Skip Navigation Linksصفحه اصلی نمایش جزئیات
مشخصات کلی

چاقوی سلاخی چوبی بهرامی

قیمت برای شما : 99,000 تومان
در صورت نیاز می توانید بصورت خرید کارت به کارت ،خرید خود را انجام دهید!برای اطلاع دقیق کلیک کنید
حمیدرضا قربانلو - بانک ملت
شماره کارت : 7372-7509-3374-6104
حمیدرضا قربانلو - بانک مهر ایران
شماره کارت : 7263-6815-7310-6063
چاقوی سلاخی چوبی بهرامی


طول کل:   
26 سانت  
طول تیغه:   
14 سانت  
طول دسته:   
12 سانت  
عرض تیغه:   
4سانت  
جنس تیغه:   
فولاد استنلس 420 ضد زنگ  
جنس دسته:   
چوب درخت سیب  
وزن:   
152 گرم  
برند:   
تولیدی صنایع دستی بهرامی  

توضیحات تکمیلی محصول

چاقوی سلاخی چوبی بهرامی

 

همیشه برای ذبح حیوانات از چاقوهای سلاخی تیغه فولادی استفاده میکنند ولی در بعضی از نقاط کشور به دلیل رطوبت و هوای به خصوصی که دارند آلیاژهای تیغه های فولادی در آنجا سریعا تغییر رنگ میدهند و سیاه میشوند! به همین دلیل بعضی از مشتریان عزیز به دنبال چاقوی سلاخی باکیفیتی هستند که در این شرایط نیز تغییر حالت ندهد و کاملا تیغه در برابر رطوبت و مایعات مقاوم باشد به همین علت امروز با معرفی چاقوی سلاخی دسته چوبی بهرامی در کنار شما عزیزان هستیم چاقویی با تیغه ی کاملا ضد زنگ و مقاوم در برابر هرگونه رطوبت و مایعات که مشتریان عزیز میتوانند از هم اکنون اقدام به خریداری این محصول با کیفیت کنند! در استان هایی مثل بندعباس،هرمزگان،کیش ،رشت ،گیلان و غیره که دارای رطوبت هستند نگه داری از چاقوهای تیغه فولادی بسیار مشکل است زیرا در عرض چند ساعت تیغه دچار تغییر حالت میشود ولی دیگر با این محصول هیچ مشکلی از بابت زنگ زدن نخواهید داشت! این محصول مخصوص ذبح حیوانات و پوست کندن میباشد و بیشتر مناسب کسانی است که بعضی اوقات حیوانی را ذبح میکنند.کیفیت این چاقو بسیار خوب و عالی بوده و از خرید آن کاملا رضایت خواهید داشت! برای ادامه ی توضیحات از این محصول با ما همراه باشید!

 

جنس تیغه چاقوی سلاخی چوبی بهرامی

 

خوب همان چیزی که ما بر روی آن مانور میدهیم تیغه ی این محصول میباشد. تیغه ای از جنس آلیاژ فولاد 420 که دارای مقاومت کاملا در برابر هرگونه مایعات و رطوبت میباشد! بعضی از عزیزان هستند که وقتی اسم تیغه های استنلس و یا به نوعی عامیانه استیل را میشنوند سریعا میگویند این چاقو چاقوی خوبی نخواهد بود و استیل آلیاژ خوبی برای چاقو نمیباشد! برای روشن کردن این عزیزان باید بگوییم استیل ها همانند سایر آلیاژها دارای کیفیت ها و درصد کربن های مختلفی هستند و به هیچ عنوان از نظریه اصولی نمیباشد که تیغه ی استیل دارای کیفیت خوبی نمیباشد.فروشنده باید هنگام فروش کاملا با خریدار صادق باشد و چاقویی که از استیل خوبی برخوردار نیست را به خریدار بگوید! با قاطعیت عرض میکنیم جنس آلیاژ استیل استفاده شده در این محصول باکیفیت و بسیار خوش دست و بسیار تیز میباشد و هیچ وقت اعتبار خود را فدای یک چاقو نخواهیم کرد!

 

جنس دسته چاقوی سلاخی چوبی بهرامی

 

جنس دسته ی مناسب برای استفاده در این محصول چوب درخت سیب میباشد. زیرا در هنگام ذبح حیوانی و یا پوست کندن پوست حیوان حتما دستانتان آغشته به خون و چربی خواهد شد پس ما از چوب درخت سیب در دسته ی این چاقو استفاده کرده ایم و یک لایه روغن بدون رنگ و بو بر روی چوب این چاقو آغشته شده است که همیشگی میباشد تا جلوی نفوذ خون و چربی به درون دسته را بگیرد و به سادگی در زیر آب تمام خون و چربی ها شسته شود! چوب کاملا خشک میباشد و تمام درزهای آن به وسیله ی روغن مخصوص پر شده است وبه هیچ عنوان مایعات نمیتوانند به درون دسته نفوذ کنند! اگر دقت کنید بر روی تیغه نیز کمی روغن به چشم میخورد این روغن همان روغن مخصوص دسته میباشد و بهتر است آن را پاک نکنید!

 

طراحی دسته به گونه ای بوده است کاملا در هنگام استفاده چاقو در کف دست قرار میگیرد. در انتها و سر دسته دو شکل برآمدگی به چشم میخورد این محل به گونه ای طراحی شده است وقتی انگشتتان داخل دسته میرود کاملا قفل میشود و جایی برای عقب و یا جلو رفتن نخواهد بود این مزیت زمانی به کار شما می آید که دستانتان چرب و یا لیز باشد دیگر به هیچ عنوان چاقو از دستانتان خارج نخواهد شد و کاملا چفت دستانتان خواهد بود!

 

نکته: طبیعی است هر محصولی روش نگه داری اصولی مختص خود را دارد.چاقو نیز از این قانون مستثنا نیست و باید برای استفاده بلند مدت از چاقو نکته های را رعایت کنید. نکته ای که در این محصول به چشم میخورد اینکه فقط و فقط از این محصول برای بریدن و یا قطعه کردن گوشت سبزی حبوبات استفاده کنید به هیچ عنوان با لبه ی این چاقو به اجسام سخت مانند استخوان ،گوشت یخ زده، آلیاژهای سخت و غیره ضربه وارد نکنید که موجب خرابی کاملا محصول خواهد شد!

محصولات مشابه
نظرات کاربران
نام:  
ایمیل:  
متن دیدگاه: