Skip Navigation Linksصفحه اصلی نمایش جزئیات
مشخصات کلی

سینی مسی بیضی

قیمت برای شما : 284,600 تومان
در صورت نیاز می توانید بصورت خرید کارت به کارت ،خرید خود را انجام دهید!برای اطلاع دقیق کلیک کنید
حمیدرضا قربانلو - بانک ملت
شماره کارت : 7372-7509-3374-6104
حمیدرضا قربانلو - بانک مهر ایران
شماره کارت : 7263-6815-7310-6063
سینی مسی بیضی


وزن:   
(+-) 1.500 کیلو گرم  
برند:   
مس زنجان  
عمق:   
4 سانتی متر  
درصد مس:   
100 درصد مس  
قطر:   
35 سانتی متر  

توضیحات تکمیلی محصول

سینی مسی بیضی

با سلام خدمت مشتریان عزیز چاقو زنجان امروز با شما هستیم با معرفی یک محصول مناسب و باکیفیت مسی ، از گذشته ظروف مسی در ایران و جهان بسیار پرکاربرد بوده زیرا هم ظاهری زیبا و نیز بسیار برای سلامتی بدن مفید بوده است و در ادامه توضیحات به برخی ویژگی های فوق العاده مس خوایم پرداخت . سینی مسی بیضی مناسب برای استفاده در منازل برای سرو غذا است زیرا شکلی بیضی داشته و اندازه ان مناسب برای سرو غذای یک نفر کافی است و این سینی مسی به خاطر عمق خوبی که دارد باعث می شود غذا بیرون نریزد و ظاهر شکیل و زیبایش باعث می شود که از ان در مجالس استفاده شود. همچنین این سینی فضای کافی برای دورچین کردن غذاهای کبابی را داشته که باعث میشود نیاز به استفاده ظروف دیگر را نداشته باشید.

 

 

 

سینی مسی بیضی و موارد پرکاربد

مهمانی گرفتن، از آن چالش هایی است که برای عده ای مایه عذاب و سختی و برای عده ای مایه مسرت و شادی است. بستگی دارد که چطور به آن نگاه کنید! بر همین اساس، مهمانی به چالشی مهم برای افراد تلقی میشود. یکی از مسائلی که فکر افرادی را درگیر میکند این است که از چه ظروفی برای پذیرایی شام و نهار یا میان وعده استفاده کنند ، مدتی است برای افزایش سطح صله ارحام در فامیل، مهمانی های شام فامیلی برگزار میشود و ما برای سرو غذای اصلی سینی مسی بیضی را پیشنهاد می دهیم زیرا ظاهری زیبا و شکیل و نیز فضای کافی و عمق مناسبی را دارا می باشد.

 

 

سینی مسی بیضی و شرایط شستشو

برای افزایش طول عمر مصرف این دسته از ظروف بهتر است از روش های شستشوی ملایم استفاده کنید به این روش که تا حد ممکن بعد از هربار مصرف ظروف مسی را با یک اسفنج نرم و صابون ظرفشویی واب ولرم بشویید. به طور کلی این بهترین روش شستشوی روزانه محصولات و ظروف مسی است. هرگز ، هرگز ظروف مسی را داخل ماشین ظرفشویی قرار ندهید و یا برای شستشوی این ظروف از مواد شوینده قوی مثل وایتکس ویا شوینده های چندمنظوره استفاده نکنید . اسفج هایی که جنبه سایشی دارند برای این ظروف مناسب نخواهند بود.

 

محصولات مشابه
نظرات کاربران
نام:  
ایمیل:  
متن دیدگاه: