Skip Navigation Linksصفحه اصلی نمایش جزئیات
مشخصات کلی

دم دستی اعلاء 20 سانتی

قیمت برای شما : 41,100 تومان
در صورت نیاز می توانید بصورت خرید کارت به کارت ،خرید خود را انجام دهید!برای اطلاع دقیق کلیک کنید
حمیدرضا قربانلو - بانک ملت
شماره کارت : 7372-7509-3374-6104
حمیدرضا قربانلو - بانک مهر ایران
شماره کارت : 7263-6815-7310-6063
دم دستی اعلاء 20 سانتی


طول کل:   
20 سانت  
طول تیغه:   
10 سانت  
طول دسته:   
10 سانت  
عرض تیغه:   
1/5 سانت  
جنس تیغه:   
فولاد استنلیس استیل 420  
جنس دسته:   
پلی استر  
وزن:   
145 گرم  
برند:   
تولیدی غلامی  
نوع محصول:   
مخصوص آشپزخانه و سیب زمینی   

توضیحات تکمیلی محصول

دم دستی اعلاء 20 سانتی

 

چاقوی دم دستی همانطور که از اسمش پیداس به عنوان یک چاقوی پرکاربرد در آشپزخانه همیشه کارایی خاص خودش را دارد! به دلیل اندازه مناسب وزن سبک بسیار در آشپزخانه نیز پرکاربرد میباشد از این چاقو برای کارهای رزوانه در آشپزخانه ها مثل پوست کندن سیب زمینی، پیاز خرد کردن خیار و گوجه و تهیه انواع سالادها نیز استفاده میشود! این محصول دارای کیفیت بسیار بالا ، تیزی عالی میباشد که میتوانید این محصول را هم اکنون از وبسایت چاقوی زنجان خریداری نمایید.

 

جنس تیغه دم دستی اعلاء 20 سانتی

 

چاقوهایی که در آشپزخانه مورد استفاده قرار میگیرند همیشه در معرض رطوبت و مایعات هستند و باید از تیغه ای در این محصول ها استفاده شود که کاملا از بابت زنگ زدن تیغه مقاوم باشد و رطوبت و مایعات نتواند خللی در تیغه ی محصول ایجاد کند! البته زنگ زدن تیغه به هیچ عنوان خللی در کیفیت محصول ایجاد نمیکند و تنها باعث سیاه شدن و کدر شدن تیغه میشود ولی خب در این محصول هم خبری از سیاه شدن و کدر شدن محصول نمیباشد و میتوانید کاملا این محصول را درون آب بیندازید به هیچ عنوان تیغه زنگ نخواهد زد. باوری که بعضی از مردم دارند این است که تیغه های استینلیس استیل تیزی خوبی ندارند و اگر کند شوند دیگر تیز نمیشوند! به طور قاطع میگوییم این باور اشتباه میباشد بلکه اگر تیغه های استنلیس استیل بصورت اصولی و استاندارد نیز سخت کاری شود بسیار تیزی خوبی میگیرند و دوباره اگر بخواهیم تیغه را تیز کنیم در عرض چند دقیقه تیز خواهند شد! 

خوش دستی یکی از فاکتورهای بسیار مهم در انتخاب یک چاقو میباشد! اگر آن چاقو هم چاقوی دم دستی باشد صد البته مهم تر میشود زیرا اگر محصول خوش دست نباشد میتواند هنگام استفاده کاملا شما را اذیت کند و به دستانتان آسیب برساند.چاقوهای دم دستی هم همانطور که از اسمش پیداس از چاقوهای بسیار کاربردی در آشپزخانه ها میباشند که هر روز به آن احتیاج خواهید داشت همانطور که در تصویر مشاهده میکنید چاقو کاملا چفت دست و در درون دست قرار میگیرد و در هنگام استفاده به شما بالاترین مانور هنگام استفاده میدهد که این یکی از فاکتورهای بسیار مثبت در انتخاب یک چاقو میباشد که این چاقو به خوبی از پس آن برآمده است.

 

جنس دسته دم دستی اعلاء 20 سانتی

 

رطوبت و رطوبت، این یکی از مشکلات در انتخاب چاقوها میباشد! رطوبت و مایعات دشمن چاقو میباشد ولی به خوبی در این چاقو مهار شده است! تیغه کاملا مقاوم و دسته هم کاملا مقاوم در برابر رطوبت است! این خبری خوبی برای خریداران و مخصوصا بانوان خواهد بود که به تمیزی اهمیت زیادی میدهند! چاقو هر زمان کثیف شد داخل ظرفشویی بگذارید و با خیال راحت شسه شدن چاقو را مشاهده کنید! به همین راحتی دیگر مثل تیغه های پرکربن فولادی دغدغه ای در برابر زنگ زدن نخواهید داشت! جنس دسته از پلی استر میباشد و پلی استر در مقابل رطوبت، ضربه، از خود مقاومت بسیار عالی نشان میدهد! 

در پایان اگر بصورت صحیح و اصولی از این کارد دم دستی استفاده کنید باید بگوییم به راحتی چندین سال و یا چندین دهه مهمان شما خواهد بود بدون ذره ای افت کیفیت این مهم موقعی عملی میشود که شما با تیغه به هیچ جسم سختی ضربه وارد نکنید، نوک تیغه را اهرمی برای باز کردن درب قوطی کنسرو و یا این قبیل اجسام قرار ندهید از چاقوتیزکن ها استاندارد استفاده کنید تنها با رعایت کردن این نکات این محصول خوش ساخت وبا کیفیت چندین سال در کنار شما خواهد بود! تمام محصولات وبسایت دارای کیفیت خوبی هستند و تنها اثبات کیفیت آنها با رعایت کردن نکات استفاده و نگهداری از آنها ثابت میشود.

محصولات مشابه
نظرات کاربران
نام:  
ایمیل:  
متن دیدگاه: