Skip Navigation Linksصفحه اصلی نمایش جزئیات
مشخصات کلی

چاقوتیزکن تولیدی مالک

قیمت برای شما : 44,600 تومان
در صورت نیاز می توانید بصورت خرید کارت به کارت ،خرید خود را انجام دهید!برای اطلاع دقیق کلیک کنید
حمیدرضا قربانلو - بانک ملت
شماره کارت : 7372-7509-3374-6104
حمیدرضا قربانلو - بانک مهر ایران
شماره کارت : 7263-6815-7310-6063
چاقوتیزکن تولیدی مالک


طول کل:   
25 سانت  
طول تیغه:   
14 سانت  
طول دسته:   
9سانت  
عرض تیغه:   
2 سانت  
جنس تیغه:   
80CRV2  
جنس دسته:   
فولاد 80CRV2  
وزن:   
120 گرم  
برند:   
تولیدی مالک  
نوع محصول:   
چاقو تیزکن  

توضیحات تکمیلی محصول

چاقوتیزکن تولیدی مالک

 

از همین ابتدا باید بگوییم به هیچ عنوان هیچ چاقویی در جهان نمیباشد که همیشه تیز باشد و هیچ موقع نیاز به تیز کردن نداشته باشد! به هر اندازه که هزینه کنید چه چاقویی با قیمت 5 هزار تومن خریداری کنید و یا 20 میلیون و یا بالاتر این ذهنیت را از ذهن خود خارج کنید که چاقویی که خریده اید هیچ موقع احتیاج به تیز کردن نخواهد داشت! پس حواستان باشد هیچ کجا با این سخن پول هایتان را بیخودی خرج نکنید! 

 

داشتن یک چاقوی تیز و بٌرنده همیشه حس خیلی خوبی به ما هنگام کار کردن میدهد چرا که به سرعت میتوانیم کارهایمان را انجام دهیم گوشت، مرغ و سبزی را قطعه قطعه کنیم و به سراغ سایر کارهایمان برسیم! همانطور که گفته شد هیچ چاقویی با هیچ درجه کیفیتی نیست که هیچ موقع احتیاج به تیز کردن نداشته باشد تنها فرقی که چاقوهای با کیفیت با چاقوهای بی کیفیت دارند این است که در چه مدت زمانی دچار کندی شوند و چگونه تیز شوند! این تنها چیزی است که هنگام خرید چاقو باید به آن دقت کنید هرچقدر درجه سختی چاقو یا همان راکول بالا باشد تیز کردن چاقو با این گونه چاقوتیزکن هایی که دارای قیمت های پایینی هستند مشکل خواهد بود ولی کند شدن این گونه چاقوها هم نسبت به چاقوهایی که درجه سختی پایینی دارند کمتر خواهد بود!

 

این مصقل دارای کیفیت خوبی است ولی خوب این تازه آغاز معرفی این محصول است با توجه به قیمت این محصول قاعدتا باید از این محصول انتظار کیفیت را داشته باشید و نباید مثل چاقوهایی از قبیل باک های سفارشی و یا سایر چاقوهای بسیار گران قیمت و خاص را با این گونه چاقوتیزکن ها تیز کرد چرا که قادر به تیز کردن این گونه چاقوها نخواهد بود و فقط برای تیز کردن چاقوهای معمولی در آشپزخانه مناسب خواهد بود! و کاملا هم نیز پاسخگوی شما بانوان عزیز که در خانه انواع مختلف چاقوها را در اختیار دارید خواهد بود و از این مورد مشکلی نخواهد بود!

 

در قصابی ها قطعا دیده اید که چگونه سلاخ کارها اقدام به تیز کردن سریع چاقو میکنند به هیچ عنوان در بار اول اقدام به تیز کردن این چنینی نکنید که قطعا به خود آسیب خواهید رساند زیرا قصاب ها دارای چندین سال سابقه در این کار بوده اند! برای تیز کردن یک چاقو تنها وسیله ی مناسب یه چاقوتیزکن استاندارد و باکیفیت میباشد که این مسقل چاقوتیزکن جز مسقل های باکیفیت معمولی میباشد که با قیمتی که دارد میتواند برای آشپزخانه و بانوان که در آشپزخانه های منازل به تهیه غذا مشغول هستند کمک کند.

 

توجه فرمایید که اگر روش صحیح تیز کردن چاقو را نمیدانید به هیچ عنوان اقدام به تیز کردن چاقو نکنید زیرا با این کار تنها موجب کندتر شدن چاقو و افت کیفیت تیغه خواهید شد. پس اگر روش تیز کردن را نمیدانید در قسمت پایانی یک کلیپ آموزشی به صورت کامل و شفاف  بارگذاری شده است که میتوانید با مشاهده کردن این ویدیو کاملا به روش تیز کردن اصولی چاقو با استفاده از مسقل چاقوتیزکن آشنا شوید!

 

محصولات مشابه
نظرات کاربران
نام:  
ایمیل:  
متن دیدگاه: