Skip Navigation Linksصفحه اصلی نمایش جزئیات
مشخصات کلی

ساتور اعلاء مخصوص استخوان

قیمت برای شما : 114,000 تومان
در صورت نیاز می توانید بصورت خرید کارت به کارت ،خرید خود را انجام دهید!برای اطلاع دقیق کلیک کنید
حمیدرضا قربانلو - بانک ملت
شماره کارت : 7372-7509-3374-6104
حمیدرضا قربانلو - بانک مهر ایران
شماره کارت : 7263-6815-7310-6063
ساتور اعلاء مخصوص استخوان


طول کل:   
32 سانت  
طول تیغه:   
17 سانت  
طول دسته:   
15 سانت  
عرض تیغه:   
8/5 سانت  
جنس تیغه:   
فولاد 80crv2  
جنس دسته:   
چوب جنگلی  
وزن:   
705 گرم  
برند:   
استاد سعید  
نوع محصول:   
مخصوص استخوان و قصابی  

توضیحات تکمیلی محصول

ساتور اعلاء مخصوص استخوان 

خیلی از خانواده ها همیشه به دنبال یک ساتور درجه یک و مطمئن هستند کاملا کاربرد ساتور با چاقو متفاوت است و حتما باید در منازل شما یکی از این ساتورها باشد تا چاقوهایتان را به جای ساتور استفاده نکنید! این ساتور یکی از بهترین و باکیفیت ترین مدل های موجودی در مجموعه ی چاقوی زنجان میباشد که از کیفیت ساخت بالا و متریال مطلوبی بهره مند است و میتواند کاملا بدون هیچ گونه شک و تردیدی جواب نیاز شما را پاسخگو باشد تا کاملا فورج شده و آهنگری شده میباشد و دسته نیز از چوب جنگلی تیره باکیفیت با طرح های زیبا استفاده شده است ضخامت این ساتور 6 میلیمتر است و بسیار مقاوم و کاربردی میباشد و میتوانید بدون هیچ گونه شک و تردیدی برای هر نوع از استخوان استفاده کنید به هیچ عنوان لبه نمیدهد و لبه ی ساتور نیز کاملا تیز میباشد کلا اگر در خرید بسیار وسواس دارید و به دنبال یک محصول باکیفیت و عمری هستید به هیچ عنوان این محصول را فراموش نکنید که کاملا همان چیزی است که به دنبال آن هستید!

 

جنس تیغه از چیست و آیا در برابر ضربه مقاوم است؟

جنس تیغه از فولاد محبوب و شناخته شده 80crv2 میباشد این آلیاژ را میتوان یکی از محبوب ترین و پرکاربردترین آلیاژ برای ساخت فولاد نام برد! کاربرد ساتور کاملا با کاربرد چاقو متفاوت است و برای همین همیشه در قسمت پایانی توضیحات چاقو همیشه تاکید میکنیم به هیچ عنوان با چاقو به ابزار و استخوان ضربه وارد نکنید که باعث خرابی تیغه خواهد شد زیرا لبه ی چاقو نسبت به ساتور بسیار نازک تر است و لبه ی ساتور به گونه ای طراحی میشود که صرفا جهت ضربه زدن به استخوان میباشد و نباید به میزان چاقوی آشپزخانه نازک باشد! البته به علت متریال خوب و کیفیت ساخت بالای این محصول تیغه باکیفیت و بسیار تیز میباشد! قسمت بالایی تیغه دارای طرح فورج کاری یا همان چکش کاری میباشد که باعث زیباتر شدن ساتور میشود! و سپس قسمت پایین با سنباده کاملا صاف و یکدست شده است! 

 

ضخامت در ساتور بسیار مهم است و بنا به استفاده باید ضخامت ساتور طراحی شود! ضخامت این ساتور 6 میلیمتر میباشد و کاملا در برابر ضربه زدن نیز مقاوم است و با تمام قدرت ضربه بزنید و از چیزی نترسید نه تیغه میشکند و نه لبه لب پر میشود کاملا از کیفیت و متریال ساخت اطمینان داشته باشید!

 

جنس دسته از چیست؟

متریال چوب هم مانند فولاد 80crv2 در ساخت چاقو بسیار کاربردی میباشد! چوب استفاده شده برای این ساتور اعلاء و درجه یک از چوب جنگلی میباشد و باکیفیت و دارای متریال خوبی نیز است! این چوب کاملا خشک میباشد و طرح های ایجاد شده بر روی آن جهت زیبایی ساتور انجام پذیرفته است و کاملا با سنباده های گرید مختلف سطح این ساتور صاف و یکدست شده است و بسیار خوش دست و کاربردی میباشد به گونه ای که با یک ضربه به استخوان میتواند به راحتی استخوان را به دو قسمت تقسیم کند! 

 

نکته مهم: همانطور که اطلاع دارید متریال فولاد استفاده شده از فولاد 80crv2 میباشد و این آلیاژ در برابر رطوبت و مایعات و تماس طولانی با این گونه مواد دچار زنگ زدگی میشود لطفا جهت جلوگیری از این مشکل میتوانید تیغه را همیشه بعد از استفاده کاملا تمیز و خشک نگهدارید و برای حفظ همیشگی و ضدزنگ بودن تیغه همیشه تیغه را به مقداری بسیار کم روغن پارافین آغشته کنید با این کار دیگر تیغه ی شما به هیچ عنوان دچار زنگ زدگی نخواهد شد البته باید اطلاع داشته باشید زنگ زدن تیغه به هیچ عنوان دلیلی بر بی کیفیت بودن آلیاژ مصرفی نیست و صرفا یک واکنش شیمیایی آلیاژ میباشد که با انجام راهکار گفته شده کاملا حل میشود.

محصولات مشابه
نظرات کاربران
نام:  
ایمیل:  
متن دیدگاه: