Skip Navigation Linksصفحه اصلی نمایش جزئیات
مشخصات کلی

چاقوی دم دستی ناصر

قیمت برای شما : 51,200 تومان
در صورت نیاز می توانید بصورت خرید کارت به کارت ،خرید خود را انجام دهید!برای اطلاع دقیق کلیک کنید
حمیدرضا قربانلو - بانک ملت
شماره کارت : 7372-7509-3374-6104
حمیدرضا قربانلو - بانک مهر ایران
شماره کارت : 7263-6815-7310-6063
چاقوی دم دستی ناصر


طول کل:   
22 سانتیمتر  
طول تیغه:   
11 سانتیمتر  
طول دسته:   
11 سانتیمتر  
عرض تیغه:   
2/5 سانت  
جنس تیغه:   
فولاد استیلنس 420 ضد زنگ  
جنس دسته:   
چوب درخت آلبالو  
وزن:   
48 گرم  
برند:   
استاد ناصر  
نوع محصول:   
دم دستی  

توضیحات تکمیلی محصول

چاقوی دم دستی ناصر

چاقوهای دم دستی از چاقوهای پر کاربرد در آشپزخانه ها میباشند. به سبب وزن بسیار سبک و اندازه ی کوچک آن همیشه به عنوان چاقوی همراه و پر کاربرد در آشپزخانه بوده است و به همین علل هم اسم این چاقو بیشتر به عنوان دم دستی میباشد.چاقوهای دم دستی به علت سایز مناسب برای استفاده هایی از جمله پوست کندن انواع میوه جات سبزیجات و پوست کندن پیاز و سیب زمینی و غیره به کار میبرد زیرا چاقوهای بزرگ آشپزخانه به علت بزرگ بودن تیغه زیاد برای این کارها استفاده نمیشوند.چاقوهای دم دستی دارای وزن های بسیار سبک میباشند. به طور مثال وزن این محصول 48 گرم هست که در واقع اصلا وزنی برای چاقو حساب نمیشود و همین وزن سبک باعث میشود در مواقعی که احتیاج دارید کارهای زیادی با این محصول انجام دهید اصلا دستانتان پس از مدتی دچار خستگی نشود در حالی که در چاقوهای آشپزخانه سایز بزرگ بعد از استفاده چندین ساعته نیاز به کمی استراحت دارید.

 

جنس تیغه چاقوی دم دستی ناصر

جنس تیغه این محصول از فولاد استیلنس 420 میباشد که مقاومت کاملی در برابر رطوبت و مایعات دارد و میتوانید با خیال راحت از این محصول استفاده کنید چاقو اگر 24 ساعته هم حتی اگر داخل آب باشد به هیچ عنوان زنگ و یا تغییر رنگ نخواهد داد و بصورت کاملا بهداشتی میتوانید از این محصول استفاده کنید. تیغه دارای ضخامت 1 میلیمتر است که همین نازک بودن تیغه سبب برش بالا تیغه میشود. تیغه بعد از حدود استفاده مداوم 1 ماهه نیاز به تیز شدن خواهد داشت و این کار را نیز میتوانید با استفاده از مسقل های چاقو تیز کن و یا دیگر چاقو تیز کن ها انجام دهید فقط به هیچ عنوان با چاقو تیزکن های چینی اقدام به تیز کردن تیغه نکنید و حتما از برندهای خوب استفاده نمایید.

 

جنس دسته چاقوی دم دستی ناصر

جنس دسته ی این محصول از چوب درخت آلبالو میباشد که در روغن مخصوص حدودا 5 ساعته کاملا آغشته شده است تا تمام محفظه های خالی را بپوشاند و مایعات و دیگر مواد به داخل دسته نفوذ نکند. حالت دسته به گونه ای طراحی و ساخته شده است که دست کاملا در این دسته قفل شود.اصطلاحا به این نوع دسته پنجه ای میگویند این طراحی سبب قفل شدن کاملا دسته در دست شدن و از سر خوردن دسته در مواقعی که انگشت ها مرطوب و یا چرب میباشد به صورت کامل جلوگیری خواهد کرد.

 

نکته: به هیچ عنوان با تیغه ی این محصولی به هیچ چیزی ضربه نزنید چرا که ضربه زدن با تیغه چاقو قاتل اول خرابی چاقو است. و فقط و فقط برای برش استفاده کنید با رعایت تنها این نکته مطمئنا این محصول سالیان طولانی به خوبی برایتان کار خواهد کرد و به ارزش کارهای دست ساز ایرانی با کیفیت پی خواهید برد.

محصولات مشابه
نظرات کاربران
نام:  
ایمیل:  
متن دیدگاه: