرار گرفته است! برای یک سرآشپز حرفه ای تیغه ی چاقویی که استفاده میکند برایش بسیار مهم و باارزش است و دوست دارد تیغه بسیار تیز و دارای قابلیت تیز شدن راحت و بدون دردسر را داشته باشد! باید به این نکته توجه کنید چاقوی آشپزخانه برای آشپزخانه و آشپزی طراحی شده است و نباید با این چاقو به اجسام سخت و فلزی ضربه وارد کنید! عملیات سختکاری این تیغه بصورت سنتی انجام پذیرفته است و سختی تیغه 58 راکول سی میباشد!

قسمت نوک تیغه بسیار مناسب برای برش های کوتاه میباشد زمانی که آشپزی به اتمام رسیده است و میخواهید بشقاب غذا را تزئین کنید به راحتی میتوانید با نوک تیغه میوه های مانند انگور و سایر میوه ها را برش دهید و یا حتی گوشت ها را با نوک تیغه برش ریزی دهید! کاملا تیز و آماده کار میباشد! آشپزی با این چاقوی مدل ژاپنی حس و حال دیگری به شما منتقل خواهد کرد! شاید به خاطر طراحی و ارگونومی این چاقو باورش برای شما سخت باشد که این چاقو دستساز زنجان باشد ولی با مهر و لوگوی مجموعه که بر روی تیغه درج شده است کاملا به گفته های ما پی خواهید برد.

 

جنس دسته از چیست؟

جنس دسته ی این چاقو از چوب پسته وحشی میباشد و دارای رگه ها و نقش های بسیار زیبا و جالبی است! این چوب کاملا طبیعی و تمامی نقش ها و رگه هایی که دارد بدون دخالت میباشد. مقاومت این چوب مناسب میباشد و میتوان برای آشپزخانه استفاده کرد! طراحی دسته بصورت هیدن تنگ میباشد و بصورت هشت ضلعی میباشد! و با یک میخ برنجی نیز به دسته ی پرچ شده است البته در داخل با چسب های مخصوص اپوکسی دسته کاملا چفت و محکم شده است ولی برای محکم کاری و طول عمر مفید بالاتر با یک میخ برنحی نیز هم کار پرچ انجام شده است! دسته چاقو در مراحل پایانی برای اینکه در مقابل رطوبت و مایعات مقاوم باشد با روغن های مخصوص دسته کاملا عایق بندی میشود تا رطوبت و مایعات نتواند درون دسته نفوذ کند.

 

ارگونومی ساخت و کیفیت چاقو

در خرید اینترنتی شما بصورت فیزیکی نمیتوانید محصول را به دست بگیرید و حس بکنید ولی مجموعه ی چاقوی زنحان برای خرید بهتر و آسان تر تصاویری از محصولات که در دست فرد قرار گرفته است و نحوه ی به دست گرفتن تمامی چاقو را در وبسایت درج میکند تا شما به راحتی بتوانید تا حدودی متوجه شوید که چاقو چه شکل طراحی و تا چه میزان خوش دست میباشد.

این چاقوی آشپزخانه 33 سانتیمتر طول دارد و به گونه ای طراحی شده است که آشپز بتواند بصورت بلند مدت از چاقو استفاده کند و به راحتی آشپز در تایم های کم از استفاده کردن از چاقو خسته نشود! این چاقو یک چاقوی کاربردی و پراستفاده میتواند برای شما باشد و میتوانید برای انواع مدل تهیه غذا از این چاقو استفاده نمایید! کاملا از بابت کیفیت و کارایی میتوانید خاطرتان جمع باشد.

نکته مهم در خصوص نگهداری : چاقو هم مانند هر وسیله ای نیاز به نگهداری اصولی دارد مهم و ضروری است باید از چاقو هم بصورت صحیح و اصولی نگهداری کنید تا بتواند کیفیت و کارایی لازم را داشته باشد! تیغه ی این چاقوی سرآشپز از فولاد پرکربن میباشد و شما باید همیشه تیغه را آغشته به مقدار کمی روغن مانند روغن پارافین خوراکی نمایید تا تیغه در تماس با رطوبت و مایعات دچار زنگ زدگی نشود!

محصولات مشابه
نظرات کاربران
نام:  
ایمیل:  
متن دیدگاه: