Skip Navigation Linksصفحه اصلی نمایش جزئیات
مشخصات کلی

قلم تراش کله گنجشکی تک تیغه

قیمت برای شما : 409,200 تومان
در صورت نیاز می توانید بصورت خرید کارت به کارت ،خرید خود را انجام دهید!برای اطلاع دقیق کلیک کنید
حمیدرضا قربانلو - بانک ملت
شماره کارت : 7372-7509-3374-6104
حمیدرضا قربانلو - بانک مهر ایران
شماره کارت : 7263-6815-7310-6063
قلم تراش کله گنجشکی تک تیغه


طول کل:   
19 سانتیمتر  
طول تیغه:   
9 سانتیمتر  
طول دسته:   
10 سانتیمتر  
عرض تیغه:   
0/5 سانتیمتر  
جنس تیغه:   
فولاد H1  
جنس دسته:   
شاخ گوزن مرغوب  
وزن:   
110 گرم  
برند:   
ندرلو  
غلاف:   
دارد  
جنس غلاف:   
چرم گوسفندی دست دوز  
نوع محصول:   
قلم تراش سفارشی  
مدت زمان کار شده:   
10 روز  

توضیحات تکمیلی محصول

قلم تراش کله گنجشکی تک تیغه

چاقوهای قلم تراش از دیرباز از چاقوهای بسیار پرطرفدار میباشند که همیشه جایگاه ویژه ای در بین چاقوهای دیگری داشته است. چاقوهای قلم تراش عموما در اختیار خوشنویسان میباشند. خوشنویسان همیشه جز افراد سرسخت در خرید چاقو میباشند زیرا با توجه به کار خود که یه کار بسیار پرظریف و با دقت هست همیشه در انتخاب چاقوهای قلم تراش وسواس های خاصی را دارند و به راحتی هر چاقوی قلم تراشی را برای استفاده برنمیگذیرند.در ادامه با یک محصول زیبا و کاربردی که فقط یک عدد از این محصول کلا ساخته شده است و طرح کلی آن نیز انحصاری میباشد میپردازیم این محصول در تو گونه ی مختلف تک تیغه و دو تیغه میباشد که فعلا توضیحات و مشخصات قلم تراش تک تیغه ی آن را به حضور شما سروران عزیز میرسانیم.

جنس تیغه قلم تراش کله گنجشکی تک تیغه

جنس تیغه ی  این قلم تراش از فولاد H1  میباشد همانگونه که اطلاع دارین فولاد H1 از تیغه های پرطرفدار برای ساخت چاقوهای خاص و سفارشی میباشد زیرا هم امتحان خود را پس داده و از لحاظ تیز بودن تیز ماندن و دوام به خوبی توانسته از پس آن ها برآید.تیغه ی این محصول به شدت تیز میباشد چاقوهای قلم تراش جز بالاترین درصد تیز بودن تیغه را بین تمام چاقوهای دیگر دارد و دلیل آن هم سرو کار همیشه تیغه ی این محصول با قلم ها و چوب ها میباشد که باید قدرت برش قلم های پر قدرت و کلفت را نیز داشته باشد. تیغه ی این محصول تماما مراحل سخت کاری و آب کاری را نیز به صورت ویژه گذرانیده است و از بابت تیغه ضمانت کامل این محصول را میتوانیم انجام دهیم. در پشت تیغه شاهد شیارهای بسیار ظریف و ریز هستیم که بصورت دستی نیز کار شده است و بر زیبایی این محصول افزوده است.

 

جنس دسته  قلم تراش کله گنجشکی تک تیغه

جنس دسته ی  این محصول از شاخ گوزن آجدار و طبیعی میباشد که با استفاده از میخ های فولادی آب دیده بر دسته ی این محصول پرچ شده است. شاخ گوزن از قدیم ایام نیز در چاقوهای سفارشی استفاده میشده است و حتی در چاقوهای خارجی مارک دار نظیر باک گربر و.... نیز این شرکت ها در محصولات سفارشی و کلکسیونی نیز از شاخ های طبیعی گوزن استفاده میکنند. دوام بالای شاخ گوزن در برابر رطوبت  دماهای گوناگون  و نگه داری راحت آن و زیبایی طبیعی و خدادای آن نیز باعث شده همیشه سازندگان محصولات سفارشی دیدی هم نسبت به شاخ گوزن برای استفاده در محصولات خود داشته باشند. دسته ی این محصول بصورت تمام دستی به شکل گنشجک ساخه شده است تا زیبایی بسیار قابل تحملی را پدید اورد طراحی نقش گنجشک و  ساخت آن پروسه ی بسیار پیچیده و سختی میباشد که هر کسی از عهده ی این کار برنمیاید.

 

توضیحان نهایی

این محصول یک محصول بسیار ویژه و سفارشی میباشد که کاربرد آن در هنر خوشنویسی و خطاطی به کار می رود با توجه به اندازه ی بسیار استاندارد این محصول کیفیت بسیار بالای آن و ساخت با کیفیت این محصول برای هنرمندان خوشنویس و خطاط به صورت ویژه خرید این محصول توصیه میشود و بصورت کاملا از لحاظ قدرت تیغه و تمیزی کهر و کیفیت این محصول تضمین میشود که یک محصول تمام عیار میباشد.

 

محصولات مشابه
نظرات کاربران
نام:  
ایمیل:  
متن دیدگاه: