Skip Navigation Linksصفحه اصلی نمایش جزئیات
مشخصات کلی

چاقوی دم دستی مروارید

قیمت برای شما : 65,000 تومان
در صورت نیاز می توانید بصورت خرید کارت به کارت ،خرید خود را انجام دهید!برای اطلاع دقیق کلیک کنید
حمیدرضا قربانلو - بانک ملت
شماره کارت : 7372-7509-3374-6104
حمیدرضا قربانلو - بانک مهر ایران
شماره کارت : 7263-6815-7310-6063
چاقوی دم دستی مروارید


طول کل:   
20 سانتیمتر  
طول تیغه:   
10 سانتیمتر  
طول دسته:   
10 سانتیمتر  
عرض تیغه:   
2 سانتیمتر  
جنس تیغه:   
فولاد استیلنس 420 ضد زنگ  
جنس دسته:   
کائوچو لایه ای  
وزن:   
64 گرم  
برند:   
مروارید  
نوع محصول:   
کاربردی - مخصوص آشپزخانه  

توضیحات تکمیلی محصول

 

چاقوی دم دستی مروارید

چاقوهای دم دستی از چاقوهای کاربردی میباشد که همیشه در هر آشپزخانه ای یافت میشود. چاقوهای دم دستی عموما جز چاقوهای سبک وزن و کوچک آشپزخانه میباشند که کارهای سبک و روزانه ی آشپزخانه مثل پوست کندن سیب زمینی پوست کندن پیاز و خرد کردن خیار و گوجه و کارهای این چنین سبک کاربرد دارد. چاقوهای دم دستی به دلیل کوچک بودن از پس انجام این کارها به راحتی بر می آیند به دلیل وزن سبک و تیغه ی کوچک کار با این چاقو بسیار راحت میباشد زیرا هر چقدر چاقو کوچک باشد راحت تر میتوان کارهایی قبیل پوست کندن و خرد کردن را انجام داد. چاقوهای دم دستی عموما برای انجام این کارها در آشپزخانه مورد استفاده قرار میگیرند و بهتر است برای کارهایی نظیر خرد کردن گوشت و سبزی و کارهای حجیم از کاردهای بزرگ آشپزخانه نیز استفاده کرد زیرا کاربری دم دستی برای اینگونه کارها کم میباشد.

 

جنس تیغه چاقوی دم دستی مروارید

جنس تیغه این محصول از فولاد استیلنس 420 انتخاب شده است به دلیل وجود رطوبت و مایعات که همیشه پای ثابت آشپزخانه هستند مهم است تیغه ای به کار گرفته شود که در مقابل تماس بلند مدت با رطوبت و مایعات زنگ نزند برای کارهای آشپزخانه حتما بدیهی میباشد که همیشه تیغه های ضد زنگ را استفاده کنید زیرا نگه داری چاقوهایی که از تیغه های فولادی میباشند به دلیل زنگ زدن بسیار سخت میباشد ولی تیغه های ضد زنگ دیگر هیچ جای نگرانی در مقابل تماس با رطوبت و مایعات ندارند و کاملا هم بهداشتی میباشند. تیغه دارای برش بسیار عالی نیز میباشد و میتوان بعد از کند شدن تیغه پس از مدتی آن را با مسقل چاقو تیز کن به راحتی تیز کرد.

 

جنس دسته چاقوی دم دستی مروارید

جنس دسته از کائوچو میباشد. کائوچو دارای مقاومت بسیار عالی در مقابل رطوبت مایعات ضربه حرارت دارد و مقرون به صرفه نیز میباشد. به راحتی میتوانید این چاقو را داخل آب بیندازید بدون اینکه هیچ نگرانی از باد کردن دسته داشته باشید چوب کائوچو به علت پرس بودن هیج راه ی برای نفوذ پذیری آب درون خود نداردو و هیچ نگرانی نیز نداشته باشید چاقو را هر چند ساعت و یا چند روز میخواهید درون آب بیندازید شاهد هیچ تغییر فیزیکی و یا تغییر ظاهری نخواهید شد.

نکته: تیغه ی این محصول به شدت تیز میباشد لطفا از ضربه زدن با تیغه به اجسام سخت و یا انداختن نوک چاقو به اجسام سخت جدا جلوگیری نمایید زیرا همین کار قاتل چاقو میباشد و میتواند به راحتی چاقوی شما را از بین ببرد با رعایت این نکته میتوانید سالیان طولانی از این محصول استفاده نمایید.

محصولات مشابه
نظرات کاربران
نام:  
ایمیل:  
متن دیدگاه: