Skip Navigation Linksصفحه اصلی نمایش جزئیات
مشخصات کلی

کارد کمپینگ طرح پنجه ای بهرام

قیمت برای شما : 250,000 تومان
در صورت نیاز می توانید بصورت خرید کارت به کارت ،خرید خود را انجام دهید!برای اطلاع دقیق کلیک کنید
حمیدرضا قربانلو - بانک ملت
شماره کارت : 7372-7509-3374-6104
حمیدرضا قربانلو - بانک مهر ایران
شماره کارت : 7263-6815-7310-6063
کارد کمپینگ  طرح پنجه ای بهرام


طول کل:   
26 سانت  
طول تیغه:   
15 سانت  
طول دسته:   
11 سانت  
عرض تیغه:   
3/5 سانت  
جنس تیغه:   
فولاد 80crv2   
جنس دسته:   
فیبر مشکی شمیران  
وزن:   
216 گرم  
برند:   
استاد بهرام  
غلاف:   
دارد  
جنس غلاف:   
فوم دست دوز  
نوع محصول:   
کارد شکاری -کمپینگ  

توضیحات تکمیلی محصول

کارد شکاری طرح پنجه ای بهرام

 

چاقوهای شکاری و یا همان کمپینگ جز چاقوهای بسیار مناسب و ضروری برای کسانی است که همیشه در طبیعت وحشی حضور دارند و همیشه یکی از چیزهایی که همراه خود دارند چاقو میباشد که بنا به سلیقه ی هر کس بزرگی و کوچکی و طرح آن متفاوت است. بودن چاقو همراه کسانی که در طبیعت وحشی هستند یک امر بسیار ضروری نیز میباشد زیرا چاقوهای شکاری و یا کمپینگ دارای وظیفه های همچون حفاظت از جان، شکار حیوانات ، تهیه غذا و تهیه سرپناه و ... را برعهده دارد و بدون چاقو انجام دادن این کارها سخت و یا به نوعی غیر ممکن میباشد زیرا هیچکس نمیداند در طبیعت وحشی در کوه و دشت و صحرا چه چیزی در انتظار شما است به همین علت همیشه بودن یک چاقوی کاربردی و با کیفیت به شدت در این مکان ها احساس میشود. با ما همراه باشید تا امروز با معرفی یک چاقوی کمپینگ باکیفیت و کاربردی در کنار شما باشیم.

 

جنس تیغه ی کارد شکاری طرح پنجه ای بهرام

 

کیفیت عالی، برندگی خوب و مقاوم بودن مواردی است که باید در چاقوهای کمپینگ و شکاری کاملا رعایت شود و بتواند نیازهای یک کوهنورد و یا طبیعتگرد را کاملا پاسخگو باشد. زیرا به هیچ عنوان اشتباه و یا بی کیفیت بودن محصول آن هم در تیغه به هیچ عنوان قابل قبول نیست زیرا از این چاقو در شرایط بحرانی شاید استفاده شود ویا در مواقعی که یک حیوان وحشی به طرف شما در جنگل و یا کوه و دشت حمله ور شده است چاقو باید به گونه ای تیز و برنده و با کیفیت باشد تا بتوانید از خود در مقابل خطرات احتمالی کاملا محافظت کنید.

 

به همین علت جنس تیغه ی این کارد شکاری از فولاد 80crv2  میباشد که بسیار مناسب نیازهای ما از یک چاقوی شکاری میباشد.مقاومت خوب تیغه، تیز بسیار بالا و حفظ تیزی به مدت طولانی، مقاوم در برابر فشار زیاد و... از ویژگی های بسیار خوب این تیغه نیز میباشد. به جهت اینکه این کارد در کوه و دشت و صحرا مورد استفاده قرار میگیرد باید تیغه مقاومت خوبی داشته باشد به همین حلت سختی تیغه چیزی در حدود 58 الی 59 راکول سی میباشد که تیغه را بسیار مقاوم و باکیفیت میکند.ویژگی جالب این سختی نیز این میباشد که خود به تنهایی بعد از کند شدن محصول پس از مدتی قادر به تیز کردن دوباره ی آن خواهید شد بدون دردسر و مزاحمت.

 

 

جنس دسته کارد شکاری طرح پنجه ای بهرام

جنس دسته از فیبرشمیران درجه یک میباشد که دارای 3 میل ذخامت میباشد و کاملا در دست جای میگرد و دست را پر میکند و در هنگام استفاده به دلیل ذخامت خوب دسته از دست سر و یا جدا نخواهد شد.دلیل انتخاب فیبر شمیران به جهت استفاده در دسته ی این کارد شکاری این میباشد که دارای مقاومت کاملا در برابر نفوذ ناپذیر بودن مایعات و رطوبت به درون دسته ، وزن بسیار سبک، کیفیت خوب فیبر، مقاوم در برابر شرایط آب و هوایی خشک و یا مرطوب و مقاوم در برابر ضربه های ناگهانی مثل از دست افتادن کارد بر روی زمین میباشد که جزو انتخاب های عالی برای استفاده در دسته این کارد شکاری بهرام شده است.

 

طراحی دسته ی این محصول به حالت پنجه ای میباشد که دارای 4 مکان پنجه میباشد این طراحی به گونه ای است که شما هنگامی که این کارد شکاری را در دست میگیرد کارد کاملا به انگشتان دست قفل میشود و انگشت شصت نیز بر روی قبضه قرار میگیرد. به گونه ای که توان مانور و استفاده از این کارد بسیار بالا میرود و در هنگام استفاده به هیچ عنوان چاقو به صورت ناگهانی از دستانتان جدا نخواهد شد زیرا این طرح دسته به گونه ای است که انگشتان دست کاملا به دسته ی چاقو قفل میشوند.

 

جنس قبضه کارد شکاری طرح پنجه ای بهرام

 

جنس قبضه ی این کارد شکاری از برنج خالص میباشد. وظیفه ی قبضه در دسته ی چاقو این است که مکان جدا کردن انگشتان دست و ترمز دست از روی قسمت برنده ی چاقو باشد و اجازه ندهد انگشتان دست به صورت ناگهانی و یا هنگامی که در فشار زیادی میباشد سر بخورد و موجب بریدن دست و یا صدمه زدن به خود شود.

 

جنس غلاف کارد شکاری طرح پنجه ای بهرام

 

جنس غلاف این کارد شکاری از فوم دست دوز میباشد که به دور کمر و یا به دور ساق پا و دور دست بسته میشود و میتوانید هر کجا که نیاز به استفاده از چاقو دارید به راحتی در کسری از ثانیه به چاقو دسترسی داشته باشید.

 

نکته: این کارد شکاری از لبه ی بسیار بسیار تیز بهره میبرد به هیچ عنوان در دسترس کودکان این وسیله را قرار ندهید زیرا با یک اشتباه کوچک موجب آسیب رساندن به خود و یا کودکان خواهید شد. با لبه ی تیز چاقوی شکاری به هیچ عنوان به اجسام سخت مثل آهن ، آلومینیوم و اجسام این چنینی ضربه نزنید زیرا باعث خرابی تیغه خواهد شد.

محصولات مشابه
نظرات کاربران
نام:  
ایمیل:  
متن دیدگاه:

 
میثم گفته : 1398/01/14تاریخ درج نظر :
کی موجود میشه؟
chaghoozanjan گفته : 1398/01/19تاریخ درج نظر :
درود موجود شد.
م. کاشانی گفته : 1398/09/21تاریخ درج نظر :
با سلام
این کارد بسیار زیبا و دلبر هست. دست سازندگان درد نکنه.
آیا امکانش هست که در پشت تیغه، به صورت سفارشی حالت اره ای هم ایجاد بشه؟
با سپاس
chaghoozanjan گفته : 1398/09/22تاریخ درج نظر :
درود بله امکانش هست
اردشیر گفته : 1399/04/31تاریخ درج نظر :
سلام، این تیغه در مجاورت رطوبت زنگ میزنه؟