Skip Navigation Linksصفحه اصلی نمایش جزئیات
مشخصات کلی

مصقل چاقو تیزکن دسته دار حیدری

قیمت برای شما : 54,700 تومان
در صورت نیاز می توانید بصورت خرید کارت به کارت ،خرید خود را انجام دهید!برای اطلاع دقیق کلیک کنید
حمیدرضا قربانلو - بانک ملت
شماره کارت : 7372-7509-3374-6104
حمیدرضا قربانلو - بانک مهر ایران
شماره کارت : 7263-6815-7310-6063
مصقل چاقو تیزکن دسته دار حیدری


طول کل:   
37 سانت  
طول تیغه:   
12 سانت  
طول دسته:   
25 سانت  
عرض تیغه:   
2 سانت  
جنس تیغه:   
فولاد استیلنس 154cm  
جنس دسته:   
پلاستیک فشرده صنعتی  
وزن:   
325 گرم  
برند:   
حیدری  
نوع محصول:   
چاقوتیزکن - مصقل  

توضیحات تکمیلی محصول

مصقل چاقو تیزکن دسته دار حیدری

 

مصقل های چاقوتیزکن یکی از ابزارهای بسیار مهم و ضروری برای هر خانه و هر کسی که با چاقو سرو کار دارد میباشد زیرا همیشه بعد از مدتی که از تیغه ی چاقوها استفاده شد منجر به کندی تیغه ی چاقوها میشود که نیاز به تیز کردن دوباره ی تیغه ها دارد به همین جهت به مسقل چاقوتیزکن به طور حتم نیاز خواهید داشت زیرا با ابزارهای دیگر قادر به تیز کردن چاقوها نخواهید بود به همین جهت امروز با عرضه ی یک محصول با کیفیت که مسقل چاقوتیز کن نام دارد.این مسقل چاقو تیز کن به یک دسته ی پلاستیکی مجهز میباشد تا  افراد نا وارد در هنگام تیز کردن به خود و هیچ صدمه ای نزنند و با خیال راحت اقدام به تیز کردن تیغه ی چاقوهای کندشان کنند.  در کنار شما عزیزان هستیم تا بتوانید چاقوهایی که دارید را دوباره مثل روز اول تیز کنید با ما همراه باشید با بخشی از توضیحات از این محصول.

 

این محصولی که هم اکنون در پیش روی شماست یک وسیله ای است که برای تیز کردن انواع و اقسام چاقو کاربرد دارد زیرا میتوانید با استفاده از این محصول به راحتی اقدام به تیز کردن تیغه ی چاقوهای کند خود کنید و هیچ فرقی نمیکند چاقوی مدنظر شما بزرگ باشد یا کوچک، با رعایت نکات مهم که در تیز کردن تیغه ی چاقوها به وسیله ی مسقل مهم میباشد میتوانید به راحتی در عرض چند دقیقه اقدام به تیز کردن چاقوهایتان کنید. از نکات مهم در تیز کردن تیغه ی چاقوها درست در دسست گرفتن مسقل و چاقو میباشد که در تصویر زیر نحوه ی صحیح به دست گرفتن این دو نمایش گذاشته شده است.

 

در این تصویر مشاهده میکنید با یک دست مسقل و با دست دیگر چاقو به دست گرفته شده است و با زاویه ی حدود 45 درصدی تیغه بر روی مسقل اقدام به تیز کردن تیغه مینمایید. توجه داشته باشید تیغه را باید به گونه ای بر روی مسقل بگذارید که تنها لبه بصورت زاویه ی 45 درصدی درگیر باشد به هیچ عنوان تیغه را کاملا به سمت راست و یا چپ نخوابانید زیرا باعث خط افتادن بر روی تیغه خواهد شد و تیغه نیز تیز نخواهد شد. و هم تیغه را بصورت ایستاده بر روی مسقل نگذارید چرا که این کار هم به کند تر شدن بیشتر و خرابی تیغه منجر خواهد شد. 

 

اگر باز هم به طریقه ی تیز کردن چاقو با مسقل آشنا نشده اید میتوانید با یک جستجوی کوچک فیلم های آموزشی آن را در اینترنت مشاهده کنید.

نکته: این مسقل دارای مقاومت کامل در برابر رطوبت و آب میباشد و به هیچ عنوان تغییر رنگ و یا زنگ نمیزند و میتوانید با خیال راحت از این محصول در انواع شرایط هوایی و محیطی استفاده کنید.

محصولات مشابه
نظرات کاربران
نام:  
ایمیل:  
متن دیدگاه: