Skip Navigation Linksصفحه اصلی نمایش جزئیات
مشخصات کلی

چاقو تیز کن حیدری متوسط

قیمت برای شما : 144,000 تومان
در صورت نیاز می توانید بصورت خرید کارت به کارت ،خرید خود را انجام دهید!برای اطلاع دقیق کلیک کنید
حمیدرضا قربانلو - بانک ملت
شماره کارت : 7372-7509-3374-6104
حمیدرضا قربانلو - بانک مهر ایران
شماره کارت : 7263-6815-7310-6063
چاقو تیز کن حیدری متوسط


طول کل:   
26 سانت  
طول تیغه:   
14 سانت  
طول دسته:   
12 سانت  
عرض تیغه:   
2 سانت  
جنس تیغه:   
آلیاژ 420  
جنس دسته:   
آلیاژ 420  
وزن:   
150 گرم  
برند:   
حیدری  
نوع محصول:   
چاقو تیز کن - مسقل  

توضیحات تکمیلی محصول

چاقو تیز کن حیدری متوسط

 

همیشه موادی هستن که باید یک لوازم جانبی در کنار خود نیز داشته باشند تا کارایی کامل خود را دهند.چاقو تیزکن هم یکی از ابزارهای خیلی مهم در هر خانه ای میباشد. متاسفانه بعضی از مردم فک میکنن چاقویی گرون قیمت میگیرن دیگر این تیغه هیچ نیازی به تیز کردن نخواهد داشت. در حالی که کاملا در اشتباه است چاقو هر چقدر با کیفیت و یا بی کیفیت باشد در مدت زمان خاصی بنا بر کیفیت تیغه نیز کند خواهد شد و حیاطی هست که دوباره تیغه ی چاقو به روش اصولی تیز کردد.بعضی از مردم فکر میکنن چاقو وقتی کند شد باید دور انداخته شود در حالی که اشتباه میکنند تیغه ی چاقو به جهت استفاده کلفت شده است و نیاز دارد با سنگ های چاقو تیز کن و یا چاقو تیز کن های که به اسم تخصصی تر بگوییم مسقل تیز کردد و لبه ی کلفت آن گرفته شود و درست عین روز اول تیز گردد البته کاری به چاقوهای بی کیفیت نداریم زیرا به علت کلفتگی تیغه بیش از حد که از روز اول دارند  سخت تیز میشوند و کار هر کسی نیست.

با استفاده از این چاقوتیزکن میتوانید بسیاری از چاقوهای موجود در آشپزخانه یا خودتان را در کمترین زمان ممکن تیز کنید و بتوانید از آن استفاده کنید. البته برای تیز کردن چاقو باید روش اصولی تیز کردن آن را بدانید که با کلیپ درج شده در آخر همین مطلب میتوانید به راحتی به دانش این فرایند برسید.

 

 

در پایان به این نکته توجه بفرمایید به هیچ عنوان از چاقو تیز کن های غیر استاندارد چینی استفاده نکنید زیرا به علت خورندگی بیش از حد سنگ ها باعث نابودی تیغه میشوند و به هیچ عنوان هم چاقوهایتان را با دینام تیز نفرمایید تنها تیز کردن چاقو یکبار و به دست سازنده ی آن تیز میشود و بعد از آن همیشه باید از مسقل و سنگ چاقو تیز کن استفاده نمایید زیرا به علت گرمای دینام که با سرعت میچرخد و به تیغه انتقال میدهد باعث داغ شدن تیغه میشود و کلا آبکاری تیغه را به هم میزند.

محصولات مشابه
نظرات کاربران
نام:  
ایمیل:  
متن دیدگاه: