Skip Navigation Linksصفحه اصلی نمایش جزئیات
مشخصات کلی

چاقوی مخصوص سلاخی و قصابی 27 سانتی

قیمت برای شما : 454,000 تومان
در صورت نیاز می توانید بصورت خرید کارت به کارت ،خرید خود را انجام دهید!برای اطلاع دقیق کلیک کنید
حمیدرضا قربانلو - بانک ملت
شماره کارت : 7372-7509-3374-6104
حمیدرضا قربانلو - بانک مهر ایران
شماره کارت : 7263-6815-7310-6063
چاقوی مخصوص سلاخی و قصابی 27 سانتی


طول کل:   
27 سانتیمتر  
طول تیغه:   
14 سانتیمتر  
طول دسته:   
13 سانتیمتر  
عرض تیغه:   
4 سانتیمتر  
جنس تیغه:   
فولاد 80crv2  
جنس دسته:   
چوب پادوک برزیلی  
وزن:   
198 گرم  
برند:   
استاد هادی  

توضیحات تکمیلی محصول

چاقوی مخصوص سلاخی و قصابی 27 سانتی

قصابان همیشه دغدغه ی داشتن یک چاقوی باکیفیت و بسیار تیز را داشته اند به همین دلیل با معرفی یک کارد استاندارد و باکیفیت برای این عزیزان در کنار شما عزیزان هستیم.همیشه وقتی مراسم های خاصی میشود که گاو وگوسفندی میخرید و یا نزدیک های عید قربان که اکثر خانواده برای جنبه ی اقتصادی بصورت مشارکتی گوسفندی میخرند بعد از تهیه مبالغ و خریدن حیوان که خود دغدغه ی عظیمی است دغدغدی بعدی شما داشتن یک کارد خوب برای ذبح سریع حیوان میباشد.قصاب ها این گونه چاقوهای سلاخی را خوب میشناسند چرا که خریدار معمولی شاید در نگاه اول بگوید این کارد نسبت به سایر کاردها گران قیمت است و دلیلی ندارد که من این کارد را برای خرید انتخاب کنم! ولی قصاب ها خوب میدانند که داشتن یک چاقوی خوب و استاندارد چقدر میتواند در هنگام کار ،کارشان را آسان کند پس هیچ گران بودن محصولی بی حکمت و هیچ ارزانی بی علت نیست با ما همراه باشید در ادامه توضیحات این محصول خوب و باکیفیت کاملا دستساز زنجانی.

 

 

جنس تیغه کارد سلاخی مخصوص ذبح و قصابی

ببینید جنس تیغه استاندارد و انتخاب درست آلیاژ تاثیر بسزایی در کیفیت محصول نهایی خواهد داشت،زیرا تمام آلیاژها دارای مشخصات متنوعی هستند بعضی از فولادها دارای کربن بالا بعضی ها دارای کروم پایین ،ضد زنگ بودن ،حفظ لبه ی مناسب و.... هستند و انتخاب صحیح در تیغه ی چاقو میتواند بسیار موثر باشد.اصولا در چاقوهای سلاخی از تیغه هایی استفاده مشود که دارای کربن بالایی هستند، فولاد 80crv2آلیاژی است با درصد کربن بالا،کربن در آلیاژهای فولادی موجب حفظ لبه ی خوب تیغه، سختی پذیری و انعطاف پذیری بالا میشود و این فولاد در مواقعی که میخواهید سختکاری کنید مانند پنبه در دستان شما میباشد و کاملا آزاد هستید چگونه با فولاد رفتار کنید برعکس خیلی از آلیاژهای دیگر که شما را به دردسرهای زیادی می اندازد. سختی تیغه ی این فولاد به گونه ای انجام شده است که شما بتوانید بعد از کند شدن تیغه به راحتی با سنگ های چاقوتیزکن استاندارد مجددا اقدام به تیز کردن نمایید.

 

 

ارگونومی و طراحی چاقوی سلاخی چگونه است؟

سازنده کاملا با دقت همه چیز را مدنظر گرفته است! وزن سبک، تیغه ی به شدت تیز و مقاوم، کارایی بالای چاقو، حفظ تیزی بلند مدت لبه همه ی این ها در این محصول جمع شده است و تنها یک چیز این چاقو را کامل میکند و آن هم طراحی و ارگونومی استاندارد این چاقو میباشد که کاملا رعایت شده است! وزن محصول نسبت به سایز بسیار ایده آل و عالی میباشد و دست شما هنگام استفاده به هیچ عنوان اذیت و یا خسته نخواهد شد و میتوانید چندین ساعت بصورت مستمر از چاقو استفاده کنید! با توجه به درجه سختی اصولی و استاندارد این چاقو نیازی نیز برای هر ذبح تیغه را تیز نمایید و تیغه دارای حفظ تیزی بلند مدت میباشد.

 

 

جنس دسته از چیست و از چه نوع چوبی استفاده شده است؟

یک چوب بسیار مقاوم و درجه یک برای این محصول مورد استفاده قرار گرفته است. چوب پادوک برزیلی یک متریال عالی برای این چاقوی سلاخی سفارشی میباشد! این چوب وارداتی میباشد و مبدا آن کشورهای افریقایی و برزیل میباشد! در مقابل موریانه و ضربه به شدت مقاوم است. به قدری این چوب دارای کیفیت بالایی است که هنگام برش ارره را کند میکند! دارای بافت بسیار پر تراکمی دارد و عموما دارای رنگ قرمز روشن هنگام برش های اولیه میباشد و سپس بعد از مدتی به رنگ قرمز جیگری و یا غلیظ می آید! این چوب به دلیل قیمت بالا در صنایع دکوراسیون لاکچری نیز استفاده های زیادی دارد!

 

 

توجه: جنس تیغه ی این کارد مخصوص قصابی از آلیاژی میباشد که در تماس بلند مدت با رطوبت و مایعات دچار زنگ زدگی و اکسید شدن تیغه میشود لذا زنگ زدن تیغه به هیج عنوان دلیل بر بی کیفیتی محصول نمیباشد و فقط باعث سیاه شدن تیغه میشود که اگر هم تیغه زنگ زد میتوانید با چند سنباده در عرض چند دقیقه زنگ زدگی تیغه را حل کنید.همیشه بعد از استفاده توجه داشته باشید تیغه را سریعا شسته و کاملا با دستمال نرم اقدام به پاک کردن مایعات و لکه ها از روی تیغه کنید برای حفظ درخشندگی و نفوذ ناپذیری مایعات و رطوبت بر روی تیغه زمانی که از محصول استفاده نمیکنید تیغه را آغشته به چربی کنید تا دیگر هیچ نگرانی از بابت زنگ زدن تیغه نداشته باشید.

محصولات مشابه
نظرات کاربران
نام:  
ایمیل:  
متن دیدگاه: