Skip Navigation Linksصفحه اصلی نمایش جزئیات
مشخصات کلی

چاقوی دنده ای شاخ گوزن سفارشی

قیمت برای شما : 342,100 تومان
در صورت نیاز می توانید بصورت خرید کارت به کارت ،خرید خود را انجام دهید!برای اطلاع دقیق کلیک کنید
حمیدرضا قربانلو - بانک ملت
شماره کارت : 7372-7509-3374-6104
حمیدرضا قربانلو - بانک مهر ایران
شماره کارت : 7263-6815-7310-6063
چاقوی دنده ای شاخ گوزن سفارشی


طول کل:   
20 سانتیمتر  
طول تیغه:   
8 سانتیمتر  
طول دسته:   
12 سانتیمتر  
عرض تیغه:   
2.5 سانت  
جنس تیغه:   
فولاد فنر   
جنس دسته:   
شاخ گوزن  
وزن:   
124 گرم  
برند:   
استاد معرفت  
نوع محصول:   
سفارشی - دنده ای  

توضیحات تکمیلی محصول

چاقوی دنده ای شاخ گوزن سفارشی

چاقوهای دنده ای همیشه به خاطر یک ویژگی منحصر به فردی که دارند مشهور و معروف هستند و آن هم ضامن دنده ای آن میباشد که سبب میشود در موقع باز کردن تیغه از دسته صدای تغ تغ بدهد و طرفدارهای زیادی را نیز دارد ولی این محصول یک فرق دیگری نیز با سایر دنده ای های دیگر دارد و آن هم استفاده ز شاخ گوزن برای اولین بار در دسته ی چاقوی دنده ای میباشد. نخستین بار است در چاقوی دنده ای از شاخ گوزن به عنوان دسته استفاده شده است. در ادامه با برخی از مشخصات این محصول بیشتر آشنا میشویم.

 

جنس تیغه چاقوی دنده ای شاخ گوزن سفارشی

جنس تیغه ی استفاده شده در تیغه ی این محصول از فنر ماشین لندکروز میباشد که کاملا سالم و انعطاف پذیر میباشد و از فنرهای فرسوده و قدیمی که در اوراقی ها نیز میباشد نمیباشد و کالا سالم و باکیفیت میباشد.مراحل سخت کاری و چکش کاری تیغه در کوره نیز کمی با سایر تیغه ها فرق میکند زیرا به علت مقاومت بسیار بالایی که این فنر دارد و قابلیت انعطاف پذیری بالایی که دارد سختی های خود را دارد و باید با احتیاط و با دقت تمام این مرحله ی حساس سپری شود.در پشت تیغه نیز دارای جودان کاری هایی میباشد که در طبیعت نیز میتوانید برای ارره کردن چوب های کوچک و بریدن چوب ها استفاده کنید.

 

جنس دسته چاقوی دنده ای شاخ گوزن سفارشی

جنس دسته ی این محصول از شاخ گوزن میباشد این شاخ گوزن نیز باعث تغییر زیادی در قیافه ی نهایی محصول شده است و برای اولین بار هم میباشد که در چاقوی دنده ای از شاخ گوزن نیز استفاده شده است. شاخ گوزن به علت زیبایی طبیعی که دارد همیشه از شاخ های پر استفاده در چاقوهای کلکسیونی و خاص میباشد زیرا هم زیبایی خاصی دارد هم دارای کیفیت بالایی نیز میباشد. شاخ گوزن همانطور که در تصویر مشاهده میکنید با چهر عدد میخ مسی و دو عدد میخ فولادی کاملا با دسته پرچ شده است و به هیچ عنوان از دسته جدا نمیشود. ترکیب برنج در بارنبد و دسته ای از جنس شاخ گوزن نیز در چاقوی دنده ای زیبایی خاصی را به این اثر بخشیده است.

 

نکته: تیغه ی این محصول از فولاد فنر میباشد و همانطور که اطلاع دارید تیغه های فولاد فنر در تماس بلند مدت با آب و مایعات و رطوبت دچار تغییر رنگ و زنگ زدگی میشود برای جلوگیری از این عیب تیغه را همیشه بعد از استفاده همیشه با دستمال نرم کاملا خشک کرده و اگر میخواهید زیبایی تیغه هم نیز حفظ شود تیغه را همیشه کمی چرب نگه دارید با این روش دیگر تیغه دچار کدری و تغییر رنگ نخواهد شود. نکته ی دوم تیغه دارای تیزی خوبی میباشد و بعد از کند شدن بر اثر استفاده به هیچ عنوان با چاقو تیز کن های چینی و غیر استاندارد اقدام به تیز کردن نکنید و از مقل های چاقو تیز کن و یا از پشت ظروف چینی برای تیز کردن تیغه ها استفده کنید.

محصولات مشابه
نظرات کاربران
نام:  
ایمیل:  
متن دیدگاه: