Skip Navigation Linksصفحه اصلی نمایش جزئیات
مشخصات کلی

تبر مخصوص کوهنوردی و کمپینگ تیغه فورج

قیمت برای شما : 340,000 تومان
در صورت نیاز می توانید بصورت خرید کارت به کارت ،خرید خود را انجام دهید!برای اطلاع دقیق کلیک کنید
حمیدرضا قربانلو - بانک ملت
شماره کارت : 7372-7509-3374-6104
حمیدرضا قربانلو - بانک مهر ایران
شماره کارت : 7263-6815-7310-6063
تبر مخصوص کوهنوردی و کمپینگ تیغه فورج

طول کل:   
42 سانتیمتر  
طول تیغه:   
4 سانتیمتر  
طول دسته:   
38 سانتیمتر  
وزن:   
1250 گرم  
برند:   
تولیدی قاسملو  
غلاف:   
ندارد  
جنس غلاف:   
-  

توضیحات تکمیلی محصول

تبر مخصوص کوهنوردی و کمپینگ تیغه فورج

خیلی سخته به دل طبیعت بزنی ولی لوازم و امکانات لازم رو همراه نداشته باشی! تبر یکی از ابزارهای بسیار مهم برای کسانی است که بصورت حرفه ای به طبیعتگردی و گردش میروند! تبر به خاطر ظاهر و طراحی که دارد کاملا بصورت تخصصی برای شکستن کٌنده ی درخت و درخت طراحی و ساخته شده است و چاقویی نیست که کاربرد تبر را داشته باشد و اگر از چاقو به عنوان تبر استفاده کنید قطعا عمر مفید چاقو  تیغه ی شما کاهش پیدا خواهد کرد! تبری که مشاهده میکنید جز تبرهای بسیار با کیفیت مجموعه چاقوی زنجان میباشد که از یک تیغه ی فولاد فنری تمام فروج بهره میبرد! ( فورج: یعنی تیغه کاملا بصورت دستی چکش کاری شده است و باعث افزایش کیفیت فولاد شده است) کاملا جنس استفاده شده در تیغه مناسب و کاربردی میباشد و میتواند کاملا پاسخگوی نیاز شما باشد. جنس دسته از چوب گردو میباشد که کاملا از بابت کیفیت همگان بصورت کامل شناختی از این چوب دارند.

جنس تیغه از چیست؟

فولاد فنر یک متریال عالی برای محصولاتی است که در شرایط سخت و تحت فشار مورد استفاده قرار میگیرند.این فولاد در نزد سازندگان بسیار محبوب میباشد شاید برایتان سوال باشد چرا! این فولاد وقتی داخل کوره میرود و به دمای بحرانی میرسد کاملا مثل خمیر بازی میشود( مثال میزنیم ) و سازنده قدرت مانور بسیاری در مراحل سختکاری تیغه دارد و مانند بعضی از آلیاژها ساززنده را اذیت نمکیند! سازنده میتواند تا حداکثر امکان سختی تیغه را بالا ببرد و یا کارهایی بسیاری روی این متریال انجام دهد. تیغه کاملا رنگ الکترواستیک یا همان رنگ کوره ای دارد و شما هیچ دغدغه ای از بابت زنگ زدن تیغه نخواهید داشت که این یکی از ویژگی های عالی برای یک محصول میباشد.

از کیفیت و کمیت کار اطمینان داشته باشید! تیغه کاملا یک تکه میباشد و بصورت جوش نیست اگر بصورت 360 درجه نگاه بکنید تیغه کاملا یک تکه میباشد و این در تبر امریست بسیار مهم که کیفیت کار را بسیار تضمین میکند. تبرها تنها نقطه ضعفی که دارند در قسمت دسته ی آن ها میباشد یعنی تنها قسمتی که در دراز مدت دچار خرابی و یا شکستگی خواهد شد دسته ی چوب میباشد که به علت ضربه های سنگین امریست طبیعی ولی به گونه ای هم نیست که با دو سه بار استفاده دسته بشکند. 

طراحی کلی تبر چگونه است؟

قرص و محکم و قدرت بالای مانور دهی فرد دقیقا هدف سازنده این تبر زیبا و با کیفیت بوده است! شما در طبیعت و یا در باغ برای شکستن کنده ی درخت با درخت های ضخیم و کوچکی روبرو خواهید شد تیغه و طراحی دسته به گونه ای باید باشد با نهایت ضربه بتوانید از وسط چوب را به دو تکه تقسیم کنید و در این بین هیچ صدمه ای به شما وارد نشود و با قدرت با کارتان ادامه دهید. دسته کاملا صاف نیست و ناهمواری هایی دارد که قصدا برای خوش دست بودن و خارج نشدن ناگهانی دسته از دست فرد این کار انجام شده است.

جنس دسته از چیست؟

چوب گردو یکی از مستحکم ترین چوب ها میباشد. این چوب کاملا مورد اعتماد همگی میباشد و در صنایع مختلفی بسیار مورد استفاده قرار میگیرد. از صنایع مبل سازی گرفته تا تخته نرد و انواع و اقسام صنایع دیگر. دارای باف مستحکمی است و به راحتی نمیشکند و میتواند به خوبی برای شما کاربرد داشته باشد. نکته ی مهم که در بخش هایی از مطلب به آن اشاره شد شکستن دسته ی تبر ها میباشد که اگر تجربه ای در این زمینه داشته باشید قطعا میدانید دسته ی تبر هرچقدر باکیفیت باشد بازهم روزی خواهد شد آن هم به علت ضربات و فشارهای بسیار زیادی که موقع اصابت به کنده ی درخت دفع میکند. که جای نگرانی نیست و میتوانید هر موقع این مشکل برایتان پیش آمد به راحتی تیغه تبر را به نجار بدهید تا دوباره یک دسته ی خوب و عالی برای آن بسازد. البته اشاره به این موضوع این نیست که دسته ی این تبر در استفاده های اولیه به این شکل خواهد افتاد شاید بعد از چندین سال استفاده هم این موضوع اتفاق نیوفتد.

 

محصولات مشابه
نظرات کاربران
نام:  
ایمیل:  
متن دیدگاه: