Skip Navigation Linksصفحه اصلی نمایش جزئیات
مشخصات کلی

کارد بامبو زن مرتضی

قیمت برای شما : 80,000 تومان
در صورت نیاز می توانید بصورت خرید کارت به کارت ،خرید خود را انجام دهید!برای اطلاع دقیق کلیک کنید
حمیدرضا قربانلو - بانک ملت
شماره کارت : 4250-2237-3378-6104
حمیدرضا قربانلو - بانک مهر ایران
شماره کارت : 7263-6815-7310-6063
کارد بامبو زن مرتضی


طول کل:   
42 سانت  
طول تیغه:   
28 سانت  
طول دسته:   
14 سانت  
عرض تیغه:   
4 سانت  
جنس تیغه:   
فولاد فنر  
جنس دسته:   
چوب درخت سیب  
وزن:   
326 گرم  
برند:   
استاد مرتضی  
غلاف:   
دارد  
جنس غلاف:   
فوم دست ساز  
نوع محصول:   
بامبو - کارد طبیعت گردی  
کاربرد:   
- استفاده در طبیعت گردی و شکار
- استفاده در جنگل برای خرد کردن درخت و شاخه
- استفاده برای تهیه چوب
- استفاده برای محافظت از خود در جنگل و بیابان و تهیه غذا
  

توضیحات تکمیلی محصول

کارد بامبو زن مرتضی

 

کاردهای بامبو زن اصولا استفاده های زیادی در جنگل و دشت های پر شاخ و برگ دارند زیرا از این وسیله برای قطع کردن و خرد کردن شاخ و برگ ها استفاده میشود و هم یک چاقوی بسیار ساده و در عین حال کاربردی میباشد که در جنگل و دشت ها بسیار میتواند به کار شما بیاید. همانطور که میدانید در جنگل با درختان و شاخ و برگ های زیادی مواجهه خواهید شد و حتما در مواقعی نیاز خواهید داشت برای ادامه ی مسیر خود و یا برحسب نیاز شاخ و برگی را قطع و یا کوتاه کنید با استفاده از این بامبو زن میتوانید با چند ضربه به تنه ی درخت و یا شاخه به راحتی این کار را انجام دهید. با توجه به سایز 40 سانتی محصول میتواند وسیله ی خوبی برای دفاع از خود در برابر حیوانات وحشی باشد تا به اینجای کار را داشته باشید اگر علاقه مند به جزییات بیشتر از این محصول هستید پس همراه ما باشید.

 

جنس تیغه کارد بامبو زن مرتضی

 

در ساخت این محصول سعی شده است از تیغه ای استفاده شود که کاربرد زیادی داشته باشد و بتواند پاسخگوی نیازهای مصرف کننده نیز باشد. برای همین جنس فولاد انتخاب شده برای تیغه ی این محصول از فولاد فنر ماشین میباشد که دارای انعطاف خوبی نیز میباشد و این بهترین فولاد برای این محصول میباشد زیرا به علت اینکه با تیغه ی این محصول به تنه ی درختان ضربه خواهیم زد ضروری میباشد تیغه دارای کمی انعطاف پذیری باشد تا ضربات را دفع کند و این تیغه بهترین انتخاب ممکن نیز میباشد. تیغه نیز دارای تیزی استانداردی میباشد و میتواند به راحتی با چند ضربه چوب و شاخه را قطع کند.

 

شیارهای پشت تیغه کارد بامبو زن مرتضی

 

همانطور که در تصویر مشاهده میکنید، در پشت تیغه   شاهد دندانه های تیز هستیم که به حالت ارره ای میباشند. وظیفه ی این دندانه ها این میباشد که در مواقعی که ذخامت درخت و یا تنه زیاد باشد و قسمت تیز تیغه نتواند آن را ببرد بتوانید با پشت تیغه اقدام به بریدن تنه کنید.تا هم یک چاقوی تیز برای طبیعت گردی داشته باشد و هم در این محصول یه ارره ی کوچک داشته باشید تا در مواقع نیاز از آن استفاده کنید.

 

جنس دسته کارد بامبو زن مرتضی

 

میرسیم به دسته ی این محصول، اول از همه بگوییم  جنس چوب استفاده شده در این محصول ازچوب  درخت سیب میباشد. چوب دارای ضخامتی در حدود 3 میل میباشد که با میخ های فولادی اب دیده به درون دسته میخ پرچ شده است که دارای طرح ها و خط های زیبایی بر روی دسته نیز میباشد که محصول را از سادگی بیش از اندازه خارج کرده است.دسته به گونه ای طراحی شده است که وقتی در دست گررفته شود کاملا درون دست باشد و تمام انگشتان به دسته قفل شوند. چوب درخت سیب قبل از پرچ شدن بر روی دسته داخل روغن های مخصوص چند ساعتی بوده اند تا این روغن در چوب نفوذ کند و تمام حفره های خالی اگر وجود داشته باشد را بگیرد تا آب و رطوبت موجب خرابی دسته نیز نگردد.

 

محصل نیز با یک عدد غلاف فوم دست ساز عرضه میشود این غلاف دارای قابلیت های بسته شدن در روی پا، ساق پا و یا دور کمر و یا کوله پشتی میباشد تا بتوانید در مواقع ضروری سریعا به این کارد دسترسی داشته باشید.

نکته: تیغه ی این محصول همانطور که اطلاع دارید در تماس بلند مدت با مایعات و رطوبت دچار تغییر رنگ و زنگ زدگی خواهد شد. البته این زنگ زدگی هیچ تغییری در کیفیت محصول ایجاد نمیکند و تنها تغییر در شکل و ظاهر تیغه ایجاد میکند برای جلوگیری از زنگ زدگی تیغه همیشه روی تیغه را با کمی روغن آغشته نمایید تا رطوبت و مایعات نتوانند بر روی تیغه نفوذ کنند و سبب زنگ زدن تیغه شوند.

محصولات مشابه
نظرات کاربران
نام:  
ایمیل:  
متن دیدگاه: