Skip Navigation Linksصفحه اصلی نمایش جزئیات
مشخصات کلی

دم دستی گنجشکی غفاری

قیمت برای شما : 37,900 تومان
در صورت نیاز می توانید بصورت خرید کارت به کارت ،خرید خود را انجام دهید!برای اطلاع دقیق کلیک کنید
حمیدرضا قربانلو - بانک ملت
شماره کارت : 7372-7509-3374-6104
حمیدرضا قربانلو - بانک مهر ایران
شماره کارت : 7263-6815-7310-6063
دم دستی گنجشکی  غفاری


طول کل:   
18 سانت  
طول تیغه:   
10 سانت  
طول دسته:   
8 سانت  
عرض تیغه:   
3 سانت  
جنس تیغه:   
استنلیس استیل 440  
جنس دسته:   
چوب گلابی  
وزن:   
32 گرم  
برند:   
تولیدی گروه غفاری  
نوع محصول:   
دم دستی مخصوص آشپزخانه  

توضیحات تکمیلی محصول

دم دستی گنجشکی  غفاری 

 

نمیشود در آشپزخانه ای یک چاقوی دم دستی وجود نداشته باشد شما قطعا برای پوست کندن پوست پیاز، سیب زمینی، خیار و... حتما به این دست چاقو نیاز خواهید داشت زیرا با چاقوهای راسته ای آشپزخانه که برای خرد کردن گوشت و سبزی ساخته شده اند انجام این کارها سخت میباشد. زیرا این دست از چاقوها هم دارای وزن بسیار بیشتری هستند و هم دارای تیغه ای بلند که در هنگام پوست کندن بسیار شما را اذیت خواهد کرد زیرا تیغه بلند باعث افت سرعت شما در هنگام کار خواهد شد و از سوی دیگر وزن بسیار زیادتر نسبت به این چاقوی دم دستی باعث خواهد شد شما سریعا دستانتان دچار خستگی شود به همین منظور باید از این چاقو حتما یک مدل در آشپزخانه داشته باشید تا کارهای سبکتان را انجام دهید.

 

جنس تیغه دم دستی گنجشکی  غفاری 

 

 تمام بانوان و مادران  از سیاه شدن و زنگ زدن تیغه بسیار بدشان می آید اکثرا بانوان چاقوهایی دوست دارند که در تماس با رطوبت و مایعات دچار تغییر رنگ و زنگ زدگی نشوند به همین علت از آلیاژ 440 که یک نوع آلیاژ استنلیس استیل میباشد و بصورت صددرصدی در تماس با رطوبت مقاوم هستند استفاده شده است. بعد از استفاده چاقو را در آب بیندازید هفته ها روزها در داخل آب بماند هیچ واکنش منفی از سوی تیغه شما دریافت نخواهید کرد و به همین زیبایی تیغه خواهد ماند! این مقاومت تیغه بسیار برای بانوان مهم و ضروری است و یک نکته ی دیگر تیز بودن تیغه و حفظ تیزی میباشد که برای بانوان و مادران بسیار مهم است البته حق هم دارند همه ی ما به دنبال محصولی هستیم که بتوانیم از آن به راحتی استفاده نماییم بانوان نیز همین عقیده را دارند. 

حفظ لبه و حفظ تیزی تیغه از نکته های خوب این آلیاژ میباشد و نکته ی بعد این آلیاژ مقاوم پایینتر آن در مقابل سایر آلیاژهای فولادی میباشد که آنها خب در مقابل رطوبت زنگ میزنند! هیچ آلیاژی نیست که ویژگی منفی نداشته باشد البته نکته ی منفی این آلیاژ در آشپزخانه به هیچ وجه شما را به دردسر نخواهد انداخت بلکه این آلیاژ وقتی شما را به دردسر خواهد انداخت که با تیغه ضربه های محکمی به اجسام وارد کنید خب در آشپزخانه چه دلیلی دارد با تیغه ی چاقو به جسم سختی ضربه وارد کنید؟ خب پس این ویژگی منفی به هیچ عنوان شما را آزرده خاطر نخواهد کرد.

ترکیب این چاقو بسیار ساده ولی در عین حال بسیار دوست داشتنی است! شما چاقویی دارید با کیفیت خوب و عالی بدون طراحی اضافی و هزینه ی اضافی که بسیار به درد شما خواهد خورد. دسته ی این چاقو از چوب درخت گلابی میباشد. چوب درخت گلابی چوبی نیمه سخت و نیمه سنگین با نقش های ریز و بسیار همگن است و برای استفاده در این محصول بسیار مناسب میباشد زیرا هم قیمت مناسبی دارد و هم دارای ویژگی های خوبی نظیر مقاومت خوب ، وزن سبک که ویژگی بسیار بسیار مهمی است دارا میباشد.

اگر دقت کرده باشید تیغه ی این دم دستی تا انتهای دسته آمده است. شاید برای شما در نگاه اول مهم نباشد ولی وقتی تیغه تا انتهای دسته میباشد مقاومت بسیار بالاتری نسبت به تیغه هایی دارا میباشد که تا نصف دسته ادامه داشته است و ممکن است پس از مدتی هنگام فشار بشکند ولی خوب این کار به علت داشتن تیغه ی یک تکه از این ویژگی منفی به دور است.

برای تیز کردن محصول دقت داشته باشید که از سنگ های چاقوتیزکنی مخصوصا چینی غیر استاندارد به هیچ عنوان استفاده نکنید بلکه از سنگ های باکیفیت و یا سنگ هایی که در رودخانه ها وجود دارد و آب آنها را صیقل داده است استفاده نمایید زیرا چاقوتیزکن استاندارد نقش بسزایی در تیز شدن دوباره ی محصول دارد و میتواند یک چاقوتیزکن غیر استاندارد منجر به کندتر شدن و افت عمر مفید محصول شود.

محصولات مشابه
نظرات کاربران
نام:  
ایمیل:  
متن دیدگاه:

 
Saeed گفته : 1398/01/10تاریخ درج نظر :
تیغه چاقوی میوه خوری لازم داشتم.
ممنون اگر راهنمای کنید
chaghoozanjan گفته : 1398/01/12تاریخ درج نظر :
سلام میتونید توی دسته بندی چاقوهای میوه خوری چاقوی مورد نظرتون رو انتخاب و خریداری کنید