Skip Navigation Linksصفحه اصلی نمایش جزئیات
مشخصات کلی

چاقوی چوپانی محمد کوچک

قیمت برای شما : 77,000 تومان
در صورت نیاز می توانید بصورت خرید کارت به کارت ،خرید خود را انجام دهید!برای اطلاع دقیق کلیک کنید
حمیدرضا قربانلو - بانک ملت
شماره کارت : 7372-7509-3374-6104
حمیدرضا قربانلو - بانک مهر ایران
شماره کارت : 7263-6815-7310-6063
چاقوی چوپانی محمد کوچک


طول کل:   
20 سانتیمتر  
طول تیغه:   
10 سانتیمتر  
طول دسته:   
10 سانتیمتر  
عرض تیغه:   
2/5 سانتیمتر  
جنس تیغه:   
فولاد فنر ماشین  
جنس دسته:   
چوب کائوچو  
وزن:   
125 گرم  
برند:   
محمد  
نوع محصول:   
کاربردی جیبی  

توضیحات تکمیلی محصول

 

چاقوی چوپانی محمد کوچک

میرسیم به چاقوی چوپانی،چاقوهای چوپانی همانگونه که از اسمشان مشخص است بیشتر برای چوپانان عزیز و استفاده در کو ه و دشت کاربرد دارد. اول از همه باید به این نکته اشاره کنیم که طراحی کلی چاقوهای چوپانی طراحی ساده ای دارند زیرا در این گونه چاقوها فقط و فقط برش و مقاومت چاقو مهم میباشد و زیاد روی زیبایی چاقو نمیتوان اشاره کنیم.این چاقوها به دلیل استفاده از تیغه ی فولاد فنر دارای برش بسیار عالی و دوام بالایی هستند و بیشتر کسانی که کوه و دشت هستن حتما از این نوع چاقو دارند.

 

جنس دسته چاقوی چوپانی

جنس دسته ی این چاقو همانطور که در قسمت ریز اطلاعات چاقو مشاهده فرمودید از چوب کائوچو میباشد. چوب های کائوچو از محبوب ترین چوب ها در صنعت چاقوسازی میباشد علت آن هم میتوان به سبک بودن - قیمت مناسب - مقاوم در برابر نفوذ پذیری آب - مقاوم در برابر ضربه نیز اشاره نمود که حالا حالا ها بهتون خدمت میکنه.

 

 

جنس تیغه چاقوی چوپانی

جنس تیغه ی این محصول از فولاد فنر ماشین میباشد و میتوان گفت تا حدود زیادی توقع مصرف کننده را برآورده میکند. تیغه بصورت استاندارد سخت کاری و آبکاری شده است و میتوان گفت در شرایط سخت چاقوی خوبی میباشد و شما را نا امید نمیکند.تیغه از درجه ی سختی خوبی بهره میبرد و بعد از مدتی که استفاده شد به راحتی هم نیز قابل تیز شدن به همان گونه که روز اول بود میباشد فقط باید از ضربه زدن با تیغه ی چاقو به اجسام سخت و فلزی به شدت پرهیز کنید که قاتل چاقو همین ضربه زدن با تیغه میباشد.

 

 

 

نکته: تیغه ی این محصول از فولاد میباشد و در تماس بلند مدت با رطوبت و مایعات در تیغه دچار تغییر رنگ و زنگ زدگی میشود برای جلوگیری از این مشکل بهتر است همیشه بعد از استفاده از چاقو تیغه ی چاقو را با دستمال نرم خشک کرده و همیشه تیغه را کمی چرب نمایید با این کار هم تیغه دچار تغییر رنگ و زنگ زدگی نخواهد شد و هم کیفیت محصول حفظ میشود

محصولات مشابه
نظرات کاربران
نام:  
ایمیل:  
متن دیدگاه: