Skip Navigation Linksصفحه اصلی نمایش جزئیات
مشخصات کلی

کارد قولیک مخصوص جنگل

قیمت برای شما : 988,300 تومان
در صورت نیاز می توانید بصورت خرید کارت به کارت ،خرید خود را انجام دهید!برای اطلاع دقیق کلیک کنید
حمیدرضا قربانلو - بانک ملت
شماره کارت : 7372-7509-3374-6104
حمیدرضا قربانلو - بانک مهر ایران
شماره کارت : 7263-6815-7310-6063
کارد قولیک مخصوص جنگل


طول کل:   
46 سانتیمتر  
طول تیغه:   
33 سانتیمتر  
طول دسته:   
13 سانتیمتر  
عرض تیغه:   
6 سانتیمتر  
جنس تیغه:   
فولاد H1  
جنس دسته:   
چوب درخت هلو   
وزن:   
640 گرم  
برند:   
هادی  
غلاف:   
دارد  
جنس غلاف:   
چرم دست دوز   
نوع محصول:   
سفارشی طبیعت گردی  

توضیحات تکمیلی محصول

کارد قولیک مخصوص جنگل

کارد قولیک یه محصول کپی برداری شده از کاردهای طبیعت گردی انگلیسی میباشد. کاربرد این محصول در طبیعت و در شرایط سخت میباشد که میتوان از این محصول به عنوان یک کارد همه کاره در طبیعت برای قطع کردن چوب و شاخه ها استفاده کرد با توجه به قدرت بالای تیغه در تحمل ضربات میتوان از این ابزار در جنگل و در شرایط سخت آب و هوایی نیز استفاده کرد. این محصول یک محصول بسیار کاربردی میباشد که سربازان انگلیسی اکثرا از این محصول استفاده میکردند طراحی ساده و کاربردی بدون هیچ پرکاری و سرسخت بودن تیغه نیز از ویژگی های دیگر این محصول نیز میباشد.

 

جنس تیغه

جنس تیغه ی این محصول از فولاد H1 میباشد که مراحل سخت کاری و آبکاری نیز بصورت ویژه بر روی این محصول انجام شده است و بسیار تیغه ی سر سختی در مقابل تحمل ضربه نیز میباشد. تیغه ی این محصول بصورت یک تیکه میباشد و تا انتهای دسته نیز ادامه دارد و در مواقع استفاده نیز هیچ نگرانی از بابت شکستن تیغه دیگر نخواهید داشت و میتوانید تمام موانع خود در جنگل و کوهستان را با استفاده از این محصول کنار بزنید.تیغه ی این محصول بسیار تیز و در عین حال بسیار مستحکم میباشد. تیغه ی این محصول به گونه ای ساخته شده است تا پس از مدتی که استفاده شد و کند شد به راحتی با استفاده از سنگ های چاقو تیز کن و یا چرم قابل تیز شدن مثل روز اول را داشته باشد.

 

جنس دسته

جنس دسته ی این محصول از چوب درخت هلو میباشد که هم زیبایی خوبی به دسته میدهد و هم قدرت و کیفیت بالایی در شرایط آب وهوایی گوناگون را دارد از ویژگی های خوب دیگر این چوب نیز سبک بودن آن نیز میباشد که در عین حال که سبک میباشد بسیار نیز سر سخت در مقابل ضربات نیز ظاهر شده است با استفاده از پین های فولادی همانطور که در تصویر مشاهده میفرمایید به تیغه ی فولادی کاملا پرچ شده است در انتهای دسته نیز یک لایه ی دایره ای نیز طراحی شده است تا شخص بتواند این محصول را به دور کمر و دور پا ببند.

 

نکته: تیغه ی این محصول از فولاد H1 میباشد و همانطور که اطلاع دارین تیغه های H1 در تماس بلند مدت با رطوبت و مایعات دچار زنگ زدگی میشوند و بهتر است همیشه بعد استفاده از این محصول همیشه تیغه را با دستمال نرم خشک کرده و کمی تیغه را چرب کنیم با این کار هم دیگر نگرانی در مقابل سیاه شدن تیغه نخواهیم داشت و هم بر کیفیت تیغه نیز می افزاید

محصولات مشابه
نظرات کاربران
نام:  
ایمیل:  
متن دیدگاه: