Skip Navigation Linksصفحه اصلی نمایش جزئیات
مشخصات کلی

مصقل سفارشی مارک ماه نشان سوئد

قیمت برای شما : 980,000 تومان
در صورت نیاز می توانید بصورت خرید کارت به کارت ،خرید خود را انجام دهید!برای اطلاع دقیق کلیک کنید
حمیدرضا قربانلو - بانک ملت
شماره کارت : 7372-7509-3374-6104
حمیدرضا قربانلو - بانک مهر ایران
شماره کارت : 7263-6815-7310-6063
مصقل سفارشی  مارک ماه نشان سوئد


طول کل:   
47 سانتیمتر  
طول تیغه:   
35 سانتیمتر  
طول دسته:   
12 سانتیمتر  
عرض تیغه:   
2/5 سانت  
جنس تیغه:   
1095 obreg sweden steel  
جنس دسته:   
چوب جاتوبا وارداتی  
وزن:   
650 گرم  
برند:   
مجموعه چاقوی زنجان  
نوع محصول:   
مخصوص تیز کاری انواع چاقو  

توضیحات تکمیلی محصول

مصقل سفارشی  مارک ماه نشان سوئد

قطعا یک چاقوتیزکن خوب و استاندارد و باکیفیت در کنار یک چاقوی باکیفیت خوب به شما هنگام استفاده یک حس فوق العاده ای خواهد داد همه چیز در سر جای خود و کاملا همه چیز طبق برنامه پیش میرود! امروز با یک چاقو تیز کن  ویا بصورت دقیق با یک مصقل کاملا دستساز با تیغه ای سوئدی از مارک بسیار معروف OBREG SWEDEN  در کنار شما هستیم که معمولا این متریال در زنجان به اسم مصقل ماه نشان معروف است. اگر بخواهیم بصورت کوتاه و مختصر اطلاعاتی از این شرکت معروف بگوییم این شرکت یکی از قدیمی ترین شرکت های تولید کننده سوهان در دنیا میباشد که به کیفیت و دوام بسیار معروف است و مارک آن یک ماه نیم رخ با نوشته OBREG  میباشد! سختی تیغه ی این مصقل 64 راکول سی میباشد و به راحتی میتواند در حدود 95% تیغه ها خاصیت سایش داشته باشد و در این صورت میتواند تیغه ها را تیز نماید! پروسه ی ساخت دسته ی این مصقل کاملا بصورت دستی در کارگاه انجام پذیرفته است که در ادامه به توضیحاتی از آن اشاره خواهیم کرد.

 

 

جنس تیغه از چیست؟

جنس تیغه این سوهان از فولاد 1095 میباشد! متریال استفاده شده تنها یک عدد بود و برای تولیدهای بیشتر این متریال دیگر متاسفانه به ایران وارد نمیشود و تنها مدلی که برای مصقل ساخته شده است همین مدلی است که مشاهده میفرمایید! همانطور که اطلاع دارید مصقل وظیفه ی صاف کردن نهایی تیغه بعد از سنگ را برعهده دارد! سختی تیغه این متریال 64 راکول میباشد و به راحتی میتواند این کار را انجام دهد. کاملا متریال استفاده شده اصل و اورجینال میباشد! طول کل تیغه 35 سانتیمتر میباشد و برای تیز کردن نهایی انواع چاقو کوچک و بزرگ کاملا مناسب است و میتوانید برای تیز کردن تیغه ی انواع چاقوهای آشپزخانه ، قصابی و .... از این محصول درجه یک استفاده نمایید.

 

 

جنس دسته از چیست؟

برای حفظ کارایی و ارگونومی خوب برای تیغه این محصول یک دسته ی چوبی از متریال چوب جاتوبا در نظر گررفته ایم! این چوب بسیار کیفیت و دوام بالایی دارد و گزینه ی مناسبی برای این مصقل چاقوتیزکن میباشد! در انتهای دسته یک جسم برنجی ساخته شده است تا بتوانید به دور دسته نخ ببندید و در آشپزخانه و یا کشتارگاه همراه خود داشته باشید! دسته ی این مصقل مناسب هر نوع دست کوچک و بزرگی میباشد و هم بانوان و هم آقایان به راحتی میتوانند از این مصقل کمیاب و خاص استفاده نمایند و اگر به طریقه ی صحیح تیز کردن تیغه ی چاقو با مصقل وارد نیستید میتوانید با ملاحظه یک ویدیو آموزشی در عرض چند دقیقه به این مسئله واقف شوید! 

 

 

نکته مهم : به دلیل کمیاب بودن متریال تیغه این مصقل دیگر امکان تکرار ساخت این محصول وجود ندارد و تنها در مجموعه یک عدد موجود و ساخته شده میباشد و بعد از فروش این محصول دیگر امکان ساخت آن محیا نیست! در حفظ و نگهداری از این محصول بکوشید زیرا مصقل بسیار درجه یک و ممتازی میباشد و کاملا پاسخگویی یک فرد حرفه ای میباشد.

محصولات مشابه
نظرات کاربران
نام:  
ایمیل:  
متن دیدگاه: