Skip Navigation Linksصفحه اصلی نمایش جزئیات
مشخصات کلی

چاقوی ضامن دار طرح شاخ گوزن تاراسی

قیمت برای شما : 123,800 تومان
در صورت نیاز می توانید بصورت خرید کارت به کارت ،خرید خود را انجام دهید!برای اطلاع دقیق کلیک کنید
حمیدرضا قربانلو - بانک ملت
شماره کارت : 7372-7509-3374-6104
حمیدرضا قربانلو - بانک مهر ایران
شماره کارت : 7263-6815-7310-6063
چاقوی ضامن دار طرح شاخ گوزن تاراسی


طول کل:   
17 سانت  
طول تیغه:   
7 سانت  
طول دسته:   
10 سانت  
عرض تیغه:   
2 سانت  
جنس تیغه:   
فولاد 80crv2  
جنس دسته:   
استخوان گاو طرح شاخ گوزن  
وزن:   
91 گرم  
برند:   
استاد تاراسی  
نوع محصول:   
ضامن دار- جیبی  

توضیحات تکمیلی محصول

چاقوی ضامن دار طرح شاخ گوزن تاراسی

اگر دنبال یک چاقوی ضامن دار خوب و باکیفیت و روان هستید بی شک چاقوی ضامن دار طرح شاخ گوزن بهترین انتخاب خواهد بود. با تیغه ای از جنس فولاد 80crv2 که دارای برندگی و مقاومت بالایی میباشد میتواند به خوبی نیازهای شما از یک چاقو را برآورده کند.دسته ی این ممحصول از استخوان گاو میباشد که به طرح شاخ گوزن نیز درآمده است چاقوهایی که دسته های آنها از جنس شاخ گوزن طبیعی میباشند دارای قیمت های بالایی هستند این چاقو با قیمتی مناسب و طرح دسته ی شاخ گوزن میتواند گزینه ی خوبی برای کسانی باشد که بودجه ی خرید چاقوهای دسته شاخ گوزن را ندارند در ادامه با ما همراه باشید با توضیحاتی از این محصول خوش ساخت و باکیفیت با ما همراه باشید.

 

جنس تیغه چاقوی ضامن دار طرح شاخ گوزن تاراسی

 

همانطور که در قسمت بالا مختصر توضیح داده شد جنس فولاد استفاده شده در این چاقو از فولاد 80crv2  میباشد.دلیل استفاده از این فولاد میتوان به ویژگی های بسیار خوب این فولاد نظیر سختی پذیری در دماهای مختلف، دوباره تیز شدن بسیار راحت تیغه، مقرون به صرفه بودن و قیمت مناسب تیغه و کیفیت و دوام بالای تیغه در شرایط سخت دسته بندی کرد. تیغه نیز در حدود 56 راکول سی سخت کاری شده است این درجه سختی بسیار مناسب برای یک چاقوی جیبی نیز میباشد زیرا با توجه به درجه سختی این تیغه میتوانید هر زمان احساس کردید تیغه کند میباشد به راحتی با مصقل های چاقوتیز کن و یا سنگ های چاقو تیز کن اقدام به تیز کردن تیغه کنید و دیگر نیاز نیست به افراد متخصص برای تیز کردن تیغه مراجعه کنید.

 

 

جنس دسته چاقوی ضامن دار طرح شاخ گوزن تاراسی

 

میرسیم به جنس دسته ی این چاقوی ضامن دار، همانطور که در بخش آغازین گفته شد جنس دسته از استخوان گاو میباشد که با سپری کردن مراحلی به شکل شاخ گوزن طبیعی در آمده است.چاقوهای استاد تاراسی و مخصوصا چاقوهای ضامن دار ایشان بسیار باکیفیت و روان میباشند به گونه ای که تنها با کمی فشار بر روی ضامن پشتی تیغه به راحتی بسته میشود و نیاز نیست فشار بسیار زیادی بر روی ضامن برای بسته شدن تیغه وارد کنید.

 

شاخ های گوزن به دلیل قیمت بالایی که دارند بیشتر در چاقوهای سفارشی و قیمت بالا استفاده میشوند و به همین علت خیلی از افراد توان خرید این گونه چاقوها را ندارند به همین علت دسته ی این محصول به شکل شاخ گوزن ساخته شده است و تنها در گونهای میتوانید متوجه استخوان گاو بودن دسته ی چاقو بشوید که در کنار این چاقو یک چاقویی با دسته ی شاخ گوزن طبیعی داشته باشید. این محصول برای کسانی که دنبال یک چاقوی مناسب، با کیفیت و برنده میگردند به شدت توصیه میشود و به هیچ عنوان از خرید این محصول پشیمان نخواهید بود. به خوبی میتواند نیازهای مصرف کننده را پاسخگو باشد.

 

توجه: این محصول دارای دو تیغه بادامی و شمشیری میباشد در هنگام خرید این محصول هر کدام از تیغه ها را که میپسندید لطفا در قسمت توضیحات یادداشت کنید تا همان تیغه برایتان ارسال شود.

نکته: جنس تیغه همانطور که مشاهده کردید از فولاد 80crv2  میباشد با صرف اینکه این تیغه دارای ویژگی های بسیار خوبی از قبیل تیز بودن ، سختی پذیری تیغه و دوام بالا و... را داست تنها یک مشکل دارد و آن هم مقاوم نبودن در برابر رطوبت و مایعات میباشد که موجب زنگ زدن تیغه و سیاه شدن تیغه میشود که البته به هیچ عنوان دلیل بر بی کیفیت بودن تیغه نیست و تنها یک مشکل ظاهری میباشد و بعد از زنگ زدن هم هیچ تغییری در کیفیت محصول مشاهده نخواهید کرد و تنها در ظاهر کمی تغییر مشاهده خواهید کرد.البته برای جلوگیری از زنگ زدن تیغه همیشه بعد از استفاده سریعا با دستمال کاملا خشک و نرم اقدام به پاک کردن کل چاقو نمایید و کمی نیز همیشه تیغه را آغشته به روغن نمایید با این روش دیگر هیچ مشکل و دغدغه ای از بابت زنگ زدن تیغه نخواهید داشت.

محصولات مشابه
نظرات کاربران
نام:  
ایمیل:  
متن دیدگاه: