Skip Navigation Linksصفحه اصلی نمایش جزئیات
مشخصات کلی

شکاری طرح گنجشک کلسیونی ندرلو

قیمت برای شما : 468,100 تومان
در صورت نیاز می توانید بصورت خرید کارت به کارت ،خرید خود را انجام دهید!برای اطلاع دقیق کلیک کنید
حمیدرضا قربانلو - بانک ملت
شماره کارت : 7372-7509-3374-6104
حمیدرضا قربانلو - بانک مهر ایران
شماره کارت : 7263-6815-7310-6063
شکاری طرح گنجشک کلسیونی ندرلو


طول کل:   
32 سانت  
طول تیغه:   
20 سانت  
طول دسته:   
12 سانت  
عرض تیغه:   
3/5 سانت  
جنس تیغه:   
فولاد 80crv2  
جنس دسته:   
شاخ گوزن  
وزن:   
296 گرم  
برند:   
استاد ندرلو  
غلاف:   
دارد  
جنس غلاف:   
چرم طبیعی دست دوز  
نوع محصول:   
کلکسیونی - شکاری  

توضیحات تکمیلی محصول

شکاری طرح گنجشک کلسیونی ندرلو

چاقوهای شکاری همیشه مشتریان خاص خود راداشته اند. چاقوهای با ظاهرهای خاص که غریب به اتفاق در شکار و کوهنوردی استفاده و کاربردی هایی دارد و اما همیشه مشتریان این گونه چاقوها به یک نکته بسیار تاکید داشته اند و آن هم اینکه چاقو مقاومت بالایی در برابر ضربه به انواع درخت و چوب ها را داشته باشد. اکثر چاقوهای شکاری پرفروش آن دسته چاقوهایی هستند که از تیغه ی یک تیکه بهره میبرند و چاقوهای شکاری پیچی هم از چاقوهای کم استقبال به شمار میروند.چاقوی شکاری اصولا باید وزنی سبک و قابل حملی داشته باشد چرا که با حمل چندین ساعته فرد احساس خستگی نکند و بتواند در طول مسیر همواره چاقو را با خود حمل کند چاقویی که حمل شود احتیاج به غلاف دارد. از غلاف های پرطرفدار چاقوهای شکاری میتوان به غلاف های دور کمر دور بازو و دور پا اشاره کرد که به راحتی در دسترس فرد در کسری از ثانیه قرار میگیرند. در ادامه با بخشی از توضیحات این محصول در کنار شما عزیزان هستیم.

 

جنس تیغه شکاری طرح گنجشک کلسیونی ندرلو

جنس تیغه ی این محصول از فولاد معروف 80crv2 میباشد. این نوع فولاد دارای درجه مقاومت بالای 60 میباشد و سختی تیغه ی بسیار مناسبی به جهت استفاده در چاقوهای شکاری نیز دارد. چرا که میتواند ضربه های سنگینی که به چوب زده میشود را تحمل کند. البته باید به این نکته توجه بفرمایید در مواقع استفاده تیغه را به هر چیزی نزنید چرا که باعث خرابی تیغه خواهد شد. تیغه مراحل چکش کاری سنگین زیر چکش های چندین تنی را گذرانده و زیر کوره های الکترونیکی با دماهای مشخص نیز مراحل سخت کاری گذرانده شده است تا تیغه به نهایت سختی و برش برسد. در پشت تیغه نیز جودان کاری های زیبایی را مشاهده میفرمایید با سوهان های دستی تمام این جودان کاری ها ایجاد شده است. لبه ی چاقو به شدت تیز میباشد و بهتر است همیشه مواقع استفاده نهایت دقت را داشته باشید.

 

جنس دسته شکاری طرح گنجشک کلسیونی ندرلو

جنس دسته این محصول زیبا از شاخ گوزن طبیعی نیز میباشد. در چاقوهایی که بصورت سفارشی و تعداد محدود ساخته میشود از دسته هایی از همچون شاخ گوزن - شاخ گاومیش - استخوان شتر - فیبرهای زیبا و نقش دار و کهربا استفاده میشوند که اکثرا دارای قیمت های بالایی نسبت به سایر دسته ها دارند. شاخ گوزن نیز دارای زیبایی طبیعی بسیار خوبی میباشد که با آج هایی که در دسته دارد در مواقع استفاده از محصول و یا مواقعی که در دست دارید حس جالبی را به شما میدهد.

 

جنس باربند شکاری طرح گنجشک کلسیونی ندرلو

جنس باربند از استیل 420 ضد زنگ میباشد که بصورت دستی انتهای باربند شکل نیم رخ گنجشک ساخته شده است. البته بصورت ورقه ای نازک مس هم در لای باربند استفاده شده است تا زیبایی خاصی را به محصول بدهد.

 

محصولات مشابه
نظرات کاربران
نام:  
ایمیل:  
متن دیدگاه: