Skip Navigation Linksصفحه اصلی نمایش جزئیات
مشخصات کلی

کارد سلاخی پنجه ای قمی

قیمت برای شما : 76,000 تومان
در صورت نیاز می توانید بصورت خرید کارت به کارت ،خرید خود را انجام دهید!برای اطلاع دقیق کلیک کنید
حمیدرضا قربانلو - بانک ملت
شماره کارت : 7372-7509-3374-6104
حمیدرضا قربانلو - بانک مهر ایران
شماره کارت : 7263-6815-7310-6063
کارد سلاخی پنجه ای قمی


طول کل:   
28 سانتیمتر  
طول تیغه:   
14 سانتیمتر  
طول دسته:   
14 سانتیمتر  
عرض تیغه:   
4/5 سانتیمتر  
جنس تیغه:   
فولاد فنر   
جنس دسته:   
چوب درخت سیب  
وزن:   
184 گرم  
برند:   
استاد قمی  

توضیحات تکمیلی محصول

کارد سلاخی پنجه ای قمی

کارد سلاخی قمی از کارهای قدیمی و با کیفیت این مجموعه میباشد که چندین سال هست که تولید میشود و همیشه جز محصولات خوب و با کیفیت بوده و اکثر استفاده کنندگان نیز از کیفیت و کارایی محصول ابراز رضایت کرده اند.این محصول مخصوص کارهای قصابی مثل ذبح - سلاخی - وخرد کردن گوشت میباشد. تیغه از به طرح قدیم سوهان میباشد که طرح آن است.کارد سلاخی که مشاهده میفرمایید از محصولات تایید شده از بابت کیفیت و ساخت میباشد این محصول تمام دست ساز میباشد و میتواند برای کسانی که به دنبال چاقوی برای ذبح حیوانات سلاخی هستن گزینه ی بسیار مناسبی باشد.

جنس تیغه کارد سلاخی پنجه ای قمی

جنس تیغه از فولاد فنر ذخیم میباشد. اصولا از قدیم چاقوهای قصابی و سلاخی ذخیم همیشه جز انتخاب های اول خریداران بوده است.تیغه به شدت تیز و آماده ی استفاده است و باید در هنگام استفاده شدیدا مواظب دست و انگشتتان باشید.تیغه مراحل سخت کاری چکش کوبی را پشت سر گذاشته و تیغه آبخوری بسیار خوبی دارد و به همین علت نیز به راحتی بعد از مدتی که کند شد قابلیت تیز شدن مثل روز اول با مسقل و دیگر چاقو تیز کن ها دارد.چاقوهای سلاخی تیغه های نیم دایره مانندی دارن که به خاطر ذبح و سلاخی میباشد زیرا به دلیل نیم دایره بودن در هنگام پوست کندن حیوان نوک چاقو پوست حیوان را پاره نمیکند.

 

جنس دسته کارد سلاخی پنجه ای قمی

جنس دسته ی این کارد سلاخی قمی از چوب درخت سیب تازه میباشد که حدود 1 روز داخل روغن مخصوص بوده است تا کاملا رطوبت خود را از دست بدهد و روغن داخل دسته نفوذ کند و دیگر مایعات نیز به داخل دسته نفوذ نکنند.این چوب از چوب های با دوام و با کیفیت میباشد که بیشتر در چاقوهای تیغه فولادی استفاده میشود. همانطور که در تصویر مشاهده میفرمایید دسته به صورت انگشت مانند طراحی شده است تا دست و انگشتان کاملا به داخل دسته بسته شود و در مواقعی که سلاخی کرده اید و دستانتان خیس و یا چرب میباشد دسته اصلا از دستانتان لیز نخورد.

 

نکته: همانطور که میدانید تیغه های فولادی در تماس بلند مدت با رطوبت و مایعات ئچار تغییر رنگ و زنگ زدگی میشوند.برای جلوگیری از این مشکل همیشه به خاطر داشته باشید اول این چاقو همیشه از مایعات و رطوبت به دور باشد و همیشه بعد از استفاده کاملا تیغه را با دستمال خشک کرده و کمی هم نیز روغن به تیغه آغشته کنید بدین صورت روغن روی تیغه مانع نفوذ آب و رطوبت به دسته میشود و دیگر هیچ مشکلی از زنگ زدگی نیز نخواهید داشت.بعد از حدود 1 ماه یه بار نیز روغن را کاملا پاک و دوباره اقدام به چرب کردن تیغه کنید.

محصولات مشابه
نظرات کاربران
نام:  
ایمیل:  
متن دیدگاه: