Skip Navigation Linksصفحه اصلی نمایش جزئیات
مشخصات کلی

دنده ای افغانی

قیمت برای شما : 91,500 تومان
در صورت نیاز می توانید بصورت خرید کارت به کارت ،خرید خود را انجام دهید!برای اطلاع دقیق کلیک کنید
حمیدرضا قربانلو - بانک ملت
شماره کارت : 7372-7509-3374-6104
حمیدرضا قربانلو - بانک مهر ایران
شماره کارت : 7263-6815-7310-6063
دنده ای افغانی


طول کل:   
20 سانتیمتر  
طول تیغه:   
8 سانتیمتر  
طول دسته:   
12 سانتیمتر  
عرض تیغه:   
2 سانتیمتر  
جنس تیغه:   
فولاد   
جنس دسته:   
کائوچو و فیبر  
وزن:   
151 گرم  
برند:   
اسماعیلی  
نوع محصول:   
جیبی دنده ای  

توضیحات تکمیلی محصول

دنده ای افغانی

دنده ای های افغانی هم از دنده ای پرطرفدار به  خاطر نوع طراحی و قیافه ی خاص میباشد که از سایر دنده ای های معمول کاملا طراحی آن فرق دارد. باید خاطر نشان کرد این نوع دنده ای در زنجان ساخته نمیشود و در مشهد این محصول ساخته میشود و عرضه میشود. 

ین محصول از یک تیغه ی فنر بهره میبرد که بصورت 7 دنده تعبیه شده است که هنگام باز کردن تیغه صدای تق تق میدهد و همین صدا باعث شده است به اینگونه چاقوها چاقوهای دنده ای گویند. اگر از کیفیت ساخت آن از ما میپرسید و یا میخواهید با سایر دنده ای هایی که در وب سایت موجود میباشد مقایسه کنید باید بگوییم کمی در انتخابتان دقت داشته باشید این محصول آنچنان از کیفیت بالایی برخوردار نیست و قطعا به کیفیت دنده ای های ساخت زنجان که داخل وب سایت چاقوی زنجان میباشد نمیرسد ولی به خاطر برخی از مشتریان که طالب این محصول هستند اقدام به فروش این محصول کرده ایم

 

البته باید به این نکته اشاره کرد آن قدر هم کیفیت ساخت این محصول پایین نیست ولی در مقایسه با دنده ای های دیگر از کیفیت کم می آورد. جنس دسته هم از تلفیق فیبر و کائوچو میباشد که در اون سمت چاقو کلا از کائوچو استفاده شده است و فیبر در سمت پشت جای خود را به کائوچو داده است.

محصولات مشابه
نظرات کاربران
نام:  
ایمیل:  
متن دیدگاه: