Skip Navigation Linksصفحه اصلی نمایش جزئیات
مشخصات کلی

چاقوی قصابی 27 سانتی یونس

قیمت برای شما : 89,000 تومان
در صورت نیاز می توانید بصورت خرید کارت به کارت ،خرید خود را انجام دهید!برای اطلاع دقیق کلیک کنید
حمیدرضا قربانلو - بانک ملت
شماره کارت : 7372-7509-3374-6104
حمیدرضا قربانلو - بانک مهر ایران
شماره کارت : 7263-6815-7310-6063
چاقوی قصابی 27 سانتی یونس


طول کل:   
27 سانت  
طول تیغه:   
14 سانت  
طول دسته:   
13 سانت  
عرض تیغه:   
4/8 سانت  
جنس تیغه:   
فولادفنر  
جنس دسته:   
چوب زردآلو  
وزن:   
210 گرم  
برند:   
استاد تورج  

توضیحات تکمیلی محصول

چاقوی قصابی 27 سانتی یونس

چاقوهای قصابی یک نیاز اساسی برای کسانی است که میخواهند گوسفند و گاو خروسی را ذبح کنند! این یک چاقو مخصوص برای انجام کارهایی نظیر ذبح ، سلاخی و خرد کردن گوشت میباشد و دارای کیفیت ساخت بسیار خوبی نیز است و کاملا پروسه ی ساخت این محصول بصورت سنتی و دستساز در زنجان ساخته شده است! تیغه کاملا آهنگری شده است و به شکل سوهان نیز قسمت بالایی تیغه طراحی شده است! این چاقو از یک تیغه ی فولادی آب دیده و سخت و دسته از چوب زردآلو و گارد برنجی بهره میبرد که میتواند گزینه ی بسیار عالی برای کسانی باشد که به دنبال یک چاقوی سلاخی هستند باشد.

 

جنس تیغه چیست؟

همین ابتدا باید بگوییم آلیاژ استفاده شده در این چاقو  دارای کیفیت مناسبی است و میتواند به نیازهای شما کاملا پاسخگو باشد در این بین آلیاژ مصرف شده برای تیغه ی این چاقو فولاد فنر میباشد که بصورت سنتی سختکاری و به صورت دستی نیز آهنگری و چکش کاری شده است. آهنگری تیغه همانطور که میدانید ساختار مولکولی آلیاژ را به هم چسبیده تر میکند و سبب بالا رفتن کیفیت محصول میشود که این یک نکته ی بسیار عالی برای این محصول میباشد.همانطور که میدانید این آلییاژ در تماس مستقیم با رطوبت و مایعات دچار زنگ زدن میشود البته به هیچ عنوان زنگ زدن آلیاژ دلیل بر بی کیفیتی آلیاژ مصرفی نمیباشد بلکه یک واکنش شیمیایی است که آلیاژ در تماس با رطوبت بروز می دهد! که با نکته ای که در پایان به آن اشاره میکنیم کاملا میتوانید این مشکل را رفع کنید.

 

ارگونومی و ساختار کلی محصول

شما در خرید یک چاقو همیشه به خوش دستی و وزن مناسب محصول دقت میکنید در این محصول هم کاملا به این نکته ها توجه ویژه شده است و محصول دارای 27 سانت طول و 210 گرم وزن میباشد که مشخصات گفته شده کاملا استاندارد و مناسب است و نوید یک محصمل با کیفیت با قیمت مناسب را به مشتری عزیز میدهد.

 

جنس دسته از چیست؟

جنس دسته ی این چاقو از چوب میباشد و نام این چوب زردآلو میباشد، چوب زردآلو دارای رنگ روشن میباشد که با سنباده ها و پولیش های نهایی که بر روی دسته میخورد دارای پترن و نقش زیبایی میشود که در قسمت پایانی برای خراب نشدن چوب در دراز مدت دسته را داخل روغن های مخصوصی فرو میکنیم این روغن های مخصوص کاملا تمام منافذ چوب را میپوشاند و دیگر امکان نفوذ مایعات به منافذ باز چوب را نمیدهد! بر روی دسته طرح های ساده ای بصورت دستی ایجاد شده است تا دسته از سادگی زیاد خارج شود و با دو میخ فولادی بر روی دسته کاملا پرچشده است!

نکته: همانطور که اشاره شد آلیاژ مصرفی این محصول از آلیاژ فولاد فنر میباشد، همانطور که میدانید این آلیاژ در تماس با رطوبت به دلیل کربن بالا دچار زنگ زدن و سیاه شدن میشود ولی میتوانید برای جلوگیری از این مشکل تیغه را همیشه بعد از استفاده سریعا شسته و تیغه را با دستمال نرم کاملا خشک نمایید و مقدار کمی نیز روغن پارافین خوراکی بر روی سطح تیغه آغشته کنید با این کار دیگر به هیچ عنوان تیغه در شرایط آب و هوایی رطوبتی و شرجی دچار زنگ زدگی نخواهد شد. البته اگر هم زنگ بزند با سنباده های شماره 150 میتوانید به راحتی این زنگ زدگی را پاک کنید.

محصولات مشابه
نظرات کاربران
نام:  
ایمیل:  
متن دیدگاه: