Skip Navigation Linksصفحه اصلی نمایش جزئیات
مشخصات کلی

تبر کوهنوردی و طبیعتگردی مدل RA

قیمت برای شما : 184,800 تومان
در صورت نیاز می توانید بصورت خرید کارت به کارت ،خرید خود را انجام دهید!برای اطلاع دقیق کلیک کنید
حمیدرضا قربانلو - بانک ملت
شماره کارت : 7372-7509-3374-6104
حمیدرضا قربانلو - بانک مهر ایران
شماره کارت : 7263-6815-7310-6063
تبر کوهنوردی و طبیعتگردی مدل RA


طول کل:   
30 سانتیمتر  
طول تیغه:   
16 سانتیمتر  
طول دسته:   
14 سانتیمتر  
وزن:   
450 گرم  
برند:   
استاد هادی  
غلاف:   
ندارد  
جنس غلاف:   
-  

توضیحات تکمیلی محصول

تبر کوهنوردی و طبیعتگردی مدل RA

تبر خوب و با کیفیت یک نیاز اساسی برای کوهنوردان و طبیعتگردان عزیز میباشد و بسیار پرکاربرد میباشد از سویی نمیتوان جایگزینی برای آن پیدا کرد و از سوی دیگر به علت طراحی که دارد کاملا خاص میباشد! یک تبر خوب و با کیفیت بسیار میتوان به کمک یک طبیعتگرد و یا یک کوهنورد بیاید! فرض کنید شما در فصل زمستان به کوهنوردی رفته اید و در صخره ای یخی گرفتار شده اید شما میتوانید با استفاده از این تبر ضربه های محکمی به یخ وارد کنید و آن را بشکنید و یا از تبر به عنوان یک پله برای صعود به قله مورد نظر استفاده کنید و یا در فصل تابستان وقتی به طبیعتگردی رفته اید و در طول مسیر به تنه ی درختی برخورده اید و میخواهید آن را بشکنید و یا آن را به طور کاملا قطع کنید قطعا این تبر برای شما کاربردی خواهد بود. هم دارای کیفیت خوب و مرغوبی است و هم از سوی دیگر از کیفیت ساخت خوبی بهره میبرد و میتواند پاسخگوی نیاز شما باشد! از ویژگی های خوب این تبر هم میتوان به مواردی چون تیغه ی فولادی آهنگری شده! تیغه ی فول تنگ ، کاملا دستساز بودن محصول نیز اشاره کرد.

 

جنس تیغه از چیست؟

فولاد ارره یک متریال مرغوب و با کیفیتی است که برای این  کار بسیار میتواند کارگشا باشد! فولاد ارره معمولا دارای ضخامت نهایتا 4 میلیمتر است که در این محصول ضخامت 3/5 این متریال استفاده شده است! کاملا بصورت دقیق آهنگری و چکش کاری شده است و این کار باعث بالا رفتن کیفیت این تبر شده است! تبر دارای دو طرف میباشد طرف اول با قابلیت برش و قطع شاخ و برگ و تنه ی درخت و سمت دیگر با قابلیت سوراخ کردن و شکتن عمیق مثل شکستن یخ و یا و....

 

ارگونومی

در تصویر زیر میتوانید شکل کلی و طراحی کار را مشاهده کنید! کاملا در دست جای میگیرد و بسیار خوش دست است نه بسیار بزرگ است نه بسیار کوچک و غیر کاربردی کاملا میتوانید بر روی کوله و یا دور کمر خود تبر را متصل کنید و در طول ماجراجویی با خود تبر را حمل کنید نکته ی مهم وزن 450 گرمی تبر میباشد که بسیار سبک میباشد و اصلا شما را هنگام حمل کردن اذیت نخواهد کرد.

 

جنس دسته از چیست؟

جنس دسته از چوب راش میباشد که کاملا خشک میباشد این متریال مناسب برای این محصول میباشد و مهر سازنده نیز بر روی دسته ی تبر کاملا ضرب شده است و با سه میخ فولادی بر روی فولاد کاملا پرچ شده است! نکته ی خوب قضیه اینکه تیغه ی این تبر کاملا از نوک تا انتها یک تکه بوده است و این دست شما را هنگام ضربه زدن و یا هنگام تحت فشار گذاشتن تبر بسیار باز میگذارد و میتوانید با قدرت از تبر استفاده کنید.

محصولات مشابه
نظرات کاربران
نام:  
ایمیل:  
متن دیدگاه: