Skip Navigation Linksصفحه اصلی نمایش جزئیات
مشخصات کلی

ساتور مخصوص استخوان استاد روحی

قیمت برای شما : 103,200 تومان
در صورت نیاز می توانید بصورت خرید کارت به کارت ،خرید خود را انجام دهید!برای اطلاع دقیق کلیک کنید
حمیدرضا قربانلو - بانک ملت
شماره کارت : 7372-7509-3374-6104
حمیدرضا قربانلو - بانک مهر ایران
شماره کارت : 7263-6815-7310-6063
ساتور مخصوص استخوان استاد روحی


طول کل:   
33 سانتیمتر  
طول تیغه:   
19 سانتیمتر  
طول دسته:   
14سانتیمتر  
عرض تیغه:   
8 سانتیمتر  
جنس تیغه:   
فولاد فنر  
جنس دسته:   
چوب زردآلو  
وزن:   
680 گرم  
برند:   
استاد روحی  
نوع محصول:   
مخصوص استخوان و قصابی  

توضیحات تکمیلی محصول

ساتور مخصوص استخوان استاد روحی 

ساتور استاد روحی یک ساتور مخصوص و مناسب برای انواع استخوان های بزرگ و ضخیم میباشد که میتوانید از آن استفاده کنید! این ساتور دارای ضخامت تیغه 3/5 میلیمتری است و از یک تیغه ی فولادی سختکاری شده بهره میبرد که به هیچ عنوان در برابر ضربه به استخوان لبه آسیبی نخواهد دید و کاملا برای این کارها ساخته شده است! شما میتوانید به راحتی با این ساتور انواع استخوان گوسفند، گاو، شتر و... را تنها با یک یا الی دو ضربه به دو قسمت تقسیم کنید! تیغه کاملا برای این امور طراحی شده است و به هیچ عنوان فکر نکنید با ضربه تیغه دچار خرابی خواهد شد! طول کل این ساتور 33 سانتیمتر است و میتواند یک ساتور پرکاربرد در آشپزخانه و یا کشتارگاه ها برای شما باشد.

 

جنس تیغه از چیست؟

فولاد فنر، مهم و ضروری است که متریال انتخابی دارای کیفیت خوبی باشد و حتما سختکاری نیز شده باشد اگر تیغه سختکاری نشده باشد و خام باشد با یک ضربه تیغه کاملا کج خواهد شد و این سختکاری اصولی و استاندارد است که تیغه را کاملا در برابر ضربه هایی که به استخوان وارد میکنید مقاوم میکند! متریال فولاد فنر نیز امکان استفاده در شرایط سخت را دارد و به راحتی میتوانید از این آلیاژ استفاده کنید و از کیفیت آن لذت ببرید! تیغه کاملا با دستگاه پرس چند تنی نیز چکش کاری شده است این چکش کاری باعث افزایش کیفیت و بافت پرتراکم تر فولاد میشود!

 

طراحی کلی ساتور چگونه است!

سنگین ترین قسمت این ساتور قسمت تیغه ی آن میباشد یعنی زمانی که شما با ساتور ضربه میزنید کل فشار و قدرت وارده به تیغه انتقال می یابد و این باعث آن میشود که با کمترین قدرت ساتور قدرت تخریب بالایی داشته باشد! طراحی خوب و خوش دست بودن ساتور یکی از فاکتورهای مهم آن بوده است که سازنده به خوبی آن را رعایت کرده است! 

 

جنس دسته از چیست؟

با توجه به قیمت اقتصادی این محصول از یک متریال معمولی در دسته ی این ساتور استفاده شده است! چوب زردآلو یک چوب معمولی میباشد و میتواند پاسخ نیاز شما را بدهد! این چوب بعد از پروسه های زیادی که میگذراند و به این شکل صاف و منظم میرسد در مراحل پایانی یک روغن مخصوص به آن آغشته میشود تا تمام درزهای روی چوب را کاملا بگیرد و مانع نفوذ مایعات و رطوبت به دسته شود.

 

نکته مهم: مهم و ضروری است که تیغه همیشه آغشته به روغن پارافین خوراکی باشد تا به هیچ عنوان رطوبت و مایعات نتواند باعث زنگ زدن تیغه شود. با آغشته کردن تیغه به چربی ذکر شده تیغه دیگر به هیچ عنوان دچار زنگ زدگی نخواهد شد. البته همانطور که اطلاع دارید زنگ زدن تیغه به هیچ عنوان دلیل بر بی کیفیت آن نیست!

محصولات مشابه
نظرات کاربران
نام:  
ایمیل:  
متن دیدگاه: