Skip Navigation Linksصفحه اصلی نمایش جزئیات
مشخصات کلی

لیوان چکشی مسی

قیمت برای شما : 70,800 تومان
در صورت نیاز می توانید بصورت خرید کارت به کارت ،خرید خود را انجام دهید!برای اطلاع دقیق کلیک کنید
حمیدرضا قربانلو - بانک ملت
شماره کارت : 7372-7509-3374-6104
حمیدرضا قربانلو - بانک مهر ایران
شماره کارت : 7263-6815-7310-6063
لیوان چکشی مسی


وزن:   
7سانتی متر  
برند:   
برنج  
ارتفاع:   
105 گرم  
قطر دهانه:   
خدایاری  
جنس دستگیره:   
10سانتی متر  

توضیحات تکمیلی محصول

لیوان چکشی مسی

با سلام خدمت مشتریان عزیز چاقو زنجان امروز قصد معرفی لیوان چکشی مسی را خدمتتان داریم، باتوجه به اینکه در فصل تابستان هستیم و مصرف اب برای نوشیدن زیاد است تصمیم گرفتیم محصولی را معرفی کرده که مربوط به نیاز مشتریان در این فصل گرم باشد. فرقی نمی کند سفر رفته اید یا به خرید ، زمانی که احساس تشنگی کنید نیاز به نوشیدن اب دارید که ما برایتان لیوان چکشی مسی معرفی می کنیم که اب خنک را در ان ریخته و با راحتی تمام میل کنید. این محصول سبک بوده و حمل ان شمارا اذیت نمی کند و البته ظروف مسی خاصیت های مفیدی دارد که در ادامه توضیحات به ان می پردازیم و دلیل استفاده از لیوان مسی و اینکه چرا بهتر از در لیوان مسی اب بنوشیم را برایتان خواهیم گفت.

 

 

لیوان چکشی مسی و خاصیت ضد میکروبی مس

ظهور مقاومت میکروب‌ها در برابر آنتی‌بیوتیک‌ها جان میلیون‌ها انسان را تهدید می‌کند. پس از آزمایش‌های کلینیکی و آزمایشگاهی بسیار در کشورهای مختلف جهان، ثابت شد که بسیاری از میکروارگانیسم‌های مقاوم به آنتی‌بیوتیک، روی سطوح مسی کشته می‌شوند. .در سال ۲۰۰۸ سطح مس به عنوان اولین ماده جامد ضد میکروبی؛ قارچ کش، باکتری کش و نابودکننده ویروس، توسط آژانس حفاظت محیط زیست آمریکا (آژانس حفاظت محیط زیست ایالات متحده آمریکا) به ثبت رسید.نتایج آزمایش‌ها از این قرار است که سطح مس به‌طور پیوسته آلودگی باکتریایی را در مدت دو ساعت به ۹۹٬۹ درصد کاهش داده و حتی پس از آلودگی مجدد، آلودگی کاهش می‌یابد. با توجه به این خاصیت فوق العاده مس شما میتوانید باخیالی راحت از این لیوان چکشی مسی استفاده کنید و ابی خنک و اسوده خاطر نوش جان کنید.

 

 

 

لیوان چکشی مسی و فواید نوشیدن اب در لیوان مسی

مس باعث تولید ماده میالین می شود . ماده میالین مسئول ساماندهی سیستم عصبی مغز است و آب نوشیدن در لیوان مسی باعث افزایش قدرت مغزی و فکری می شود.از لحاظ پزشکی نیز استفاده از لیوان مسی برای نوشیدن آب باعث نابودی سلول های سرطانی ، التیام زخم ها و افزایش کارکرد قلب می شود و همچنین مس می‌تواند باعث یون دار شدن آب شود. در نتیجه، می‌تواند به حفظ تعادل pH بدن کمک کند.

 

 

 

نکته:همیشه در شست و شوی ظروف مسی دقت کنید از سیم ظرف شویی و یا اسکاج زبر استفاده نکنید و از اسکاج نرم یا پارچه استفاده کنید زیرا باعث اسیب دیدن وایجاد خط و خش بر روی سطح محصول مسی می شود ، با رعایت موارد فوق طول عمر ظروف مسی شما بیشتر می شود.

محصولات مشابه
نظرات کاربران
نام:  
ایمیل:  
متن دیدگاه: