Skip Navigation Linksصفحه اصلی نمایش جزئیات
مشخصات کلی

چاقوی چوپانی دسته کرم حمید کد 102

قیمت برای شما : 136,000 تومان
در صورت نیاز می توانید بصورت خرید کارت به کارت ،خرید خود را انجام دهید!برای اطلاع دقیق کلیک کنید
حمیدرضا قربانلو - بانک ملت
شماره کارت : 7372-7509-3374-6104
حمیدرضا قربانلو - بانک مهر ایران
شماره کارت : 7263-6815-7310-6063
چاقوی چوپانی دسته کرم حمید کد 102


طول کل:   
22 سانت  
طول تیغه:   
10 سانت  
طول دسته:   
12 سانت  
عرض تیغه:   
2/5 سانت  
جنس تیغه:   
80crv2  
جنس دسته:   
فایبرگلاس رنگی  
وزن:   
135 گرم  
برند:   
استاد حمید  
نوع محصول:   
مخصوص چوپانی - کوه و دشت  

توضیحات تکمیلی محصول

چاقوی چوپانی دسته کرم حمید کد 102

چاقوهای چوپانی جزو چاقوهای پرطرفدار در دسته بندی افرادی میباشد که در طبیعت و مسافرت هستند و مخصوص افراد خریدار این چاقوها نیز چوپان ها نیز میباشند! این افراد وقتی حیوانات را برای چرا به طبیعت میبرند نیاز به چاقویی مناسب برای استفاده های خود دارند که این چاقو بسیار مناسب و مخصوص این افراد میباشد! چاقوی فوق میتواند نیازهای یک طبیعت گرد آماتور را به خوبی پاسخگو باشد میتوانید با این چاقو میوه پوست بکنید و نوش جان کنید! میتوانید برای استفاده های نظیر تهیه غذا در طبیعت، قطع شاخه های نازک درخت و یا حفاظت از خود در طبیعت از این محصول باکیفیت استفاده کنید! به علت تیغه ی پهنی که این چاقو دارد میتوانید این چاقو را حتی برای ذبح حیوانات کوچک نیز استفاده کنید این امکان به لطف تیغه ی پهن آن امکان پذیر میباشد! 

 

جنس تیغه چاقوی چوپانی دسته کرم حمید کد 102

شما به یک آلیاژ خوب و باکیفیت نیازمند هستید در طبیعت شما دسترسی به ابزارهای چاقوتیزکن ندارید و میخواهید حداقل چاقویی با خود داشته باشید که در روز استفاده حداقل نیاز به تیز شدن دوباره نداشته باشد و بتوانید امور خود را انجام دهید! به همین علت از آلیاژ 80crv2 ما در تیغه ی این چاقوی چوپانی استفاده کردیم! این یک آلیاژ بسیار خوب و عالی میباشد.شاید تعجب کنید این آلیاژ مورد استفاده بسیاری از کسانی هست که در صنعت چاقوسازی دستی دارند چه خارجی هایی که کارهای لوکس و گران قیمت با این تیغه میسازند چه به سازندگان خودمان که هم با این تیغه کارهای خاص و سفارشی میسازند و هم این سازنده که کارهای تولیدی و تیراژی با این آلیاژ میسازد! شما همیشه باید توجه کنید 50 درصد کیفیت چاقو باید در خود چاقو باشد و 50 درصد دیگر که بسیار مورد حیاتی نیز میباشد به نحوه ی استفاده ی شما برمیگردد! ببینید شما باید بدانید از چاقوی خود چه میخواهید! مدل های چاقو بسیار بسیار مختلف و در کلاس های گوناگون میباشد این یک چاقو مخصوص استفاده در طبیعت و مناسب استفاده در مسافترها میباشد پس چاقویی نیست که با آن به استخوان و اجسام سخت ضربه وارد کنید!

 

جنس دسته چاقوی چوپانی دسته کرم حمید کد 102

فایبرگلاس یک انتخاب عالی است! نفوذناپذیری در مقابل آب و رطوبت، مقامت بالا در برابر ضربه،مقاوم در برابر شوک های الکترونیکی، بدون بو و مزه و کاملا مقاوم در برابر میکروب ها و قارچ ها خب چه انتخابی بهتر از این متریال برای دسته ی یک چاقوی کاربردی و همراه؟ اتفاقا فایبرگلاس انتخاب شده دارای رنگ بسیار زیبا و روشنی میباشد که بسیار سرسنگین و عالی به نظر میرسد و دارای رنگ جیغ و یا رنگ رنگی نیست! اصولا رنگ های تک برای استفاده در دسته ی چاقو زیبا و کاربرد بیشتری دارد و با انواع سلیقه ها نیز سازگار است!

به لطف وزن مناسب این چاقو  کاربرد آن نیز بیشتر است و میتوانید چاقو را در جیب و یا کوله و یا داشبرد ماشین بگذارید و هر زمان به آن نیاز داشتید سریعا از چاقو استفاده کنید باز و بسته کردن آن هم اصلا کار سختی نیست و با یک ناخن تیغه باز میشود و با کمی فشار به پشت تیغه، تیغه بسته میشود به همین راحتی

نکته: به هیچ عنوان با لبه ی تیز این چاقو به اجسام سخت ضربه وارد نکنید و همیشه تیغه را آغشته به روغن پارافین خوراکی کنید تا به هیچ عنوان تیغه در مقابل رطوبت و مایعات زنگ نزند!

محصولات مشابه
نظرات کاربران
نام:  
ایمیل:  
متن دیدگاه: