Skip Navigation Linksصفحه اصلی نمایش جزئیات
مشخصات کلی

چاقوی طرح قدیم سفارشی جمال

قیمت برای شما : 250,800 تومان
در صورت نیاز می توانید بصورت خرید کارت به کارت ،خرید خود را انجام دهید!برای اطلاع دقیق کلیک کنید
حمیدرضا قربانلو - بانک ملت
شماره کارت : 7372-7509-3374-6104
حمیدرضا قربانلو - بانک مهر ایران
شماره کارت : 7263-6815-7310-6063
چاقوی طرح قدیم سفارشی جمال


طول کل:   
20 سانتیمتر  
طول تیغه:   
9 سانتینتر  
طول دسته:   
11 سانتیمتر  
عرض تیغه:   
2 سانتیمتر  
جنس تیغه:   
فولاد فنر سفارشی  
جنس دسته:   
چوب درخت هلو  
وزن:   
147 گرم  
برند:   
جمال  
غلاف:   
ندارد  
جنس غلاف:   
-  
نوع محصول:   
سفارشی جیبی  
مدت زمان کار شده:   
6 روز  

توضیحات تکمیلی محصول

چاقوی سفارشی جمال

این محصول با الگو از چاقوهای قدیمی حدود 30 سال پیش ساخته شده است.جنس تیغه ی این محصول از فولاد فنر سفارشی میباشد.که در پشت تیغه شاهد حکاکی های هستیم که بصورت دستی حکاکی شده اند که بر زیبایی محصول افزوده است.این محصول با دسته ای از ترکیب درخت هلو و مس محصولی ترکیب جدید را بوجود آورده است. این محصول بصورت ضامن ساده میباشد که بصورت باز کردن تیغه باز میشود و با کمی فشار به تیغه ، تیغه بسته میشود.این محصول بهترین انتخاب برای دوستانی است که دنبال چاقوی سفارشی در عین حال باکیفیت و کاربردی هستند میباشد.

 

این محصول با تیغه ای که دارد به مدت طولانی نیاز به تیز کردن ندارد و میتوانید از محصول استفاده نمایید بعد ازمدتی هر چاقویی نیاز به تیز کردن دوباره ی چاقو دارد و این محصول هم به همین شکل میباشد. توجه بفرمایید برای تیز کردن تیغه ی این محصول میتوانید از مسقل استفاده نمایید و یا از نعلبکی چای خوری که هیچ آسیبی به چاقو نمیزند استفاده نمایید اگر هم از سنگ های چاقو تیز کن استفاده میکنید چاقو را به کسانی که تجربه در تیز کردن چاقو با سنگ تیز کن دارند بسپارید زیرا افراد ناشی احتمال خط انداختن به تیغه را دارند.

 

 

نکته مهم: تیغه ی این محصول در تماس بلند مدت با رطوبت و مایعات دچار تغییر رنگ و زنگ زدن میشود و بهتر است همیشه تیغه را بعد از استفاده و یا بعد از دست زدن به تیغه که اثر انگشت بر روی تیغه نیز می افتد با دستمال نرم پاک کنیم تا از زنگ زدن و تغییر رنگ محصول جلوگیری شود. زنگ زدن تیغه و یا تغییر رنگ محصول به هیچ عنوان دلیل بر بی کیفیتی محصول نمیباشد زیرا در اکثر چاقوهای سفارشی و باکیفیت اصولا از تیغه های فولاد استفاده میشود زیرا هم قدرت بسیار بالایی نسبت به تیغه های استیل دارند و هم قدرت برش بسیار بهتری نیز نسبت به استیل دارند تنها با رعایت این نکته میتوانید این چاقو را به مدت طولانی داشته باشید بدون کوچکترین مشکل و ایرادی.

محصولات مشابه
نظرات کاربران
نام:  
ایمیل:  
متن دیدگاه: