Skip Navigation Linksصفحه اصلی نمایش جزئیات
مشخصات کلی

چاقوی دنده ای سفارشی دو تیغه منفرد بزرگ

قیمت برای شما : 1,120,000 تومان
در صورت نیاز می توانید بصورت خرید کارت به کارت ،خرید خود را انجام دهید!برای اطلاع دقیق کلیک کنید
حمیدرضا قربانلو - بانک ملت
شماره کارت : 7372-7509-3374-6104
حمیدرضا قربانلو - بانک مهر ایران
شماره کارت : 7263-6815-7310-6063
چاقوی دنده ای سفارشی دو تیغه منفرد بزرگ


طول کل:   
23 سانتیمتر  
طول تیغه:   
10 سانتیمتر  
طول دسته:   
13 سانتیمتر  
عرض تیغه:   
2/5 سانتیمتر  
جنس تیغه:   
فولاد فنر سفارشی آلمانی  
جنس دسته:   
فیبر شمیران  
وزن:   
334 گرم  
برند:   
منفرد  
نوع محصول:   
دنده ای سفارشی - جیبی  

توضیحات تکمیلی محصول

چاقوی دنده ای سفارشی دو تیغه منفرد

چاقوی های دنده ای از چاقوهای پرطرفدار در رده بندی چاقوهای دست ساز زنجان میباشند که همیشه مشتریان پروپا قرصی داشته اند. ولی این مدل دنده ای از مدل های دنده ای سفارشی و خاص میباشد که در ادامه دلیل خاص بودن این دنده ای را خواهید فهمید.

 

معرفی اجمالی محصول

چاقوی دنده ای سفارشی دو تیغه منفرد از چاقوهای سفارشی میباشد که در تعداد محدود تولید میشوند این محصول با بهره بردن از دو تیغه ی جدا یک محصول زیبا و در نوع خود کم نظیر را پدید آورده است. تیغه های فولادی آب دیده و سخت کاری شده که مراحل سخت کاری و چکش کاری محصول را بصورت دقیق پشت سر گذاشته است نوید یک محصول با کیفیت را میدهد.

 

جنس تیغه چاقوی دنده ای

جنس تیغه ی این محصول از فولاد فنر سفارشی آلمانی میباشد. تیغه ی این محصول بصورت سفارشی و با حوصله چکش کاری و آبکاری شده است تا فولاد از سختی بسیار بالایی برخوردار شود تا از پس شرایط سخت بتواند به راحتی بر بیاید. تیغه های به کار رفته در دسته ی این محصول دو عدد میباشد که به فاصله ی 1.5 سانت از هم فاصله دارند و سیستم باز و بسته شدن و قفل کاملا مستقلی از هم دارند و هر دو تیغه به هیچ عنوان به یکدیگر وابسته نیستن و میتوانید با هر دو تیغه هم بصورت هم زمان و هم بصورت تکی استفاده کنید.

 

جنس دسته چاقوی دنده ای

جنس دسته ی این محصول از فیبر شمیران میباشد که بصورت دو لایه مشکی بصورت پشت و رو جاگذاری و ساخته شده است و در هر دو طرف دسته به کار گرفته شده است. فیبر شمیران دارای ویژگی هایی همچون وزن سبک - دوام بالا - مقاوم در برابر ضربه خوردن - مقاوم در برابر نفوذ پذیری آب و مایعات و در نهایت قیمت مناسب میباشد که همیشه جز پرطرفدارترین فیبرها برای استفاده در دسته ی چاقوها بوده است.

 

نکته:تیغه ی این محصول از فولاد میباشد و همانگونه که اطلاع دارید تیغه های فولادی ویژگی هایی همچون دوام بالا - برش بسیار خوب تیغه - تیز ماندن تیغه و ... را دارد و تنها ویژگی منفی که تیغه های فولادی دارند زنگ زدن تیغه در تماس بلند مدت با رطوبت و مایعات میباشد لذا مهم است بعد از استفاده از این محصول همیشه با یک دستمال نرم و خشک تیغه و کل چاقو را بصورت کامل خشک نمایید و تیغه را همیشه کمی چرب نگه دارید با انجام این مراحل دیگر هیچ نگرانی از بابت زنگ زدگی و از بین رفتن درخشان بودن تیغه نخواهید داشت.

محصولات مشابه
نظرات کاربران
نام:  
ایمیل:  
متن دیدگاه: