Skip Navigation Linksصفحه اصلی نمایش جزئیات
مشخصات کلی

چاقوی کلکسیونی اکبر خلفی

قیمت برای شما : 2,160,000 تومان
در صورت نیاز می توانید بصورت خرید کارت به کارت ،خرید خود را انجام دهید!برای اطلاع دقیق کلیک کنید
حمیدرضا قربانلو - بانک ملت
شماره کارت : 7372-7509-3374-6104
حمیدرضا قربانلو - بانک مهر ایران
شماره کارت : 7263-6815-7310-6063
چاقوی کلکسیونی اکبر خلفی


طول کل:   
18 سانتیمتر  
طول تیغه:   
8 سانتیمتر  
طول دسته:   
10 سانتیمتر  
عرض تیغه:   
2 سانتیمتر  
جنس تیغه:   
فولاد 1095 سفارشی  
جنس دسته:   
شاخ گاومیش سفارشی  
وزن:   
165 گرم  
برند:   
خلفی  
غلاف:   
ندارد  
جنس غلاف:   
-  
نوع محصول:   
کلکسیونی و خاص  
مدت زمان کار شده:   
25 روز  

توضیحات تکمیلی محصول

جنس تیغه چاقو کلکسیونی خلفی

جنس تیغه ی این محصول از فولاد 1095 سفارشی میباشد که از تیغه های بسیار باکیفیت و کمیاب میباشد که در بعضی از محصولات خاص استفاده میشود.ترکیب تیغه ی این محصول بصورت بادامی میباشد و شامل حکاکی هایی با جزئیات بسیار ریز و دقیق میباشد که حکاکی گل و گیاه بر روی تیغه و 3 شیار که بصورت کنده کاری میباشد که بسیار چشم نواز و بصورت بسیار حرفه ای ساخته شده است نکته ی جالب توجه این میباشد که تمام مراحل ساخت این محصول بصورت دستی میباشد.در داخل شیارهای ساخته شده نیز طرح هایی بصورت خیلی ریز نیز انجام شده است.

 

جنس دسته چاقو کلکسیونی خلفی

جنس دسته ی این محصول از شاخ گاومیش میباشد که دارای 2 کنده کاری برجسته میباشد. کنده کاری انجام پذیرفته بر روی دسته ی این محصول چهره ی 2 سرباز هخامنشی را نمایش میدهد که با جزییات کامل و دقیق انجام پذیرفته شده است.دلیل استفاده از شاخ گاومیش در این محصول کیفیت بالای شاخ در دراز مدت - انجام حکاکی بر روی تیغه - کیفیت بسیار بالای دسته و طبیعی بودن آن میباشد که اصولا در چاقوهای سفارشی از شاخ گاومیش استفاده میشود.

 

حکاکی ها چاقو کلکسیونی خلفی

حکاکی های صورت گرفته همانطور که در تصویر نمایان میباشد بر روی تیغه بصورت گل و گیاه میباشد. در روی دسته چهره ی 2 سرباز هخامنشی که با جزییات هر چه دقیقتر کنده کاری شده است. در پشت تیغه نیز شاهد حکاکی های بسیار زیبا و حرفه ای هستیم که چهره ی یک سرباز هخامنشی نیز کنده کاری شده است با شیارها و خط های بسیار زیبا در پشت تیغه ضامن باز و بسته کردن تیغه نیز همانطور که در تصویر نیز مشهود است حکاکی دو عدد کبوتر بصورت برجسته و بصورت دقیق انجام پذیرفته است کخ از جنس برنج میباشد که فوق العاده ترکیب زیبایی به محصول داده است. سنگ های استفاده شده نیز در روی تاج سرباز هخامنشی در انتهای چاقو تماما قیمتی و اصل میباشند که در صنعت جواهرسازی استفاده میشوند.

 

تیغه در حالت بسته شدن چاقو کلکسیونی خلفی

 

 

 

تصویر سرباز هخامنشی حکاکی شده

 

 

این محصول را میتوان به یکی از خاص ترین و بهترین چاقوهای کلکسیونی تولید شده در زنجان انتخاب کرد که فوق العاده زیبا و تک میباشد. این محصول از کشورهای عربی نظیر دوبی کویت قطر نیز دارای ثبت سفارش میباشد. و همچنین از کشورهای اروپایی نظیر آلمان ترکیه نروژ و چند کشور دیگر این محصول ارسال شده است.

نکته مهم: تیغه ی این محصول در تماس بلند مدت با رطوبت و مایعات دچار تغییر رنگ و زنگ زدن میشود و بهتر است همیشه تیغه را بعد از استفاده و یا بعد از دست زدن به تیغه که اثر انگشت بر روی تیغه نیز می افتد با دستمال نرم پاک کنیم تا از زنگ زدن و تغییر رنگ محصول جلوگیری شود. زنگ زدن تیغه و یا تغییر رنگ محصول به هیچ عنوان دلیل بر بی کیفیتی محصول نمیباشد زیرا در اکثر چاقوهای سفارشی و باکیفیت اصولا از تیغه های فولاد استفاده میشود زیرا هم قدرت بسیار بالایی نسبت به تیغه های استیل دارند و هم قدرت برش بسیار بهتری نیز نسبت به استیل دارند تنها با رعایت این نکته میتوانید این چاقو را به مدت طولانی داشته باشید بدون کوچکترین مشکل و ایرادی.

 

محصولات مشابه
نظرات کاربران
نام:  
ایمیل:  
متن دیدگاه: