Skip Navigation Linksصفحه اصلی نمایش جزئیات
مشخصات کلی

چاقوی راسته ای قمی مخصوص قصابی

قیمت برای شما : 103,600 تومان
در صورت نیاز می توانید بصورت خرید کارت به کارت ،خرید خود را انجام دهید!برای اطلاع دقیق کلیک کنید
حمیدرضا قربانلو - بانک ملت
شماره کارت : 7372-7509-3374-6104
حمیدرضا قربانلو - بانک مهر ایران
شماره کارت : 7263-6815-7310-6063
چاقوی راسته ای  قمی مخصوص قصابی


طول کل:   
30 سانتیمتر  
طول تیغه:   
18 سانتیمتر  
طول دسته:   
12 سانتیمتر  
عرض تیغه:   
5 سانتیمتر  
جنس تیغه:   
فولاد فنر (طرح سوهان)  
جنس دسته:   
چوب آلبالو  
وزن:   
219 گرم  
برند:   
استاد محمد قمی  
نوع محصول:   
آشپزخانه - قصابی - خرد کردن گوشت  

توضیحات تکمیلی محصول

چاقوی آشپزخانه قمی مخصوص قصابی

حتما کسانی هستن که دنبال چاقوی تیغه فولاد برای استفاده روزانه در ذبح حیوانات و قصابی ها هستند. این نوع چاقوها یه فرق اساسی با دیگر چاقوهای آشپزخانه دارند آن هم در تیغه میباشد که تمام چاقوهای آشپزخانه عموام از تیغه استیلنس بهره میبرند اما این نوع چاقوها که هر روزه به کار میرود و مورد استفاده بسیار بیشتر از چاقوهای آشپزخانه قرار میگرند از تیغه ی فولاد بهره میبرند. اصولا اگر دقت کرده باشید چاقوهایی که قصاب ها استفاده میکنند فولادی میباشد البته قابل حدس زدن نمیباشد چاقوهایی تیغه فولادی و استیلنس و باید حتما از قصاب ها بپرسید. قصاب ها عموما دنبال چاقوهایی هستن دارای برش بالا به جهت استفاده ی مداوم در طول روز و استحکام کافی باشید. این محصولی که الان مشاهده میکنید از چاقوهای محبوب قصاب ها میباشد و یک فرق اساسی که نسبت به چاقوهای استیلنس دارد تیغه ی آن است که در مقابل تماس با رطوبت زیاد و تماس بلند مدت با رطوبت دچار تغییر رنگ و زنگ زدگی میشود و بصورت کلی باید بگوییم استفاده از این محصول در آشپزخانه ها کمی مشکل میباشد چون آشپزخانه یک محیط رطوبتی و حتما با مایعات تیغه تماسی خواهد داشت ولی برعکس قصاب ها به علت همیشه چرب بودن تیغه به هیچ عنوان تیغه دچار تغییر رنگ و زنگ زدگی نخواهد شد.

 

جنس تیغه چاقوی آشپزخانه قمی مخصوص قصابی

این محصول از یک تیغه فولاد فنر طرح سوهان بهره میبرد که با نهایت دقت آبکاری و مراحل سخت کاری و چکش کاری را نیز پشت سر گذاشته است و از چاقوهای محبوب برای استفاده در قصابی ها نیز میباشد. باز هم اشاره میکنیم هیچ منعی برای استفاده از این محصول در آشپزخانه ها وجود ندارد فقط به علت تیغه ی فولادی آن کمی بیشتر نیاز به دقت در نگه داری دارد و همیشه باید تیغه بعد از تماس با مایعات تمیز و کمی هم تیغه همیشه چرب باشد اگر این کارها را نیز میتوانید انجام دهید باید بگوییم کیفیت بسیار بالایی نسبت به چاقوهای استیلنس نیز تیغه های فولادی دارد اگر بتوانید از پس عیب آن که زنگ زدگی میباشد بر آیید.

 

جنس دسته چاقوی آشپزخانه قمی مخصوص قصابی

جنس دسته نیز از چوب درخت آلبالو میباشد که با طرح هایی که بصورت دستی نیز بر روی دسته پیاده سازی شده است کمی از حالت سادگی بیش از حد آن در آورده است. جنس چوب استفاده شده در دسته از کیفیت بالایی برخورد میباشد فقط باید به این نکته نیز توجه کنید به هیچ عنوان دسته داخل مایعات و یا رطوبت نباشد که در این صورت دسته دچار باد کردگی و شکستگی میشود دسته همیشه باید خشک باشد اگر هم کمی چرب باشد که چه بهتر با این کار چربی روی دسته نیز باعث میشود نیز دیگر مایعات و آب درون دسته نفوذ نکند. البته دسته نیاز بسیار کمی به چرب بودن دارد و آن هم گاهی اوقات نه همیشه مثل تیغه.

 

محصولات مشابه
نظرات کاربران
نام:  
ایمیل:  
متن دیدگاه: