Skip Navigation Linksصفحه اصلی نمایش جزئیات
مشخصات کلی

چاقوی طرح طوطی خلفی

قیمت برای شما : 429,000 تومان
در صورت نیاز می توانید بصورت خرید کارت به کارت ،خرید خود را انجام دهید!برای اطلاع دقیق کلیک کنید
حمیدرضا قربانلو - بانک ملت
شماره کارت : 7372-7509-3374-6104
حمیدرضا قربانلو - بانک مهر ایران
شماره کارت : 7263-6815-7310-6063
چاقوی طرح طوطی خلفی


طول کل:   
20 سانتیمتر  
طول تیغه:   
9 سانتیمتر  
طول دسته:   
11 سانتیمتر  
عرض تیغه:   
2 سانتیمتر  
جنس تیغه:   
فولاد فنر سفارشی براق  
جنس دسته:   
شاخ گاومیش  
وزن:   
110 گرم  
برند:   
خلفی  
غلاف:   
ندارد  
جنس غلاف:   
-  
نوع محصول:   
جیبی کلکسیونی و سفارشی  
مدت زمان کار شده:   
15 روز  

توضیحات تکمیلی محصول

چاقوی طرح طوطی خلفی

چاقوهای سفارشی همیشه مشتری های خاص خود را دارند زیرا تمام مراحل طراحی و ساخت این نوع چاقوها با دقت بسیار بیشتر از چاقوهای معمولی انجام پذیرفته است و از بهترین لوازم در تهیه این محصولات استفاده شده است.چاقوهای خلفی اصولا جز چاقوهای بسیار معروف و از چاقوهای سفارشی شناخته شده ی استان زنجان از ویژگی های برند خلفی میتوان به : طراحی بسیار زیبای چاقو - استفاده از بهترین مواد در تهیه چاقو - ریزه کاری و چفت کاری بسیار با کیفیت و دقیق - آبکاری دقیق تیغه اشاره کرد.

جنس تیغه 

جنس تیغه ی این محصول از فولاد فنر سفارشی براق میباشد که آبکاری بسیار با کیفیت و چکش کاری دقیقی بر روی این تیغه انجام پذیرفته است. آبکاری تیغه در تولید یک چاقو را میتوان یکی از مراحل بسیار بسیار مهم تولید چاقو نام برد زیرا 90% کیفیت در این مرحله ساخته و پرداخته میشود و لازم است که بسیار در این مرحله دقت کرد و استادهای کاربرد این مراحل را انجام دهند. طراحی نهایی تیغه بصورت نیزه ای طراحی شده است.

 

جنس دسته

جنس دسته ی این محصول از شاخ گاومیش رگه دار میباشد که با بدنه ی فولادی براق چاقو هم نمای زیبایی به چاقو داده است. شاخ استفاده شده در این محصول از بهترین شاخ های گاومیش میباشد که بسیار با کیفیت میباشد و 10% طبیعی نیز میباشد.

 

پشت تیغه

پشت تیغه ی این محصول نیز همانطور که در تصویر مشاهده میکنید شاهد حکاکی زیبایی شده است و بر روی تیغه نیز خط هایی زیبایی در جهت زیباتر شده چاقو انجام پذیرفته است.

 

نکته مهم: تیغه ی این محصول در تماس بلند مدت با مایعات و رطوبت تغییر رنگ و زنگ میزند برای جلوگیری از این مورد میتوانید بعد از اتمام کار با چاقو تیغه ی محصول را با دستمال خشک کاملا خشک نمایید و کمی تیغه را چرب نمایید که در این صورت تیغه به هیچ عنوان تغییر رنگ و یا زنگ نمیزند. زنگ زدن تیغه دلیلی بر بی کیفیتی تیغه نمیباشد زیرا در تولید چاقوهای قصابی و چاقوهای سفارشی گران قیمت تماما از تیغه های فولاد استفاده میشوند زیرا هم نسبت به تیغه های استیل برش بیشتری دارند و هم عمر بیشتری.

محصولات مشابه
نظرات کاربران
نام:  
ایمیل:  
متن دیدگاه: