Skip Navigation Linksصفحه اصلی نمایش جزئیات
مشخصات کلی

قلم تراش گوزن ضامن ساده

قیمت برای شما : 180,000 تومان
در صورت نیاز می توانید بصورت خرید کارت به کارت ،خرید خود را انجام دهید!برای اطلاع دقیق کلیک کنید
حمیدرضا قربانلو - بانک ملت
شماره کارت : 7372-7509-3374-6104
حمیدرضا قربانلو - بانک مهر ایران
شماره کارت : 7263-6815-7310-6063
قلم تراش گوزن ضامن ساده


طول کل:   
19 سانتیمتر  
طول تیغه:   
9 سانتیمتر  
طول دسته:   
10 سانتیمتر  
عرض تیغه:   
2 سانتیمتر  
جنس تیغه:   
فولاد استیلنس 420 ضدزنگ  
جنس دسته:   
شاخ گوزن  
وزن:   
91 گرم  
برند:   
استاد حمید  
نوع محصول:   
قلم تراش  

توضیحات تکمیلی محصول

قلم تراش گوزن  ضامن ساده

قلم تراش پای ثابت یکی از لوازم مهم خوشنویسی و خطاطی میباشد و همیشه خطاط های عزیز دنبال قلم تراش هایی هستند تا نیازهای خود را برطرف کنند. قلم تراش های بسیار زیادی هستند در انواع شکل های مختف و رنج های قیمت مختلف، این محصول یک محصول رده متوسط در رده ی قلم تراش میباشد که کیفیت معمولی دارد و میتواند به راحتی تمام نیازهای خود را اگر برای کارهای روزمره میخواین انجام بدین فقط برای کارهای تخصصی و خطاطی حرفه ای نیاز به قلم تراش های رنج بالاتر دارید اگر به آن صورت در خوشنویسی و خطاطی ماهر نیستید بهتر است بیشتر خرج نکنید و همین مدل را خریداری نمایید. در ادامه با بخشی از توضیحات این محصول در خدمت شما هستیم.

جنس تیغه قلم تراش گوزن ضامن ساده

جنس تیغه ی این محصول از فولاد استیلنس 420 است که از جمله ی فولادهای پرطرفداری میباشد که در بسیاری از چاقوهای امروزی استفاده میشود. قیمت مقرون به صرفه - در دسترس بودن - کیفیت آبخوری و حفظ تیز بودن بلند مدت آن و مقاوم بودن در برابر رطوبت و مایعات نیز از جمله ویژگی های این تیغه میباشد. تیغه به شدت تیز میباشد و همیشه در نظر داشته باشید به دور از دسترس کودکان و حتی خودتان باشد و تنها در مواقع نیاز کنارتان باشد چرا که بسیار بسیار تیز میباشد. چاقوهای قلم تراش جز بالاترین تیزی را در بین دیگر چاقوها دارند و دلیل آن هم استفاده از تیغه ی این محصول بیشتر در بین قلم های سخت میباشد که باید تیغه بسیار تیز باشد تا برندگی انواع چوب های سخت را داشته باشد.

 

جنس دسته قلم تراش  گوزن ضامن ساده

جنس دسته هم همانطور که در تصویر معلوم است از شاخ گوزن اصل و طبیعی میباشد که زیبایی انصافا خوبی را به یک قلم تراش ساده و خوش ساخت داده است. شاخ گوزن استفاده شده طبیعی و تازه میباشد و با چند عدد میخ فولادی به دسته پرچ شده است. دلیل استفاده از شاخ گوزن در دسته ی این محصول شیارهای روی شاخ میباشد که بصورت طبیعی هستند که همین شیارهای برجسته کوچک و بزرگ میتوانند هنگامی که دستانتان چرب و یا رطوبت دارد مانع از لیز خوردن دسته از دستانتان بشود. زیبایی طبیعی ، مقرون به صرفه بودن و کیفیت بالا شاخ دلیل استفاده از این محصول در دسته میباشد.

 

 

نکته : لطفا در هنگام استفاده از این محصول به هیچ عنوان با لبه ی آن به هیچ وجه ضربه نزنید زیرا که لبه دارای تیزی به شدت بالایی میباشد و ضربه زدن شما منجر به برگشتن تیغه میشود و همیشه برای برش استفاده کنید. هر چند ماه یکبار هم اگر تواسنیتد دسته را با روغن زیتون اغشته کنید موجب زنده شدن رنگ دسته میشود و مانع از نشستن گرد و خاک بر روی دسته خواهد شد. تیغه هم دارای مقاومت کاملا در برابر رطوبت و مایعات میباشد و به هیچ عنوان زنگ و یا لک برنمیدارد.

 

محصولات مشابه
نظرات کاربران
نام:  
ایمیل:  
متن دیدگاه: