Skip Navigation Linksصفحه اصلی نمایش جزئیات
مشخصات کلی

چاقوی طوطی برجسته سفارشی نادر

قیمت برای شما : 576,000 تومان
در صورت نیاز می توانید بصورت خرید کارت به کارت ،خرید خود را انجام دهید!برای اطلاع دقیق کلیک کنید
حمیدرضا قربانلو - بانک ملت
شماره کارت : 7372-7509-3374-6104
حمیدرضا قربانلو - بانک مهر ایران
شماره کارت : 7263-6815-7310-6063
چاقوی طوطی برجسته سفارشی نادر


طول کل:   
20 سانتیمتر  
طول تیغه:   
10 سانتیمتر  
طول دسته:   
10 سانتیمتر  
عرض تیغه:   
2.5 سانتیمتر  
جنس تیغه:   
فولاد m 390  
جنس دسته:   
شاخ گوزن درجه یک  
وزن:   
129 گرم  
برند:   
استاد نادر  
غلاف:   
ندارد  
جنس غلاف:   
-  
نوع محصول:   
کلکسیونی - سفارشی - ضامن دار  
مدت زمان کار شده:   
8 روز  

توضیحات تکمیلی محصول

چاقوی طوطی برجسته سفارشی نادر

از دیگر چاقوهای پشت ضامن محبوب و با کیفیت چاقوی طوطی برجسته ی نادر میباشد. این محصول دارای حکاکی های پر کار درون دسته - بیرون دسته - روی ضامن باز و بسته کردن تیغه و بر روی پشت تیغه بصورت کامل میباشد که انصافا حکاکی های بسیار مناسب و زیبایی انجام شده است بدون هیچ اضافه کاری، این محصول از چاقوهای کلکسیونی و سفارشی میباشد که برای آن دسته از دوستانی مناسب میباشد که همیشه به دنبال چاقویی خاص هستند البته این محصول قابل استفاده در طبیعت گردی و استفاده های روزانه نیز میباشد و استفاده کردن از این چاقوی زیبا برای کارهای روزانه و یا استفاده در ویترین نیز کاملا به شخص خریدار بر میگردد ولی از جنبه ی کیفیت که ایا اگر بخواهیم از این محصول نیز استفاده ای کنیم آیا جوابگو نیز میباشد با قاطعیت عرض میکنم به هیچ عنوان هیچ شکی نداشته باشید هم میتوانید از این وسیله به صورت روزانه استفاده کنید و یا خیر استفاده نمیخواهید بکنید میتوانید در درون ویترین به صورت چشم نواز هر روز جلوی چشمتان باشد.

 

جنس تیغه چاقوی طوطی برجسته سفارشی نادر

جنس تیغه از فولاد محبوب   m 390 میباشد این تیغه از شاخص های خوب آن میتوان به مقاومت بسیار خوب آن در برابر خوردگی تیغه دارد و میتوانید در کارهای سنگین نیز بر روی این محصول حساب کنید فقط باید مد نظرتون باشه به هیچ عنوان با تیغه ی این محصول به اجسام سخت مثل آهن آلات سنگ و این چنین اجسام به هیچ عنوان ضربه نزنید و همیشه کمی سلیقه نیز در استفاده از این محصول به خرج دهید. تیغه نیز به روش کاملا استاندارد و ویژه عملیات های سختی تیغه و آبکاری را نیز گذرانیده است.همانطور که در تصویر مشاهده میکنید بر روی سر تیغه حکاکی های بسیار ظریف و چشم نوازی انجام پذیرفته که واقعا هنر سازنده و زحمت ساخت این محصول را به رخ میکشد همین شیاری که در پشت تیغه نیز مشاهده میکنید به ظاهر شاید فکر کنید بسیار ساده است ولی به هیچ عنوان این طور نیست چرا که تماما با دست این شیار ایجاد شده است آن همه بر روی یک فولاد آب دیده و بسیار مقاوم بدون استفاده از هیچ دستگاهی!!

 

طرف داخل دسته که حکاکی طوطی

 

جنس دسته  چاقوی طوطی برجسته سفارشی نادر

جنس دسته این محصول همانطور که در تصویر قابل مشاهده است از شاخ گوزن بسیار با کیفیت و طبیعی استفاده شده است. البته از شاخ گوزن مجاز که هر ساله گوزن ها از سرشان میوفتد استفاده میشود و به هیچ عنوان از شاخ هایی که بر سر گوزن ها هست استفاده نمیشود. دلیل استفاده از شاخ میتوان به شاخصه های از قبیل مقاومت بالا زیبایی منحصر بفرد آن شیارهای طبیعی بر روی دسته که حس خاصی را موقع استفاده به مصرف کننده میدهد و بعد از چند سالی که می ماند کهنه میشود و به ارزش مالی آن نیز افزوده میشود فقط باید در نظر داشته باشید هر ماه یک بار کمی دسته را با روغن زیتون و پنبه آغشته کنید و بر روی دسته بکشید تا گرد و خاک بر روی دسته هجوم نیاورد.

 

سیستم باز و بسته شدن تیغه

سیستم باز و بسته شدن تیغه نیز با استفاده از یک فنر آب دیده نیز در پشت تیغه قرار دارد که به شدت مقاوم بوده! دلیل استفاده از این سیستم قفل بر روی این محصول نیز امنیت بسیار بالای آن نسبت به سایر سیتم های قفلی میباشد که وقتی شما تیغه را باز کرده باشید وقتی تیغه در فشار بالایی قرار داشته باشد به هیچ عنوان تا وقتی ضامن پشت تیغه را فشار ندهید تیغه بسته نخواهد شد. و این به خودی امنیت بالایی را به ارمغام می آورد. البته ضامن به صورتی طراحی شده است که با دست کمترین تماسی هنگام استفاده داشته باشد و اذیت نکند. بر روی ضامن هم نیز حکاکی برجسته ی طوطی نیز انجام پذیرفته است که به خودی نسبت به سایر ضامن دار ها جالب و طرح جدید و پر زحمتی نیز میباشد.

 

محصولات مشابه
نظرات کاربران
نام:  
ایمیل:  
متن دیدگاه: