Skip Navigation Linksصفحه اصلی نمایش جزئیات
مشخصات کلی

چاقوی میوه خوری کائوچو محمدی

قیمت برای شما : 80,000 تومان
در صورت نیاز می توانید بصورت خرید کارت به کارت ،خرید خود را انجام دهید!برای اطلاع دقیق کلیک کنید
حمیدرضا قربانلو - بانک ملت
شماره کارت : 7372-7509-3374-6104
حمیدرضا قربانلو - بانک مهر ایران
شماره کارت : 7263-6815-7310-6063
چاقوی میوه خوری کائوچو محمدی


طول کل:   
19 سانتیمتر  
طول تیغه:   
9 سانتیمتر  
طول دسته:   
10 سانتیمتر  
عرض تیغه:   
2 سانتیمتر  
جنس تیغه:   
فولاد فنر  
جنس دسته:   
کائوچو  
وزن:   
74 گرم  
برند:   
استاد محمدی  

توضیحات تکمیلی محصول

چاقوی میوه خوری کائوچو

چاقوهای میوه خوری اصولا از چاقوهای پراستفاده و محبوب میبااشند که با توجه به قیمت مناسب و کاربردی که دارد مشتریان و خواهان بسیار زیادی را دارد.چاقوهای میوه خوری اصولا از سایزهای کوچک نظیر 10 سانت تا حدود 20 نهایتا میباشند. این چاقوها طراحی خاصی ندارند و همین ظاهر ساده نیز سبب آن شده است که همه نوع سلیقه آن را تایید کند.چاقوهای میوه خوری بسیار پرکاربرد میباشند.ظاهر ساده قیمت بسیار بسیار مناسب و در عین حال کیفیت خوب با توجه به قیمت از ویژگی های دیگر این محصول پرطرفدار میباشد.چاقوهای میوه خوری را میتوان در جیب گذاشت زیرا هم وزن بسیار سبکی دارند و هم فضای بسیار کمی را اشغال میکنند.از این نوع چاقو میتوان در گردش سفر و یا در داشبورد ماشین استفاده کرد تا در مواقع نیاز بتوان از این چاقو استفاده کرد.

 

جنس تیغه چاقوی میوه خوری کائوچو

جنس تیغه ی این محصول از فولاد فنر ماشین میباشد. تیغه دارای تیزی مناسبی میباشد و میتوانید بعد از استفاده به راحتی بعد از مدتی تیغه را با استفاده از مسقل و یا چاقو تیز کن های دیگر تیز کنید و دوباره استفاده کنید. فقط توجه بفرمایید با تیغه به هیچ عنوان ضربه نزنید که این کار سبب خرابی آن خواهد شد.

 

جنس دسته چاقوی میوه خوری کائوچو

جنس دسته ی این محصول از کائوچو میباشد. کائوچو یکی از مواد بسیار پرمصرف در دسته های چاقو میباشد که با توجه به مقاوم بودن در برابر نفوذ پذیری آب که خود ویژگی بسیار خوبی به شمار میرود از ویژگی های این درخت میباشد. از ویژگی های دیگر این محصول میتوان به ظاهر ساده در عین حال زیبای آن و یا به قیمت مناسب آن نیز اشاره کرد.

 

نکته: تیغه این محصول از فولاد فنر میباشد و همانطور که میدانید تیغه های فولادی در تماس بلند مدت با آب و یا رطوبت دچار زنگ زدگی میشوند برای جلوگیری از این مشکل میتوانید بعد از اتمام کارتان تیغه را با دستمال نرم کاملا خشک کرده و بعد در فرصت مناسب تیغه را هم کمی چرب نمایید با این روش دیگر هیچ نگرانی از بابت زنگ زدگی تیغه نخواهید داشت.

محصولات مشابه
نظرات کاربران
نام:  
ایمیل:  
متن دیدگاه: